Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

dejte mi povedat kaj še vi imate tipalke na tzr??? Js nimam več nobene!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre 80-90 je odblokiran..na kolko rpm se vrti?

lej ni dblokiran kr ga je težko prek 800 obratov spravit... kar nekaj časa, potem ko pa gre pa se zavrti tudi do 11000... sam še ma blokado... kr mi je tut un ko je montiral reko...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ni dblokiran kr ga je težko prek 800 obratov spravit... kar nekaj časa, potem ko pa gre pa se zavrti tudi do 11000... sam še ma blokado... kr mi je tut un ko je montiral reko...

mislo sm 8000 obratov :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislo sm 8000 obratov :P

Tebe pa pol ta motor kr jezii..Umm kdaj boš meu čas..da se dobima pr Aqualuni...ta mesec še mam čas..Pol bom pa CEU ČAS v Podčetrtku (Sam bom delau-->Aqualuna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lahko pride težko čez oz. do 8000rpm ker trokira fejst..če pa pride med vožnjo do 11000rpm pa je odblokiran..nemore iti moped z zablokiranim aspuhom 90km/hslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lahko pride težko čez oz. do 8000rpm ker trokira fejst..če pa pride med vožnjo do 11000rpm pa je odblokiran..nemore iti moped z zablokiranim aspuhom 90km/hslap.gif

lej če ma blokado... kapirš? je pa res da je bil prej zobnik zadaj 60 zob sedaj je 47... zato gre tudi verjetno več... pa to je res sam tam ko gre v cilinder zablokiran? tak da je manjša luknja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej če ma blokado... kapirš? je pa res da je bil prej zobnik zadaj 60 zob sedaj je 47... zato gre tudi verjetno več... pa to je res sam tam ko gre v cilinder zablokiran? tak da je manjša luknja?

eh če ti gre na 11 000 te je 100% odblokiran... to ti zaradi nečesa drugega trokira...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če ti gre na 11 000 te je 100% odblokiran... to ti zaradi nečesa drugega trokira...

ni... aja na 11000 nucaš kr lep čas, pa rahel klanec navzdol... do 10000 pa pride skoraj vsepovsod....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni... aja na 11000 nucaš kr lep čas, pa rahel klanec navzdol... do 10000 pa pride skoraj vsepovsod....

vzemi aspuh dol in poslikaj začetek aspuha ,tam kjer gre v cilinder...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot na tej sliki.... tole še ma not.. dans nimam cajta dol devat, v kratkem pa dam to sranje ven...

raje bi videl sliko ki bi jo posnel sam...ker skoraj nemogoče da bi šla 90 če ma zablokiran avspuh..closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti povem da je mogoče.....

v neko hudo grabo pa z lerom je mogoče da gre 90 :P !!!

Popravljeno . Popravil miha98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej bi verjel,samo da moj brat je mel gor 80cc pa je kupil nov aspuh pa smo probali do kolko rpm bo šel če ne odstranimo blokade..pa je šel do 7000rpm...če si ga resw do konca držal je prišel do 10000rpmph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi povedat.. tisti ko ste meli al pa poznate koga ki ma team al pa kak podoben cilinder na tzr al pa rs. ma kdo menjano elektriko? nisem še zasledil tega kaj dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi povedat.. tisti ko ste meli al pa poznate koga ki ma team al pa kak podoben cilinder na tzr al pa rs. ma kdo menjano elektriko? nisem še zasledil tega kaj dosti

zej za 50cc ti nemorem povedati,samo vem da je mel en kolega na rs125 menjano...če sfukaš elektriko,narediš več kot pa s večjimi cilindri..kolegu se je vrtela na 18000rpm..menjal je magnet-manjaši,in je blo več točk kjer se je dotikala igla...sicer je blo dosti nastavlanja,ampak šlo je baje kot prasicaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej za 50cc ti nemorem povedati,samo vem da je mel en kolega na rs125 menjano...če sfukaš elektriko,narediš več kot pa s večjimi cilindri..kolegu se je vrtela na 18000rpm..menjal je magnet-manjaši,in je blo več točk kjer se je dotikala igla...sicer je blo dosti nastavlanja,ampak šlo je baje kot prasicaworship.gif

naj dodam še da je baje šlo nad 4000rpm po zadnem eek.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvalabogu da mamo tak lepo vreme ka se lahko cele dneve vozim z mopedom! :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvalabogu da mamo tak lepo vreme ka se lahko cele dneve vozim z mopedom! trance_39_thumbdown.giftrance_39_thumbdown.gif

mene pa še zdej to vreme ker mi motor ne gre kar fajn pašerolleyes.gif ..

aja lahko bi blo lepšewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa še zdej to vreme ker mi motor ne gre kar fajn pašerolleyes.gif ..

aja lahko bi blo lepšewhistle.gif

zake pa ti te motor nene gre??? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kje bi se dalo dobit nalepke za desno stran na plastiki? k se da na servisu al bi se dalu prek interneta kej cenej dubit? biggrin.gif

to bo ti naredil kak domači majster za mal denar..če pa maš dosti denarja pa na motocenterwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kje bi se dalo dobit nalepke za desno stran na plastiki? k se da na servisu al bi se dalu prek interneta kej cenej dubit? :D

če bos kupu na motocentru te bodo nalepke stale okrog 60€!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!