Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Kolko blokad ma ta giannelli?

1, na koncu tam ko se pritrdi na cilinder. Tam je tak obroček, k ga je treba vn zbit.

Tkole je blo pr men na arrowu, mislm pa da sta si zlo podobna.

post-20023-127675275747_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej neven točno kak je,samo kolega ma tzr od njega sosed pa ma rs50(stari model) pa ma gor V6 pa sta probala dat gor na tzr pa ne paše..zej pa nevembiggrin.gif

ja jas tude nwm ke sn gledo na cilindru pa pise da je kompaktabilen z yamaho tzr pa rieju matrix!!!!

evo še link!

http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=222_411_231_346&products_id=438&osCsid=5gche1d7354srv7l6mjfobl7domnop15

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js bi to kupo sam kaj ko ni homologacije! headbang.gif

ka če je nijas maš lahko vlke probleme z plavimi!!! closedeyes.gif

nimaš problemovtrance_40_thumbup.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš problemovtrance_40_thumbup.gif

z kakimi domačimi mogoče res ne! :trance_27_notworthy:

kaki prizadetneži pa :doze:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1, na koncu tam ko se pritrdi na cilinder. Tam je tak obroček, k ga je treba vn zbit.

Tkole je blo pr men na arrowu, mislm pa da sta si zlo podobna.

post-20023-127675275747_thumb.jpg

a tisto je blokada pr arrowu? js mam arrowa, pa me zdej jebe kje je blokada.... a je še kje drugje? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o maš probleme vrjem...sm jst kupo pa nimam homoligacije pa mi je reku da org izpuh gor al tablce grejo :trance_33_sleep:

ja lol! dej račun si poisce pa ga pelaj k serviserju da ti ga dajo gor (leovince ne račun :) )pa dobiš homologacijo! kolko jaz vem! :hmm:

PS: a mas zdej gor še vedno leovince V6 al običnega tastarega? :huh:

a tisto je blokada pr arrowu? js mam arrowa, pa me zdej jebe kje je blokada.... a je še kje drugje? LP

ne ni sam tle je! :closedeyes:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol! dej račun si poisce pa ga pelaj k serviserju da ti ga dajo gor (leovince ne račun :) )pa racun s katerim gres v RTI v maribor da ti ga homologirajo!

rabis račun ki si ga kupo, racun kdo ti ga je gor naredo, pa certifikat! zajebancija!!! :wacko: :wacko:

PS: a mas zdej gor še vedno leovince V6 al običnega tastarega? :huh:

no pol ko mas racun pa certifikat pa mores it

ne ni sam tle je! :closedeyes:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js bi to kupo sam kaj ko ni homologacije! headbang.gif

ka če je nijas maš lahko vlke probleme z plavimi!!! closedeyes.gif

te če se že menmo o homoligaciji bi že moglo v tistem kartončku pisat za deblokado biggrin.gif takda ne se sekirat zarad homoligacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa keri burek spet minuse šople??? :headbang:

Ne se sekirat..Nekdo ma preveč časa!

Js se sploh ne sekiram..Pa naj šopa te minuse če ma tako voljo!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te če se že menmo o homoligaciji bi že moglo v tistem kartončku pisat za deblokado biggrin.gif takda ne se sekirat zarad homoligacije

ja lol ke se te nem sekiro ce mi bo plavi napiso kazen ka nijam homologacije!!! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol ke se te nem sekiro ce mi bo plavi napiso kazen ka nijam homologacije!!! :closedeyes:

lej uradno v kartonček vpisan ne morš met kr pol motor ne gre več 45 in ima večjo moč... lahk mu edino tisti listek pokažeš če ga seveda maš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej uradno v kartonček vpisan ne morš met kr pol motor ne gre več 45 in ima večjo moč... lahk mu edino tisti listek pokažeš če ga seveda maš :P

kak ne gre 45??? seveja gre! sej ga homologiras ko ma not blokado pol jo da itak das ven! :whistle:

najbolje pa je seveda da si nabavis omejevalca obratov pa če te škifi slučajno vstavijo in dajo na valjčke! :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v čem pa je potem težava?huh.gif

tezava je v tem! da če ti kupiš rabljeni avspuh od enega cloveka potem on verjetno nima računa ,ki ga pa ti rabis za homologacijo!!! :closedeyes: tak da pride v postev samo novi avspuh od motocentra!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezava je v tem! da če ti kupiš rabljeni avspuh od enega cloveka potem on verjetno nima računa ,ki ga pa ti rabis za homologacijo!!! closedeyes.gif tak da pride v postev samo novi avspuh od motocentra!!! whistle.gif

pa kaj se te sekiraš za toto homoligacijo, če te policaj na tehničnega pošle ti vzamejo motor če boš mel homoligacijo al pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezava je v tem! da če ti kupiš rabljeni avspuh od enega cloveka potem on verjetno nima računa ,ki ga pa ti rabis za homologacijo!!! :closedeyes: tak da pride v postev samo novi avspuh od motocentra!!! :whistle:

pa če ga ne morš v kartonček homologirat, ka ti ni jasn???? kr ma potem motor večjo moč od predpisane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če ga ne morš v kartonček homologirat, ka ti ni jasn???? kr ma potem motor večjo moč od predpisane!

ja če aspuha ne odblokiraš pa daš na homoligacijo motor itak gre enako kot prej in narediš homoligacijo...ko pa vzameš blokado ven pa gre več in te policaj stavi pa najebaš,ali pa neworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če aspuha ne odblokiraš pa daš na homoligacijo motor itak gre enako kot prej in narediš homoligacijo...ko pa vzameš blokado ven pa gre več in te policaj stavi pa najebaš,ali pa neworship.gif

sam če še ma moj avspuh blokado not, pa komot pridem do 80-90kmh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en mehanik ko se poznamo... pa ja, ma še blokado not in ful se pozna :S

če gre 80-90 je odblokiran..na kolko rpm se vrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!