Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jas vglavnem ne poznam nikogar ki bi dobil kazen zaradi tega ker ni imel ispita za 50cc oz. 125cc..worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vglavnem ne poznam nikogar ki bi dobil kazen zaradi tega ker ni imel ispita za 50cc oz. 125cc..worship.gif

Jas pa poznam! ni imel čelade ne izpita pa ne registracije! 500€ ! Sam je blo to pred dvigom kazni! Zdej bi sigurno bilo 1000€! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa poznam! ni imel čelade ne izpita pa ne registracije! 500€ ! Sam je blo to pred dvigom kazni! Zdej bi sigurno bilo 1000€! trance_33_sleep.gif

malo si preberi kaj sem sploh napisaltrance_44_wink5.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa poznam! ni imel čelade ne izpita pa ne registracije! 500€ ! Sam je blo to pred dvigom kazni! Zdej bi sigurno bilo 1000€! trance_33_sleep.gif

ne na pamettrance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na pamettrance_09_box.gif

Ja sorry no! za izpit ne poznam nikogar ! poznam pa to kar sem napisal! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans končno menjal avspuh... pa zobnik.. pa dizo... pa leti nevem kolko kr še nism žičke prerezo tongue.gif pa kaže sam do 80

se kaj pozna na pospeških?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kaj pozna na pospeških?

čeprav sm šel iz 60 zobnika na 47, so pospeški carski... notri je 106 diza... :D največ sm ga pa do 11500 obratov spravo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sm šel iz 60 zobnika na 47, so pospeški carski... notri je 106 diza... biggrin.gif največ sm ga pa do 11500 obratov spravo...

arrowa maš gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap... glasn je pa motor tak :S da se morm mimo policajov na najnižjih obratih kolk gre pelat :S

hehe poznam to od prej ko sem mel rs50laugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe poznam to od prej ko sem mel rs50laugh.gif

sam ta motor še more met nekje blokado? kr pr 8000 včasih noče prek8ča je mali klanec navzgor) a majo ti motorji še elektronsko? 2006 še vem da jo majo(kolega jo je rihto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ta motor še more met nekje blokado? kr pr 8000 včasih noče prek8ča je mali klanec navzgor) a majo ti motorji še elektronsko? 2006 še vem da jo majo(kolega jo je rihto)

2006 nija elektronske blokade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2006 nija elektronske blokade!

sm se z sošolcem meno, nejgov je meu.... on je sicer dal kit not pa štrom zaamenjo, sam je reko da je bla not....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se z sošolcem meno, nejgov je meu.... on je sicer dal kit not pa štrom zaamenjo, sam je reko da je bla not....

Te že če ti tak praviš! Sam da moj 100 posto nima! :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o teh blokadah je blo že tolko napisanegawacko.gif

ja kaj je zdej? moj ma 100% kr mojem sošolci(z aprlio rs) grejo obrati pol nad 7000 akoj do konca, normalno, mene pa hoče j.... pr 8000 od 6000 do 8000 lepo potegne, potem pa nima več tisti normaln zvok(tak čudn brni) pa včesih ga težko prek spraviš... to morm odpravit... pa športn filter še pride in omejevalec obratov(če bojo policaji kej težil) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj je zdej? moj ma 100% kr mojem sošolci(z aprlio rs) grejo obrati pol nad 7000 akoj do konca, normalno, mene pa hoče j.... pr 8000 od 6000 do 8000 lepo potegne, potem pa nima več tisti normaln zvok(tak čudn brni) pa včesih ga težko prek spraviš... to morm odpravit... pa športn filter še pride in omejevalec obratov(če bojo policaji kej težil) biggrin.gif

ja malo fergazer naštelaj pa bo lepo šel na obratewhistle.gif ..če bi bla el. blokada bi se na 7000rpm stavil in nebi šel niti 100rpm dalje...se tebi zgodi ali pa tvojemu frendu k ma neko "el. blokado" če da na mestu poln gas pa lahko 5min tišči pa ne pride preko 7000rpm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja malo fergazer naštelaj pa bo lepo šel na obratewhistle.gif ..če bi bla el. blokada bi se na 7000rpm stavil in nebi šel niti 100rpm dalje...se tebi zgodi ali pa tvojemu frendu k ma neko "el. blokado" če da na mestu poln gas pa lahko 5min tišči pa ne pride preko 7000rpm?

je lepo naštelan(štelal ga je mehanik ki se dobro spozna) problem je, sej se je tut prej dalo priti prek 8000obratov, sam pol začne motor tak čudn brnet, tak ko zdej... nima več moči takšne, pa mora biti malo pod breg da gre preko.. neki že more met not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je lepo naštelan(štelal ga je mehanik ki se dobro spozna) problem je, sej se je tut prej dalo priti prek 8000obratov, sam pol začne motor tak čudn brnet, tak ko zdej... nima več moči takšne, pa mora biti malo pod breg da gre preko.. neki že more met not...

misliš rečti da trokira ko pa pride prek pa potegne ??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš rečti da trokira ko pa pride prek pa potegne ??

ja, nekako tako, čeprav še vseeno ne potegne tako kot potegne do 8000.. pa tk čudn brni.. kr mojmu frendu kr nabije na 11000...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nekako tako, čeprav še vseeno ne potegne tako kot potegne do 8000.. pa tk čudn brni.. kr mojmu frendu kr nabije na 11000...

si odblokiral aspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!