Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

cerjavic ti si kupil nov motor ali rabljen ?? ker je možno da ma zgonjene kilometre, tak ko je ena tzr-ka moja mela... po prednji gumi se bo nejbol vidlo ( mora še biti ko nova po 3600km )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cerjavic ti si kupil nov motor ali rabljen ?? ker je možno da ma zgonjene kilometre, tak ko je ena tzr-ka moja mela... po prednji gumi se bo nejbol vidlo ( mora še biti ko nova po 3600km )

nov je biu...

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če ti tako praviš..nismo vsi tako kot vi da bi naredili na sezono 5000km pa dali motorje v garažo...brat je mel motor za vsak dan v šoli oddaljeno 30km od doma, vozil se je dokler ni začelo zmrzovat, med vikendom vsakim najmanj 300km, med počitnicami pa itak ogromno...tako da ne govori če ne veš.

brat je kit dal na tzr ko je mela 10000km, prodal pa jo je z skor 50000km z originalno kurvelo, le da je 1x bat menjaval, če vi neveste delat z motorjem ni moja skrb, on je odklopil pumpico za olje in delal sam mešanco v tank 2,5% in to je daleč najbolše. res pa je da pri prodaji ga je malo skrbelo ker sta se zelo slišala lagera na kurveli  :D

@carjevic pa nima veze padec z tem da ti je motor zaribal :slap:  pač si dobil dvakratni udarec :lol1: . poglej prvo vodno pumpo..kolegu je tzr zaribala v 3000km 6x :yes:, zaradi pregrevanja. pumpica se je vlačila po steni tiste plastike k je pumpa zaščitena pred nesnago, in lepega dne se je pumpa stavila, posledično tudi motor :lol1:

moj brat je dal za MHR80 280€ in za fergazer 80€ , gianelli 200€ pa prednji zobnik večji 12€.. mislim da to ni taka velka cena na katero misliš ti .

No sm mislu da si se zmotu, ker 40000km za moped se mi zdi zlo velik, že za "motor" ni malo. Drgač mam jz moped za užitek in ne za glavno prevozno sredstvo, pelem se kadr mi paše, kolkr mi paše in nism obremenjnen s tem kok km bom naredu čez let  :winkiss:, kot nekateri. (ne leti nate ampak na splošno !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sm mislu da si se zmotu, ker 40000km za moped se mi zdi zlo velik, že za "motor" ni malo. Drgač mam jz moped za užitek in ne za glavno prevozno sredstvo, pelem se kadr mi paše, kolkr mi paše in nism obremenjnen s tem kok km bom naredu čez let :winkiss:, kot nekateri. (ne leti nate ampak na splošno !)

ja sej, jas sem nekdar tudi vozil v vsakem vremenu in imel motor za prevozno sredstvo, ampak me je minilo tako kot mojega brata...res on je delal nenormalne kilometre pa 666 tudi, da sebe ne omenjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cerjavic ti si kupil nov motor ali rabljen ?? ker je možno da ma zgonjene kilometre, tak ko je ena tzr-ka moja mela... po prednji gumi se bo nejbol vidlo ( mora še biti ko nova po 3600km )

gume so pr tem motorju saj original še po 10k kilometrou vidt k nove če se ne vozš po pisti pa kšnem kamnu tko da tut to ne bo najbol znak drgac pa itak če je nouga kupu nima to veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha zrihtana.. je zaribala, ampak sm sreči hitro reagirau ko je prijelo, pa se je dalo bat pa cilinder rešit s poliranjem :) samo batne obročke je blo treba pa spucat pa gre spet :) mam srečo da mam tak fajnega mehanika blizu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha zrihtana.. je zaribala, ampak sm sreči hitro reagirau ko je prijelo, pa se je dalo bat pa cilinder rešit s poliranjem :) samo batne obročke je blo treba pa spucat pa gre spet :) mam srečo da mam tak fajnega mehanika blizu :)

veš mogoče zakaj je zaribala ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... zdej par tankov bom še v tank kakšn deci olja vlival pol pa normalno naprej

ne da bi te strašil, ampak poglej vodno pumpo..kolegu je zaradi te ku*** večkrat zaribala tzr :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da bi te strašil, ampak poglej vodno pumpo..kolegu je zaradi te ku*** večkrat zaribala tzr :closedeyes:

verjemi da je blo vse pregledano in vse deluje normalno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gume, gume gume... ;) ... kaj priporočate, ko jih nebo več; Original continentalke, pirelli, dunlop mogoče, metzeler so tud teh dimenzij ;)

Absolutno in samo Dunlop, Arrowmax d103.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume, gume gume... ;) ... kaj priporočate, ko jih nebo več; Original continentalke, pirelli, dunlop mogoče, metzeler so tud teh dimenzij ;)

dunlop arrowmax d103 bi ti priporočal, mislim da pa jih roky994 prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to povem da na gumah na šparat in daj raje 20e več kot pa premalo...

hehe, to pa niti nimam namena ;P...morem pa rečt, da nimam nič za pljuvat po teh gumah k so gor (conti twist), zadnjič me je dobil dež, ki me je kr fajn spral, gume so se pa super odrezale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, to pa niti nimam namena ;P...morem pa rečt, da nimam nič za pljuvat po teh gumah k so gor (conti twist), zadnjič me je dobil dež, ki me je kr fajn spral, gume so se pa super odrezale.

ja te continentalke so vredu v dežju..po suhem niso ravno v najvišjem rangu, ampak še so kar vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni dečki ;)

Kolega ima težavo z yamahico, pospešuje mu normalno, a ko se hoče pelati s konstantno hitrostjo pri obratih višjih od 7000, mu motor začne "umirati" :D , pod 7000 pa gre normalno. Notri ima 70 kit, drugo vse originalno.

Torej, kje tiči zajec? :D

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni dečki ;)

Kolega ima težavo z yamahico, pospešuje mu normalno, a ko se hoče pelati s konstantno hitrostjo pri obratih višjih od 7000, mu motor začne "umirati" :D , pod 7000 pa gre normalno. Notri ima 70 kit, drugo vse originalno.

Torej, kje tiči zajec? :D

Hvala!

Imam isti problem.... Je možno da je zamašen auspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni dečki ;)

Kolega ima težavo z yamahico, pospešuje mu normalno, a ko se hoče pelati s konstantno hitrostjo pri obratih višjih od 7000, mu motor začne "umirati" :D , pod 7000 pa gre normalno. Notri ima 70 kit, drugo vse originalno.

Torej, kje tiči zajec? :D

Zajec tiči u grmu! 100 %

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam isti problem.... Je možno da je zamašen auspuh?

Ne ziher ni zamašen auspuh kr mam čiist prazn auspuh pa mi tole dela sam sumim da bi lahk blo da nedobi nakonc dost bencina not kr mam original fergazer gor nwm no

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!