Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav. Kupil sem yamhao tzr50 in je odlična gor je že biu leo vince v6 in vse tipitopi, motor je neki časa stal, ampak useeno užge kot more, rad bi pa naredil servis in me zanima kaj use je priporočljivo menjat? ter katero firmo dat noter olje in to, zanima me tudi katero olje tankate za mešanco in kaj use morm še preverit kakšno tekočino kje...in ja tankate 95 al 98 bencin? Najlepša hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

rad bi kupil kakšen športni izpuh za yamaho tzr....pa kakšnega k ve kje so blokade in mi jih vzame ven ali pa porihta da gre vsaj 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Zanima me kakšno moč v hrib, ter pospeške in končno hitrost bi imel motor s takšnimi predelavami...zanima me če moram menjati zdi enoto in pa če moram menjati tudi gred? kakšna po prb. poraba motorja z boost bootle? najraje bi meu enga k je imeu probn projket, da se lahk obrnem na njega pri kakšnih težavah.  yamaha tzr 50...projket imam namen spelat čez zimsko spanje ter ga obudit z nekaj tisoč kilometrim ulavfanjem :D 
 
Cilinderkit BARIKIT Team Alu. 82cc Ø50,2 Pin AM6 
CDI  TOP PERFORMANCE  Racing  Am6
Sprednji zobnik AM6 - BIKEXXX - 15
Zadnji zobnik 4Tune 420 - Z=46 
Lamelni ventil BARIKIT Hyper Race RED -AM6
Sesalno koleno 4TUNE Am6 Ø 30mm +  Ø 24mm
BOOST BOTTLE RED T4Tune
Uplinjač TNT 21mm+seti diz
Športni zračni filter bordo RDEČ z setom( 90°,fi 30/35) 
Komplet lamel  R4Racing HYPER DUTY AM6 
 
hvala za odgovore :) 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Serbus!!

mam eno vprašanje oz prošnjo..kaj a mi lahko kdo zrihta Plošče in lamele za sklopko + fedre,..ter ploščice za prednjo iz zadnjo bremzo,..je pa yamaha tzr 50 rossi replica..modra! sem naročil na motospiritu pa piše da ni na zalogi,..zdaj pa a naj pokličem al pa mi bo kdo od tukaj lahko zrihtal? :D..pa seveda čim prej pa poceni ;)..hvala že naprej..mate pir v dobro.

https://www.google.si/search?q=yamaha+tzr+50+rossi+replica&newwindow=1&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UWfFU4XMGemE4gSfioGgBQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1600&bih=799#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ZqRYYGsrWh8O8M%253A%3Bak3K3rbnuxCsZM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww4.slikomat.com%252F09%252F0423%252Fh7r-Slika1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.motosvet.com%252Ftabla%252Ftopic%252F7046-pokazite-svoj-skutermoped%252Fpage-30%3B1024%3B768


Lp Ninjarider04!
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Živjo.

 

Js mam tzr 50 2012, brez blokad, leovince, diza, zobnik menjan....

 

skratka, zanima me, zakaj mi šteevec kaže samo do 80km/h? je treba to kej odblokirat kje?

kr gre zagotovo po števcu več kot 80, saj dobim 80 notr s peto prestavo, ali pa v dolino pri 9k obratih....+ zasuče se pol do nekje 12,5k obratov....števec pa še vedno kaže samo 80km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

 

Js mam tzr 50 2012, brez blokad, leovince, diza, zobnik menjan....

 

skratka, zanima me, zakaj mi šteevec kaže samo do 80km/h? je treba to kej odblokirat kje?

kr gre zagotovo po števcu več kot 80, saj dobim 80 notr s peto prestavo, ali pa v dolino pri 9k obratih....+ zasuče se pol do nekje 12,5k obratov....števec pa še vedno kaže samo 80km/h.

 

Men je tut prejsnji mesec se kazala nad 90kmh, zdej pa tut js vec kot cez 80kmh ne pridem, z obrati in leovincom sm na istem kot ti ... Pokvarjeni stevci alpa zgublen obcutek za brzino  :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

 

je kakšen majster iz ljubljane oz. okolice mogoče pripravjen posodit tzr-ko za 5 minutni krog, ker razmišljam o zamenjavi runnerce za tzr-ko pa me zanima če mi sploh paše tak motor. načeloma vem da se motorjev ne posoja, ampak vseeno probam :)

 

Lp

 

p.s.: plačam pivo in bencin  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!