Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Bo 90 kr realnih .) Bom pa zdej takoj ko bo lepo vreme dal še kolesarski števc gor pa slikov,da vidmo...Načeloma je pa števc kr točn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejeverni Tomažki :nono: Zakaj pa ne bi šou 90+ ???

On je s tem pomojem mislu, to, da števc na TZRki kaže samo do 199... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sm mislu povedt da ga ne nabije čez 199 km/h ker števc od kola kaže sam do 199km/h :lol1:

Tuki si se mal zmotu...Zelo dobri števci od Sigme kažejo tudi do 300km/h... .)

the stroj: Brez zamere, samo ti postavljaš veliko nepotrebnih uprašanj... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števc od česa :blink:

Od kolesa :lol1:

Zelo dobri števci od Sigme kažejo tudi do 300km/h...

Aaa moj kaže sam do 199km/h :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je blo na temu nemškemu forumu napisan da se da ta števc od TZR-ke še bolj odblokirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je blo na temu nemškemu forumu napisan da se da ta števc od TZR-ke še bolj odblokirat

Ja sej se ga da...Do 199...Več pa mislm, da ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

imam eno vprašanje glede števca...

v navodilih (slovenskih in originalnih) sem prebrala da ima števec kilometrov 2 funkciji - skupno število kilometrov in pa trenutne (potovalne - ko jih daš na 0) kilometre, pa me zanima, kako se dajo ti trenutni kilometri resetirati in kako se sploh vklopijo.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa malo nabijanja, ker sploh ni nikjer nobenga gumba da bi to resetiru, sploh pa display prkazuje samo hitrost in število skupnih kilometrov.

LP, the stroj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda... tako sem jaz tudi mislila... potem pa sem šla brat knjižico z navodili in glej ga zlomka...

bom se pa malo pozanimala pri serviserjih in prodajalcih in jih nekam poslala :wacko:

zavajajo uporabnike...

poleg tega ta prodajalec sašo pri top motu zame ni več prihodnost... ker tja ne grem več, ker je skrajno neresen... motor sem namreč šla rezervirat in plačat akontacijo 6.2.2006 in potem veste, kako me je "nategoval" za prevzem... poleg tega pa ob prevzemu (27.2.2006) sploh še ni imel homologacije... dobila sem jo šele včeraj!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda... res so me "nategovali". zdaj bom stopila v kontakt z direktorjem in bomo videli kaj bo...

poleg tega me še nekaj zanima, vas ki vozite yamahe...

a ste dobili plastično garancijsko kartico Yamahinega evropskega servisa? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene še nekaj zanima...

glede ugašanja motorja. a ga ugašate na ključ ali na tisti rdeči gumb? v navodilih kao piše, da ga ugašamo na tisti rdeči gumb, med tem, ko je men serviser reku, da ga naj raje ugašam na ključ.

kaj vi prakticirate??

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene še nekaj zanima...

glede ugašanja motorja. a ga ugašate na ključ ali na tisti rdeči gumb? v navodilih kao piše, da ga ugašamo na tisti rdeči gumb, med tem, ko je men serviser reku, da ga naj raje ugašam na ključ.

kaj vi prakticirate??

hvala

ključ ono je bol da v sili izklopiš motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!