Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Živjo!

Imam en problem. Zdaj ko se je otoplilo sem se odloču da užgem motor. in sm dau akumulator noter in probou užgat ampk motor ne užge. Tud če se spustim po klancu dol ne užge. Kaj bi blo lahko narobe?

Hvala za odgovore. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam en problem. Zdaj ko se je otoplilo sem se odloču da užgem motor. in sm dau akumulator noter in probou užgat ampk motor ne užge. Tud če se spustim po klancu dol ne užge. Kaj bi blo lahko narobe?

Hvala za odgovore. LP

U kero brzino si pa dau k si se spustu po klancu ? Zaug si dau ? A akomulator kej zavrti sploh al nč ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prvo brzino sm se spustu in zaug sm dau. Ja akumulator vrti skoz sam noče zagrabt.

Poglej svečko, pa drugič to deli v 2. brzini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečko sm pogledou in je vse uredu z njo. No se bom drugič u drugi :)

Pa poroči k boš, zdej je precej toplo bi lahko tut brez zauga probu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a se že kaj vozite pa to? :naughty:

no v glavnem doma še imam sprednji zobnik od tzr-ke 12 oz. 14! pa set diz od 60 do 82. Če kdo rabi kej naj kr pove dam za male pare res :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav vsem :) po dolgem času se javljam :)torej letos se vozim že dolgo.. enkrat mi je že zaribau(again) :O sicer spet nevem zakaj, ampak je pa k sreči šlo s poliranjem cilindra skos... včeraj sm meu pa prometno... desni bok je adijo :S a mogoč vete približno ceno novih plastik?

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem :) po dolgem času se javljam :)torej letos se vozim že dolgo.. enkrat mi je že zaribau(again) :O sicer spet nevem zakaj, ampak je pa k sreči šlo s poliranjem cilindra skos... včeraj sm meu pa prometno... desni bok je adijo :S a mogoč vete približno ceno novih plastik?

cene na mc ptuj iz lanskega leta so sledeče:

ročica zavore- 20,3

stranska leva plastika- 259,27

stranska desna plastika- 259,27

sedež- 68,25

vilice komplet- 717,11

ročica za oprijem (gumi)- 19,92

ogledalo desno- 39,1

ogledalo levo- 39,1

nožna opora desna- 10,6

nalepke ( replica 2008 ) - 124,79

pa čim bolše to zrihtaj :)

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene na mc ptuj iz lanskega leta so sledeče:

ročica zavore- 20,3

stranska leva plastika- 259,27

stranska desna plastika- 259,27

sedež- 68,25

vilice komplet- 717,11

ročica za oprijem (gumi)- 19,92

ogledalo desno- 39,1

ogledalo levo- 39,1

nožna opora desna- 10,6

nalepke ( replica 2008 ) - 124,79

pa čim bolše to zrihtaj :)

hmm plastika desna? a to so mišlejne obe desne? ker so 2 spredaj desno.. spodnja in zgornja.. matr jim ko so dragi :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm plastika desna? a to so mišlejne obe desne? ker so 2 spredaj desno.. spodnja in zgornja.. matr jim ko so dragi :S

ne to je mišljena samo ena tista zgornja

maš sliko da si boš lažje predstavljal

post-20480-0-88965600-1303820762_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to je mišljena samo ena tista zgornja

maš sliko da si boš lažje predstavljal

post-20480-0-88965600-1303820762_thumb.jpg

mrš prasice ko so dragi :S bo treba neki pogruntat... al jo zašvasat dat al pa novo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrš prasice ko so dragi :S bo treba neki pogruntat... al jo zašvasat dat al pa novo...

dj jo švasat drugega ti ne preostane! Js sem tud meu švasano pa se na zunaj ni nič vidlo! :notworthy:

Popravljeno . Popravil Izprijenec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj jo švasat drugega ti ne preostane! Js sem tud meu švasano pa se na zunaj ni nič vidlo! :notworthy:

komu si jo pa dau? pa kolk te je prišlo? ker js sm kr fejst.. ovinek sm na tleh zvozo do konca.. nosilce kovinske je čist zvil :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu si jo pa dau? pa kolk te je prišlo? ker js sm kr fejst.. ovinek sm na tleh zvozo do konca.. nosilce kovinske je čist zvil :S

Lepo nosilce poglihi, plastike pa švasat + barvat pa bo. Js sm isto naredu pa se nč ne vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu si jo pa dau? pa kolk te je prišlo? ker js sm kr fejst.. ovinek sm na tleh zvozo do konca.. nosilce kovinske je čist zvil :S

ja lej...... zašvasala sma jo z fotrom sama, pol pa sma dala enemu lookalnemu licarju pokitat pa postrihat! cena je bla 150€ (ni poceni lih ja) sam da ves plastike nikoli več ne bojo takšne kot so bile. To bos vidu ,ko bos devau plastike gor. Luknji od plastik pa luknji od nosilcev sta bili po 2cm narazen :S! dj prilimaj sliko plastik ,da vijim v kakšnem stanju so!

Plastike so največji drek pri tej TZR-ki ,ker se takoj sterejo! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bom dau slike gor ko se mi bo dal :) morm dat nosilce pa vse poravnat, pol bom pa mnde kr gor zašraufo te plastike... pa nej bojo zlamane.. kaj kurac.. sm tak jezn.. takoj počjo jebemti :S prej ko ga bom prodau ga bom zrihto verjetn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ok mnda nesodi tle notr..jst mam še en Avspuh od tzrke doma(orginal) pa neke delel za vodno pumpo(propeler, dihtunge, itd-NOVO,NERABLJENO..kr je blo kuplen po očetovi napaki:) če kdo rab naj pošle zasebca..pocen!:) letnik sn meu 2004 sam pomojem paše na usak mudel:P pa š etank torbo mam..tut pocen prodam kr mi nepaše na ta motor k ga mam zdej..pa tzrke so zakon..sam če bi še pa meu kdaj kiro bi pa sam tisto k sn jo že meu:)25000km brez servisa..pa še vedn je odličn šla:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi ker omejevalec obratov paše na tzr-ko? v teoriji bi mogu vsak, v praksi pa nevem kak je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi ker omejevalec obratov paše na tzr-ko? v teoriji bi mogu vsak, v praksi pa nevem kak je s tem?

Maš na cilindru pa na skuteristu po 25€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo..

jst mam pa tzrko 50

pa se mi neki ful pregreva :S

Pa tista prozorna cevka ko gre do killerja ma not zrak. je to vredu?

al more bit tekočina skoz gor do kilerja?

Pa če kdo ve kok se tist zrak vn da nej pove

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

alo tist k še ma TZRko naj se jav pa mu za male pare prodam cel komplet Vodne pumpe..pa še tank torbo mam, tko da javte se čimprej..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!