Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

gor je arrow avspuh, diza 106, zobnik 47 zadaj

vem ja...samo ko kupiš novi aspuh-športni je zablokiran tako kot originalen le da katalizatorja nima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja...samo ko kupiš novi aspuh-športni je zablokiran tako kot originalen le da katalizatorja nima...

ja sam ka bo ta zablokiran če do 80-90 pridem....? nevem zakaj pri tistih obratih jebe... sam kak ga pa odblokirat? reznje... :S aja, za 106 dizo so rekl na servisu nej dam... pa sej gre od 6 do 7000 normaln sam pol je čudn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ka bo ta zablokiran če do 80-90 pridem....? nevem zakaj pri tistih obratih jebe... sam kak ga pa odblokirat? reznje... :S aja, za 106 dizo so rekl na servisu nej dam... pa sej gre od 6 do 7000 normaln sam pol je čudn tongue.gif

možno je 100 problemov...ali pa ga sploh ni pa samo trokira fajn..odblokira pa se-dej preberi par strani nazaj nevem točno če tu ali v 50 75 80 temi..to je spet 10min pisanjacool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao.. sam to je dost strani ane... zdele sm neki gledau... lahko vsaj copy paste narediš, če mogoče veš kje je?

kolko pa ti sploh gre z totim izpuhom??? :huh:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.... ene 80-90... ampak ful težavo.. ne pride lepo gor(sej sm napiso ka dela)

nekam malo ti gre to! meni gre 85-90 z org. izpuhom! Včasih še mal več! :evilgrin:

Te že maš neko blokado not! :whistle:

Popravljeno . Popravil miha98
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh.. nucam nekoga ko bi znal tole blokado v arrow avspuhu odstranit. pa da bi mi to naredo, kr js nebi znal... plačam(lahk pa tut zastonj :P) sad da bo vredi naredto... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki.. ko sm za dize sprašval... je eden od članov reko med 70-80... js sm mev pa že original 80 not ;) zdej sam da še tole sranje spravim ko mi trokira nad 8000 ko bi mogl potegnt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki.. ko sm za dize sprašval... je eden od članov reko med 70-80... js sm mev pa že original 80 not ;) zdej sam da še tole sranje spravim ko mi trokira nad 8000 ko bi mogl potegnt...

ker letnik maš motor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@carjevic od kod si?

mislim da je tam okolica Celja! :music1:

Popravljeno . Popravil miha98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@carjevic od kod si?

Okolica Podčetrtka(Olimje) če veš kje je to....

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica Podčetrtka(Olimje) če veš kje je to....

Ej Carjevic..Pol pa povej k boš meu Čas..Jst mam nekje 15-20 min voznje do Podcetrtka ;)

Tkoo da napisi k bos za kašno vožnjo..Pa bom se jst mau pogledau ka te zajebava ta motor...

Kolk si pa star?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Carjevic..Pol pa povej k boš meu Čas..Jst mam nekje 15-20 min voznje do Podcetrtka ;)

Tkoo da napisi k bos za kašno vožnjo..Pa bom se jst mau pogledau ka te zajebava ta motor...

Kolk si pa star?

16 bom nasledn mesec... maš ti msn al pa kej? zdele sma se glih z frendom furala... s kod si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos!

Jaz mam Yamaho Tzr, kupo sem novo in mislim počasi odstranit blokade. Zaj pa me nekaj zanima kak je s totimi blokadami, moj sošolec ima isti motor malo starejši in mu včasih nekak zakuha al ka bi povedo nekak ga zaliva in ne more normalno spelat pod ene 7000 obrati. In me zanima če je to mogoče zaradi blokade iz fergazerja? Tak da me zanima kaj mi svetujete katere blokade naj poberem ven in če mi to lahko naredijo na servisu ki je pri 1000km. Pa še to me zanima kak je kaj z auspuhi katerega priporočate. Ali je v6 vredi?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos!

Jaz mam Yamaho Tzr, kupo sem novo in mislim počasi odstranit blokade. Zaj pa me nekaj zanima kak je s totimi blokadami, moj sošolec ima isti motor malo starejši in mu včasih nekak zakuha al ka bi povedo nekak ga zaliva in ne more normalno spelat pod ene 7000 obrati. In me zanima če je to mogoče zaradi blokade iz fergazerja? Tak da me zanima kaj mi svetujete katere blokade naj poberem ven in če mi to lahko naredijo na servisu ki je pri 1000km. Pa še to me zanima kak je kaj z auspuhi katerega priporočate. Ali je v6 vredi?

Lp

dizo dej ene 100 do 106(js mam 09 letnik, zdelem sm zhihto, mam 106 dizo) v6... ni nevem ka dej arrow gor al pa gianelli pa boš zadovoln...

aja, pa obvezno zadaj 47 zob zobnik

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizo dej ene 100 do 106(js mam 09 letnik, zdelem sm zhihto, mam 106 dizo) v6... ni nevem ka dej arrow gor al pa gianelli pa boš zadovoln...

aja, pa obvezno zadaj 47 zob zobnik

pa ni to mal prevelika diza??? kr fajn ti more pit! :whistle:

Pa zobnik spredaj si daj na 12 ali 13! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni to mal prevelika diza??? kr fajn ti more pit! :whistle:

Pa zobnik spredaj si daj na 12 ali 13! :worship:

ja recimo po 6000 obratov nikamor ne gre... pol pa gre kr fajn.. sam da še tisto sranje ko mi trokira zrihtam.. pol pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mene samo zanima glede blokad kere pobrat in aufspuh kaj druga nebom menjavo.

dizo daš kot sm ti povedo, pa avspuh dru, drugih blokad nima, sam če ne daš zadi 47 zobnik nebo nikamor šev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos!

Jaz mam Yamaho Tzr, kupo sem novo in mislim počasi odstranit blokade. Zaj pa me nekaj zanima kak je s totimi blokadami, moj sošolec ima isti motor malo starejši in mu včasih nekak zakuha al ka bi povedo nekak ga zaliva in ne more normalno spelat pod ene 7000 obrati. In me zanima če je to mogoče zaradi blokade iz fergazerja? Tak da me zanima kaj mi svetujete katere blokade naj poberem ven in če mi to lahko naredijo na servisu ki je pri 1000km. Pa še to me zanima kak je kaj z auspuhi katerega priporočate. Ali je v6 vredi?

Lp

Ma ne dajaj leoviceja V6! ka nima glih dober sound! dej raje kakega arrowa,gianellija,metrakit MK,yasuni r1,hebo performer al pa JOLLY MOTO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!