Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

če bos kupu na motocentru te bodo nalepke stale okrog 60€!!! whistle.gif

a 60€ ni dovolj za te kose papirja?pri domačen majstru 10€whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 60€ ni dovolj za te kose papirja?pri domačen majstru 10€whistle.gif

ja pa on hoce imeti ORIGINAL!!! :P

te pa mi ti povej za enega 'domačega mojstra'!!! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne sej jst poznam enga k bi tu lahku mau zbrusu pa to ampak sm tko me je mal zanimal če bi se dalo za male pare kje dubit nalepke :D

Popravljeno . Popravil mihy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa on hoce imeti ORIGINAL!!! tongue.gif

te pa mi ti povej za enega 'domačega mojstra'!!! huh.gif

trgovina ibis kjer poceni naredijo ampak z slabo kvalitetosurrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs125black, kaj so ti rekli ko si klico tja ko sem ti dal številko ?

prox ali pa meteor nekje 80e (jas sem z nemčije naročil za 75e) pa da bi mogle čakat 14dni ker ni na zalogi(v petek dobim iz nemčijeworship.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero olje je bolše za Tzr Yamahino olje Yamalube al Motul Scooter Expert

scooter expert sigurno ne ker ni 100% sintetičnosurrender.gif

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje Kupi Kdo Yamaho Tzr..Letnik 2008...Okoli 4.000 km...Redno servisiran,lepo ohranjen,vsi računi

Cena pa 2.150 ;)

Če se ker interesira na PM al pa na številko 040 416 574

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kero olje pol vi devate not?

Js devam Yamalube kr je poceni, pa še original je, moj sošolc z aprillio rs50 je pa že vsega boga probav, tud od skuterja za 4taktne mašine, pa mu še vedno gre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kero olje pol vi devate not?

Js vlivam scooter Expert pa je čist ok! pa še kadi se nene preveč! :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam tts,čeprav eni govorijo da zalepi obročke na bat...bom kar ostal na njemwhistle.gif

aja ketno pa mažem po potrebiwhistle.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam tts,čeprav eni govorijo da zalepi obročke na bat...bom kar ostal na njemwhistle.gif

jap jas si bom delal zaj sam mešanco..ej pa dečki ne več tts-ja notri vlivat(tisti keri ga) ker zapeče obročke na bat(govorim iz lastnih izkušen in iz izkušen kolegov..)

zej bom vlival repsol..bom videl če bo kaj drgače .

-- Ewo to so ble tvoje besede par dni nazaj... zdej pa praviš..... ah ja odloč se poba :grrr

P.S js sm meu skoz tts pa ni nč zapekl obročkou lol... to se kr en neki spomne pol pa trobezla okol.. nea ga serite. To je dobro olje.

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jas si bom delal zaj sam mešanco..ej pa dečki ne več tts-ja notri vlivat(tisti keri ga) ker zapeče obročke na bat(govorim iz lastnih izkušen in iz izkušen kolegov.wink.gif

zej bom vlival repsol..bom videl če bo kaj drgače .

-- Ewo to so ble tvoje besede par dni nazaj... zdej pa praviš..... ah ja odloč se poba grrr.gif

P.S js sm meu skoz tts pa ni nč zapekl obročkou lol... to se kr en neki spomne pol pa trobezla okol.. nea ga serite. To je dobro olje.

lej vem da je motul najbolši,samo kaj pa naj dobim za 10€?repsol?sem mislil da je kej bolši pa sem vprašal nekaj kolegov pa sem si takoj premisliltrance_33_sleep.gif ..tts pa še 1x povem da je dreksurrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej vem da je motul najbolši,samo kaj pa naj dobim za 10€?repsol?sem mislil da je kej bolši pa sem vprašal nekaj kolegov pa sem si takoj premisliltrance_33_sleep.gif ..tts pa še 1x povem da je dreksurrender.gif

tis fuknen...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj mehanik pravi da je tts vredo olje, ampak sam pa drugače točim motoul...

A mogoče kdo ve kdaj bo kakšnen zbor skuterjev kje? no če bo... bi pršu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam tts,čeprav eni govorijo da zalepi obročke na bat...bom kar ostal na njemwhistle.gif

Praviš da je za en kurac in da ga ne smemo tankat ane,...res fuul slabo za motor... a pol pišeš da ti ga boš pa še kr tankou ane...:slap: dej sam ne veš kua bluziš...enkt tko drugič tko... no coment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej vem da je motul najbolši,samo kaj pa naj dobim za 10€?repsol?sem mislil da je kej bolši pa sem vprašal nekaj kolegov pa sem si takoj premisliltrance_33_sleep.gif ..tts pa še 1x povem da je dreksurrender.gif

za 11€ je yamalube. original na yamaha servisu... tam tudi kupujem točno to olje. poceni, zanesljivo in ORIGINAL namenjeno za takšne mašine....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš da je za en kurac in da ga ne smemo tankat ane,...res fuul slabo za motor... a pol pišeš da ti ga boš pa še kr tankou ane...slap.gif dej sam ne veš kua bluziš...enkt tko drugič tko... no coment

dej prvo si motor nabavi pa potem meni pamet soliheadbang.gif

rekel sem da je tts zanič olje,zato ker je,ampak tisti ki pa majo keša da nevejo kam bi z njim pa naj dajo za olje 2x več.

lej vsak gdaj spremeni mnenje..ti še nisi nikoli spremenil mnenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!