Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Bolj morš sebe....

Ja no prov maš.............koga briga ovinki k je tolko ravne ceste za se ubit da n bo glih ovink usoden bojo rekel da ne znamo polagat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ross|e pa si jo le dočakala a .) Velik srečnih kilometrov pa merki ga ker servisi & rezervni deli so zlo dragi :D Drugač maš pa na tačkah tipalo za ovinke do tja ni nobenga problema,pa če boš ustrajna se ti kšna iskrca pokaže :D sam ne je pa odlomt,jest je na lev stran nimam več :unsure:

ja hvala, tut jst vam vsem želim veliko srečnih kilometrov, čeprav nimate čist novih motorjev več .)

Ja no prov maš.............koga briga ovinki k je tolko ravne ceste za se ubit da n bo glih ovink usoden bojo rekel da ne znamo polagat :P

sej jih res ne znam polagat... bom pa poskusla lepo počasi, pa bomo videli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakaj me še zanima...

nekaj je bilo govora o števcu, ki kaže samo do 80 km/h in v tisti roza-beli žički.

sedaj me zanima, kakšne imate izkušnje s tem? a je res, da če je akumulator malo slabši, da potem skuri varovalko? to mi je reku serviser :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se je usak pa se boš še ti pol boš pa tk obvladala ovinke da te noben od nas ne bo mogu dobit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakaj me še zanima...

nekaj je bilo govora o števcu, ki kaže samo do 80 km/h in v tisti roza-beli žički.

sedaj me zanima, kakšne imate izkušnje s tem? a je res, da če je akumulator malo slabši, da potem skuri varovalko? to mi je reku serviser :?

precvikni tisto žico še vsem je delalo bp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se je usak pa se boš še ti pol boš pa tk obvladala ovinke da te noben od nas ne bo mogu dobit :OK:

Še js z fiftijem ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se je usak pa se boš še ti pol boš pa tk obvladala ovinke da te noben od nas ne bo mogu dobit :OK:

hehe... se že veselim :D

precvikni tisto žico še vsem je delalo bp

za zdaj je še tako vredu, ko še ni registriran, pa se lahko samo doma vozim, bom pa potem eno bužirko kupla, pa precviknala, pa bomo videli kk bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je akumulator malo slabši, da potem skuri varovalko? to mi je reku serviser :?

Provej precvikat tisto sam pomoje nebi skurlo varovalke zarad slabšega akumolatorja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je reku serviser, da zdaj je lahko uredu, sam ko bo pa akumulator zgubil na svoji moči, pa da potem crkne varovalka.

kako pa je potem z garancijo? verjetno je ni več al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh tole je sploh skregano z logiko...poleg tega pa ne poznam nobenga k bi se mu tole nardil, tko da se ni treba nc bat. drgac pa garancija propade ce precvikas ja. tko da bo najbolj da precvikas takrat ko bos dala blokade vun, ker vecina serviserjev itak prekine garancijo ce ni blokad :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je reku serviser, da zdaj je lahko uredu, sam ko bo pa akumulator zgubil na svoji moči, pa da potem crkne varovalka.

kako pa je potem z garancijo? verjetno je ni več al kako?

mah ti sam precviki pa skrij žičko med druge da se ne bo vidl d je precvikana :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel blokade zuni pa še predelan motorček in sem imel še vedno garancijo. tak da to je stvar serviserjev. ker takoj ko sem kupil mi je že prodajalec rekel da je treba blokade ven vrečt, ker nikamor ne prideš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE enkrat poglejte tisto sliko pa boste vidl da ni treba nč cvikat .) Se samo odšrafa pa vn potegne, polepi z izolir trakom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the stroj... kje pa je tista slikca? tu je nekaj linkov, samo mi ne delajo.

meni je serviser itak predlagal, da mi že takoj odstrani blokade, tako da imam še vedno garancijo.

bom pa to poskusla žičko izklopit, pa bomo vidl, ka se bo naredl. sej itak, če jo sam izklopiš, se more potem dat nazaj uklopit, ane? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pogledu pa ni nikjer več une strani. Ti sam vzem imbus, odšravfi števec dol in z njega odstrani tisto plastično kapco. Vidla boš vse vrste žic, sam ti uno odšravfi k je svetlo roza barve in jo povij z izolir trakom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri se pa ta stran ni hotla naložit :BUA: Bom poisku pa prevedu in sporočim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledu vse 4 strani foruma in niti znaka o odblokadi števca..... Bo treba it od teme do teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo bi ja ker js sm prov........... :unsure:

Še iskat je treba :eek: .....In to eno po eno :kva2:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ross|e: bom jaz pogledal, če imam še na disku,sam pomojem nimam več...Če pa najdeš mi pa lahko daš text pa ga boš kmalu dobila prevedenega .) ...Btw. nč ne skur,ker tud ni logično tako kot je mitofreak rekel :hmm:

Mislim pa, da bi ti to tud lahko serviser brez problema naredu :yes:

EDIT: Samo iskalnik je treba uporabt ;) :

http://www.tzr50.com/board/viewtopic.php?t...highlight=tacho

Imaš textovno in slikovno gradivo,tako, da mislim, da nebo to tak problem :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki se lepo vidi da ni treba nč cvikat ;) Ej Roky, a teb gre TZR-ka realnih 90 al 90 po števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!