Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

U 3 pm yamaha ribnla(vsaj po mojem, sred vožnje zablokirala) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: pa to pri 3600 km :S :S omg... pa še terau je nism pa je šlo u pm

bo treba aprilio nabavt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba aprilio nabavt :P

sam ne mi s takimi, mojmu sošolcu je aprillia v tej sezoni 2krat zaribala... :S sicer še nevem kaj je, čakam sploh da bo mehanik prost pa pride po njega, ker ga niti doma nimam :S :headbang: :headbang: pa da bi reko da sm jo teral neki, pa je niti nism, zaribala je mal na klančku, 6 prestava 8000 obratov... tam nekje... ssam je pa orng zablokiral :S dobr da ni blo v ovinek :S

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne mi s takimi, mojmu sošolcu je aprillia v tej sezoni 2krat zaribala... :S sicer še nevem kaj je, čakam sploh da bo mehanik prost pa pride po njega, ker ga niti doma nimam :S :headbang: :headbang: pa da bi reko da sm jo teral neki, pa je niti nism, zaribala je mal na klančku, 6 prestava 8000 obratov... tam nekje... ssam je pa orng zablokiral :S dobr da ni blo v ovinek :S

a je biu klanc dol ? Ker če je bil dol si verjetno pelu se brez gasa, seprav je klanc silu motor v obrate, posledično se je bat hitrej premiku, dodatnega mazanja pa ni blo, ker je olna pumpica vezana na gas... Drgač je pa zlo odvisn od lastnik. Kašn odnos maš do motorja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je biu klanc dol ? Ker če je bil dol si verjetno pelu se brez gasa, seprav je klanc silu motor v obrate, posledično se je bat hitrej premiku, dodatnega mazanja pa ni blo, ker je olna pumpica vezana na gas... Drgač je pa zlo odvisn od lastnik. Kašn odnos maš do motorja :hmm:

klanc gor, gas je biu.... lahk pa prebereš par postov nazaj ko sm napiso da ga nebom tero ker mi ga je škoda, pol so bli pa vsi tak pametni, da je to zato da gre pa nevem ka še vse... da nima kej bit... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašna je bla pa kej poraba olja pr teb... men je po 6ih tankih bla škatla z oljem prazna.. kadil se mi je bl mal ,pač tolk da se je malenlost vid k sm dau gas... naredu sm dost km brez enga samga problema, tko da pomoje je tud blo pr teb premal mazanja in je zato zaribal. loh je pa tud kej druzga ja. No še dobr da bo zima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašna je bla pa kej poraba olja pr teb... men je po 6ih tankih bla škatla z oljem prazna.. kadil se mi je bl mal ,pač tolk da se je malenlost vid k sm dau gas... naredu sm dost km brez enga samga problema, tko da pomoje je tud blo pr teb premal mazanja in je zato zaribal. loh je pa tud kej druzga ja. No še dobr da bo zima...

pr men isto pomoje še prej sploh če sm se u klanc vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašna je bla pa kej poraba olja pr teb... men je po 6ih tankih bla škatla z oljem prazna.. kadil se mi je bl mal ,pač tolk da se je malenlost vid k sm dau gas... naredu sm dost km brez enga samga problema, tko da pomoje je tud blo pr teb premal mazanja in je zato zaribal. loh je pa tud kej druzga ja. No še dobr da bo zima...

prmen tut neki tak, olja je blo vedno dost not, sem pa pred kratkim zamenjal proizvajalca olja, prej yamalube 2-s, sedaj pa tega niso meli na original servisu ker je konec sezone pa mi je človak tam reko da ni nič narobe, da je ta motul ko je čist isti.. motul 510 2t

a je možno da je to krivo? ker unega obesim tam :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prmen tut neki tak, olja je blo vedno dost not, sem pa pred kratkim zamenjal proizvajalca olja, prej yamalube 2-s, sedaj pa tega niso meli na original servisu ker je konec sezone pa mi je človak tam reko da ni nič narobe, da je ta motul ko je čist isti.. motul 510 2t

a je možno da je to krivo? ker unega obesim tam :S

dvomm da je to narobe ker jest sm tut najprej meu en yamalube ole not k so mi ga ze tm dal not k so mi nouga prpelal pol sm pa jest skos notr tocu championa pa zaenkrat ni blo problemov, možno pa je da bi blo kej s tem sam težko vrjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prmen tut neki tak, olja je blo vedno dost not, sem pa pred kratkim zamenjal proizvajalca olja, prej yamalube 2-s, sedaj pa tega niso meli na original servisu ker je konec sezone pa mi je človak tam reko da ni nič narobe, da je ta motul ko je čist isti.. motul 510 2t

a je možno da je to krivo? ker unega obesim tam :S

A je ta olje primerno za mašino k majo oljno pumpo? K drgač prvič slišm za tega. Tok maš enih sprobanih od yamalube do 710, scooter expert...

Drgač pa k boš meu cajt dej dol cilinder, pa poglej v kašnem stanju je bat pa seveda cilinder. Drugače pa je možno da ti je oljna pumpica odpovedala.

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta olje primerno za mašino k majo oljno pumpo? K drgač prvič slišm za tega. Tok maš enih sprobanih od yamalube do 710, scooter expert...

Drgač pa k boš meu cajt dej dol cilinder, pa poglej v kašnem stanju je bat pa seveda cilinder. Drugače pa je možno da ti je oljna pumpica odpovedala.

nimam niti motorja še doma... čakam na mehanika, kr ga bo on odpelau, nimam prikolice :S pa on bo lepo naraazn dau pa vido kaj je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak stari...8500 mam, sam sem letos od konca julija naredo 3500 km...brez problemov...prvi bat...upam da se dobr izteče...kokr je izperjenc reku...70 not pa gasaaa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak stari...8500 mam, sam sem letos od konca julija naredo 3500 km...brez problemov...prvi bat...upam da se dobr izteče...kokr je izperjenc reku...70 not pa gasaaa :D

70ke ni nikjer za dobit... ve kdo kako dobro trgovino(po možnosti spletno) kjer jo majo? a to bi mogo slučajn še večjo dizo not vržt al bi bla 106 dost... kr poraba je že itak :rolleyes: oz. je bla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70ke ni nikjer za dobit... ve kdo kako dobro trgovino(po možnosti spletno) kjer jo majo? a to bi mogo slučajn še večjo dizo not vržt al bi bla 106 dost... kr poraba je že itak  :rolleyes: oz. je bla :(

CILNIDER.SI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.cilinder(pika)si maš puno kitov pa ostalega sranja!!! :notworthy:

sam je boljše naredit izpit za 125 pa ti gre serijsko nad 100 km/h! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.cilinder(pika)si maš puno kitov pa ostalega sranja!!! :notworthy:

sam je boljše naredit izpit za 125 pa ti gre serijsko nad 100 km/h! :evilgrin:

vem za cilinder lol.. sam tam nimajo na zalogi 70ke.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj rabš 70cc ? Dej MHR 80..

ker če daš 80 je že pol problem ker bi gred težko zdržala, fergazer je pol že tak tak... sami problemi so z 80.... in stroški... nevem če nebom kr nadomestnega 50 kupo pa je... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker če daš 80 je že pol problem ker bi gred težko zdržala, fergazer je pol že tak tak... sami problemi so z 80.... in stroški... nevem če nebom kr nadomestnega 50 kupo pa je... :closedeyes:

če je pr 3600km zaribala je nekaj hudo moglo biti narobe..meni je rs zdržala 20.000km pa je on butl ko je kupil mojo rs, je iz preventive menal bat pri 22.000km, samo mam kolega ki mu je šla rs 50 nov model 33.000km... olje ni blo krivo, ker sem jas v rs 50 včasih vlival stihl pa je šlo (ne priporočam ker je to ollje pretežko in uniči pumpico)

priporočam pa MHR80 , bratu je služil tako kot mora, 40000km z originalno ojnico le da je 1x bat menjal, ni noben stroškov blo, razen da je mel 21 fergazer...

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pr 3600km zaribala je nekaj hudo moglo biti narobe..meni je rs zdržala 20.000km pa je on butl ko je kupil mojo rs, je iz preventive menal bat pri 22.000km, samo mam kolega ki mu je šla rs 50 nov model 33.000km... olje ni blo krivo, ker sem jas v rs 50 včasih vlival stihl pa je šlo (ne priporočam ker je to ollje pretežko in uniči pumpico)

priporočam pa MHR80 , bratu je služil tako kot mora, 40000km z originalno ojnico le da je 1x bat menjal, ni noben stroškov blo, razen da je mel 21 fergazer...

nevem no.. prvič mhr 80 nimajo na zalogi, drugič.. ceno ma kr lepo, pol bi pa še blajerco mogo menjat(dodaten strošek) in niti na cilindru nobene nimajo... pa še kak fergazer ko itak pou stvari nimajo na zallogi, drgač se bo pa tzrka največ vozla 2 sezoni in gre od hiše.... tako da se niti ne splača kake 80 not devat... če bi kje fajno 70 dobo ko bi še zdržala na to blajerco, pa z tem fergazerjem bi še fukno not.... aja še tole... a je lahko bil moj padec kriv da je zaribau? pomojem ne.. ampak nevem.... pado sm na desni bok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no.. prvič mhr 80 nimajo na zalogi, drugič.. ceno ma kr lepo, pol bi pa še blajerco mogo menjat(dodaten strošek) in niti na cilindru nobene nimajo... pa še kak fergazer ko itak pou stvari nimajo na zallogi, drgač se bo pa tzrka največ vozla 2 sezoni in gre od hiše.... tako da se niti ne splača kake 80 not devat... če bi kje fajno 70 dobo ko bi še zdržala na to blajerco, pa z tem fergazerjem bi še fukno not.... aja še tole... a je lahko bil moj padec kriv da je zaribau? pomojem ne.. ampak nevem.... pado sm na desni bok...

eh... pomoje to nima veze!!!

ja pol pa daj vsaj neki športni kit not!!! ki ima okrog 8-12 HP poznalo se bo na končni in v pospeških pa niti ni tak drag!!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no.. prvič mhr 80 nimajo na zalogi, drugič.. ceno ma kr lepo, pol bi pa še blajerco mogo menjat(dodaten strošek) in niti na cilindru nobene nimajo... pa še kak fergazer ko itak pou stvari nimajo na zallogi, drgač se bo pa tzrka največ vozla 2 sezoni in gre od hiše.... tako da se niti ne splača kake 80 not devat... če bi kje fajno 70 dobo ko bi še zdržala na to blajerco, pa z tem fergazerjem bi še fukno not.... aja še tole... a je lahko bil moj padec kriv da je zaribau? pomojem ne.. ampak nevem.... pado sm na desni bok...

pomojm da se ti vseglih splača dt neki močnejšga notr, sploh če ga mislš me še 2 sezoni. Ker ni dost razlike v ceni sploh med 70, 80cc al pa org 50cc. S tem da boš meu pol "raketo" :D 

@RS125BLACK: tvoj brat je pa verjetn naredu 4000km ne 40000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojm da se ti vseglih splača dt neki močnejšga notr, sploh če ga mislš me še 2 sezoni. Ker ni dost razlike v ceni sploh med 70, 80cc al pa org 50cc. S tem da boš meu pol "raketo" :D 

@RS125BLACK: tvoj brat je pa verjetn naredu 4000km ne 40000 :)

je razlika v ceni če všteješ blajerco in fergazer pri 80...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojm da se ti vseglih splača dt neki močnejšga notr, sploh če ga mislš me še 2 sezoni. Ker ni dost razlike v ceni sploh med 70, 80cc al pa org 50cc. S tem da boš meu pol "raketo" :D

@RS125BLACK: tvoj brat je pa verjetn naredu 4000km ne 40000 :)

no če ti tako praviš..nismo vsi tako kot vi da bi naredili na sezono 5000km pa dali motorje v garažo...brat je mel motor za vsak dan v šoli oddaljeno 30km od doma, vozil se je dokler ni začelo zmrzovat, med vikendom vsakim najmanj 300km, med počitnicami pa itak ogromno...tako da ne govori če ne veš.

brat je kit dal na tzr ko je mela 10000km, prodal pa jo je z skor 50000km z originalno kurvelo, le da je 1x bat menjaval, če vi neveste delat z motorjem ni moja skrb, on je odklopil pumpico za olje in delal sam mešanco v tank 2,5% in to je daleč najbolše. res pa je da pri prodaji ga je malo skrbelo ker sta se zelo slišala lagera na kurveli :D

@carjevic pa nima veze padec z tem da ti je motor zaribal :slap: pač si dobil dvakratni udarec :lol1: . poglej prvo vodno pumpo..kolegu je tzr zaribala v 3000km 6x :yes:, zaradi pregrevanja. pumpica se je vlačila po steni tiste plastike k je pumpa zaščitena pred nesnago, in lepega dne se je pumpa stavila, posledično tudi motor :lol1:

moj brat je dal za MHR80 280€ in za fergazer 80€ , gianelli 200€ pa prednji zobnik večji 12€.. mislim da to ni taka velka cena na katero misliš ti .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!