Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ja jst mam 50ccm ti kmet tongue.gif pa so me ustavl policaji headbang.gif pa mi je začeu težit zard auspuha če mam homoligacijo pa sm reku da ne... pa je reku da original auspuh gor al pa homoligacijo...pa zdej morm jst pč dubit certifikat od auspuha k bi ga mogu že zravn dubit pa ga nism..in pol šele lahku grem ke pa dobim homoligacijo... closedeyes.gif

to pa ne gre čisto tako...ti dobiš zraven aspuha oz. dela ki ga hočeš menjati na vozilu homoligacijo,z katero greš na ponovni tehnični pregled,in tam ti aspuh ali kak drug del homoligirajo na vozilo : se pravi da ti ta del ki ga menjaš vpišejo v homoligacijski kartonček...potem pa moped presega hitrost 45km/h in se mora registrirati do 11kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne gre čisto tako...ti dobiš zraven aspuha oz. dela ki ga hočeš menjati na vozilu homoligacijo,z katero greš na ponovni tehnični pregled,in tam ti aspuh ali kak drug del homoligirajo na vozilo : se pravi da ti ta del ki ga menjaš vpišejo v homoligacijski kartonček...potem pa moped presega hitrost 45km/h in se mora registrirati do 11kw.

aja...??? k men so pa tu drugač rekl...aja pa zravn auspuha nism jst nč dubu k sm ga naroču zraven pa bi mogu dubit certifikat pač neki list s katerim greš lahku potem homolizerat ta ausuh na motor...taku so men eni rekl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne gre čisto tako...ti dobiš zraven aspuha oz. dela ki ga hočeš menjati na vozilu homoligacijo,z katero greš na ponovni tehnični pregled,in tam ti aspuh ali kak drug del homoligirajo na vozilo : se pravi da ti ta del ki ga menjaš vpišejo v homoligacijski kartonček...potem pa moped presega hitrost 45km/h in se mora registrirati do 11kw.

sej tako kot sm js reko... ne morš homologira... razn če bi omejevalec obratov mogoč nabavo... sam nevem če bi e spustili skoz, oziroma bi bil motor tako kt je rs125black povedo močnejši(ne glede na kubikažo) zato gre rang višje... ne se pustit nafukat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...??? k men so pa tu drugač rekl...aja pa zravn auspuha nism jst nč dubu k sm ga naroču zraven pa bi mogu dubit certifikat pač neki list s katerim greš lahku potem homolizerat ta ausuh na motor...taku so men eni rekl trance_19_hmm.gif

ka ti maš ispit tongue.gif ?? te niso tega na avtošoli učili ?? s predelanim mopedom se lahko legalno voziš z registracijo do 11kw oz. do 35 če maš že več kw kak 11 biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti maš ispit tongue.gif ?? te niso tega na avtošoli učili ?? s predelanim mopedom se lahko legalno voziš z registracijo do 11kw oz. do 35 če maš že več kw kak 11 biggrin.gif

mam izpit :D sm nebi vedu da so to učil... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V6 ima tud blokado not.. tak da če ti je šou prej 45 ti bo šou z zablokiranim V6 tud 45.. jasno zdaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V6 ima tud blokado not.. tak da če ti je šou prej 45 ti bo šou z zablokiranim V6 tud 45.. jasno zdaj ?

nism hotu tu ampak useno :D blokada je odstranjena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism hotu tu ampak useno biggrin.gif blokada je odstranjena trance_44_wink5.gif

glej ka si ti jim sploh pravo da nimaš homoligacije rekel bi da maš pa je to to closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism hotu tu ampak useno :D blokada je odstranjena ;)

Lej papirje bi ze Tak Mogo dobit prej...Lahko edin probaš tolk zablokirat izpuh da bo šlo ene 45 pa pol daš vpisat :)

Saam če bi ti dobim use v Škatli zram izpuha nebi meu tega sranje zj,ker bi škifi pokazau da maš izpuh ki je Že Homoligiran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ka si ti jim sploh pravo da nimaš homoligacije rekel bi da maš pa je to to closedeyes.gif

nism jst nim reku da nimam on je reku naj mu pokažm homoligacijo za auspuh... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jst nim reku da nimam on je reku naj mu pokažm homoligacijo za auspuh... :trance_33_sleep:

Ja no..TIste papirje od izpuha bi mu naj pokazau..Sm ti jih nisi meu s seboj ker jih nisi dobiu v Škatli..MOGO PA BI JIH..Ker zj je policistu enako kode bi meu gori nehomoligiran izpuh..tega pa nesmes met na cesto ampak sm za na Pisto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no..TIste papirje od izpuha bi mu naj pokazau..Sm ti jih nisi meu s seboj ker jih nisi dobiu v Škatli..MOGO PA BI JIH..Ker zj je policistu enako kode bi meu gori nehomoligiran izpuh..tega pa nesmes met na cesto ampak sm za na Pisto :)

ja vem ja... sej sm zdej gor na cilinder poslou e-pošto pa da vidmo če bom kej dubu :D

Popravljeno . Popravil mihy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa se vi furate če vas škifi nonstop ustavljajo??? :ninja: Jas mam prevozenih 4500 km pa še me niti enkrat niso!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa se vi furate če vas škifi nonstop ustavljajo??? :ninja: Jas mam prevozenih 4500 km pa še me niti enkrat niso!

sej mene so sm enkrat :headbang: in to glih ene 15 minut po tem k sm zamenou auspuh :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mene so sm enkrat :headbang: in to glih ene 15 minut po tem k sm zamenou auspuh :trance_33_sleep:

Maš pa presneto srečo! :P In kaj mislite o teh demonstracijah? ali so pretiravali ali ne??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa presneto srečo! :P In kaj mislite o teh demonstracijah? ali so pretiravali ali ne??? :? :?

so ja mal:D po en stran bi jih polomu use k zdej bomo mogl itak davkoplačevalci to plačat po drug stran mi je pa všeč da se je to zgodl kar se je da se bojo saj politiki mal zamisll kaj so nardil(ČE se bojo)

upam da bo prišlo do kšnih sprememb

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo :P

Se strinjam...Js bi še bol..Bojo oni men ukinjal Štipendijo pa Hrano & delo omejevali!

Čist prau je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem naredil okrog 30000km vse skupaj pa so me 2x brez ispita stavli pa 1x z izpitom..kazni pa nikoli nič...ko so me prvič stavli sem dobil sodnika --nikoli nisem dobil pisma da bi mogel priti,majo pa še 1 mesec časa da mi pošlejo.drugič so me spustili...zej 1x ko so me pozimi stavli pa je samo prometno hotel videtitrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem naredil okrog 30000km vse skupaj pa so me 2x brez ispita stavli pa 1x z izpitom..kazni pa nikoli nič...ko so me prvič stavli sem dobil sodnika --nikoli nisem dobil pisma da bi mogel priti,majo pa še 1 mesec časa da mi pošlejo.drugič so me spustili...zej 1x ko so me pozimi stavli pa je samo prometno hotel videtitrance_40_thumbup.gif

Usro!!! :trance_27_notworthy: Sraje pa tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usro!!! trance_27_notworthy.gif Sraje pa tako!

ni to sranje to tak je pri nas da ma vsaki drugi ispit... biggrin.gif itak pa si mladoleten da ti nič ne morejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to sranje to tak je pri nas da ma vsaki drugi ispit... biggrin.gif itak pa si mladoleten da ti nič ne morejo...

Hja! sam moreš plačat 500 €!!! ka nijaš izpita! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja! sam moreš plačat 500 €!!! ka nijaš izpita! wallbash.gif

eh pozanimej se malo bol glede tega biggrin.gif kolko jas vem mladoletna oseba ne more dobiti kazni... sicer pa trance_28_offtopic.gif to bi se mogli menit v 50 75 80 trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pozanimej se malo bol glede tega biggrin.gif kolko jas vem mladoletna oseba ne more dobiti kazni... sicer pa trance_28_offtopic.gif to bi se mogli menit v 50 75 80 trance_28_offtopic.gif

prvič... res je da ti ne plačaš... plačajo tvoji starši oz skrbniki.. kar je mogoče še slabše :S, drugič pa kak off topic, pa menmo se o nečem, bolš pa to da nihče ne piše v temo ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!