Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

še eno uprašanje:zadnjič ko sem jo gledal v salonu in sem videl da na posodci(za oklepom na levi če sedimo na njej) v katero se dotoči hladilno tekočino ni bilo gor pokrovčka :? prosim če mi poveste ali pride ali ne gor na posodci pokrovček.

Popravljeno . Popravil zajc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.še zmeri bo treba gledat u rezervar kolk je še bencina :P

a-a, voziš se na ON, ko začne cukati daš na rezervo pa še maš zadosti do tankštele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost še ne. najkasneje do 6. 3. 2006 ga bom mela. ne vem kako bo prej. zdaj so bili izpiti in druge obveznosti, zdaj pa se začnejo predavanja in bo potrebno počakat na vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje mam še...

za koliko km imate 1 liter olja?

k mam zdej možnost dobit Castrol TTS po 2400 za liter, če vzamem 10 litrov ali več pa po 2000 sit, pa me zanima, kolk ma to kaj porabo, da vem, kolk ga kaj uzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa mislš ti km delat? Ker to je strašno velik olja, brez zajebancije (sploh za nepredelan motor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst kilometrov glih ne bom delala velik. sam je pa pocen, pa bom rajš kirmo kako flaško ga odstopla za male pare, pa bo še vedno cenej ko v trgovini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!