Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Zmenjenoo..v Petek..ce bo lepo..Ob 16 al pa 17 pri Aqualuni

Pa eh! jas nemrem če končam v petek ob enih! Ja prej sn se zmotu! Sam stari so spet proti! :wallbash::headbang:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nemorem zj tak vikend...ker v Soboto grem na b.day..Pol pa veš da se bo zavleklo iz sobote na nedeljoo..lahko pa med tednom..A TI VES KJE JE SLATNA..KJE SO TERME..Lepoo:)

Od kod pa si :)

Se boma še mi2 kdaj zmenla za vožnjo..sm ta vikend res nemorem :S

sej jas tud v nedeljo nemrem ka je miting na ptuje!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pa ej...sej pa se za en dan zmente pa gremo,pa pač nekateri popustijo in ne gredo na vsakdanje stvari:en ma fuzbal en basket en rd...za kolege z motosveta ker smo sprefukani po vsej sloveniji pa se mogoče vidimo sam 1x na leto ali pa še to ne,pa pač lahko si vzameš 1 dan prosto...moje mnjene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pa ej...sej pa se za en dan zmente pa gremo,pa pač nekateri popustijo in ne gredo na vsakdanje stvari:en ma fuzbal en basket en rd...za kolege z motosveta ker smo sprefukani po vsej sloveniji pa se mogoče vidimo sam 1x na leto ali pa še to ne,pa pač lahko si vzameš 1 dan prosto...moje mnjene

Ja sej zato je najbolje nekje med počitnicami! julij al pa avgust!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato je najbolje nekje med počitnicami! julij al pa avgust!

no v glavnem mene verjetn med počitncam nebo... v glavnem kdo hoče v petek če je lepo vreme ob 16.30 pri aqualuni.

P.S. ker se je z ocenami komentarjev špilo :S :S !!!!!

LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v glavnem mene verjetn med počitncam nebo... v glavnem kdo hoče v petek če je lepo vreme ob 16.30 pri aqualuni.

P.S. ker se je z ocenami komentarjev špilo :S :S !!!!!

LP

No js če bom lahko pridem..odvisno tud od vremena

16.30 pe Aqualuni..zmenjen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v glavnem mene verjetn med počitncam nebo... v glavnem kdo hoče v petek če je lepo vreme ob 16.30 pri aqualuni.

P.S. ker se je z ocenami komentarjev špilo :S :S !!!!!

LP

jas ne!!!

ja kam pa te gres ti če ne nebo cele počitnice???

Mah verjetno me nebo v aqualuno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js če bom lahko pridem..odvisno tud od vremena

16.30 pe Aqualuni..zmenjen :P

ej, lahk tut ob 16.00 če ti je prav, zdele sm zvedo da bomo mel ob 18.00 jutr gasilske(pa morm hodizt da se mi šteje v šoli kot dejavnost :P)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, lahk tut ob 16.00 če ti je prav, zdele sm zvedo da bomo mel ob 18.00 jutr gasilske(pa morm hodizt da se mi šteje v šoli kot dejavnost :P)

No sj bom vidau kako bo vremen..naj bi biu spet dež =((

Prid popaudan kaj se sem na forum pa napisem ce pridem al ne :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša sta pa ona ovinka v majšperku v grapo,k sem bil brez hčitnikov za koleno pa sem hlače trgaltongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff ko sm ga dans položo :xx: sreči se skor nč ne pozna edino ročka za predno bremzo je šla :(

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff ko sm ga dans položo :xx: sreči se skor nč ne pozna edino ročka za predno bremzo je šla :(

Na plastikah se pozna kaj?..Amm ki pa si ga to tak "lepo" polozo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na plastikah se pozna kaj?..Amm ki pa si ga to tak "lepo" polozo :D

eh, po enih bregah.. neveš kje, še sam ne... ja na plastikah ja par pikic nič hijšega... srečo sm mel.... pa še kolega je biu zram :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh sva že 2.mi se pa danes vozimo cel dan naredli nekaj čez 200km pa z 666 res do konca po ovinkih,za nekaj časa pa gremo domov pa menjam malo motor z kolegom k ma hyosunga,pa se peljemo pa ga z mojo rs odnese pa padeclosedeyes.gif .pa je bil kar fajn pokrampan,na srečo ma en kolega doma neko voščenko pa neko pasto pa smo samo preko namazali pa se skor nič ne vidiworship.gif .zej bo mi on kolega k sma menjala moped samo novo nalepko kupil pa špegel , pa se več nebo nič vidloworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh sva že 2.mi se pa danes vozimo cel dan naredli nekaj čez 200km pa z 666 res do konca po ovinkih,za nekaj časa pa gremo domov pa menjam malo motor z kolegom k ma hyosunga,pa se peljemo pa ga z mojo rs odnese pa padeclosedeyes.gif .pa je bil kar fajn pokrampan,na srečo ma en kolega doma neko voščenko pa neko pasto pa smo samo preko namazali pa se skor nič ne vidiworship.gif .zej bo mi on kolega k sma menjala moped samo novo nalepko kupil pa špegel , pa se več nebo nič vidloworship.gif

res je blo vredi razen tistega ja trance_33_sleep.gif samo slaptinci pa trance_40_thumbup.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa z sošolcem z rs mimo šole nekaj stegujeva rs pa pred šolo ko so še meli pouk gume kuriva,pa pride učitelca ven pa rečeva samo adijo...jas pa sem pozabil da ma oče v šoli razgovor zato smo neke stole strliwhistle.gif ,še dobro da razume motoristetongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj utrinkov iz ptujskega mitinga! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

post-25885-127591151277_thumb.jpg

post-25885-12759115413_thumb.jpg

post-25885-127591155829_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mene zanima kdaj bomo mi motosvetovci imeli miting??? :? :? :hmm: :hmm:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!