Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

nič nebo narobe. lahko sam po svoji želi. al na ključ al na stikalo edino pač je da na ključ obrabljaš klučavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje imam za vas. Ali je res potrebna ponastavitev vžiga če se odstrani blokade :blink: Ker jst ne vem kaj je unim na avtotehni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu danes 30 km s TZR-ko in je super :OK: (samo veter je malo pihu). ross|e20 kok gre teb s tem auspuhom pa kakšni si kej pospeški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem naredla do zdej okol 150 kilometrov.

gre mi čisto lepo do 90 km/h, seveda ne v hrib, ampak po ravnem (in cesta ne visi navzdol).

pospeški? pri 7.000 obratih začne šele "delovat". al te zanima kaj druga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O loOol, jst imam arrowa gor pa mi gre motor neki čez 90. Pri kok obratih pa si ko maš max hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je vn z vašega pogovora ampak........Moj frend je kupu TZR-ko in jo posodi enmu svojemu frendu, ta pa z njo pade in odlomi velik kos plastike in ful jo pogrsa. Zej bi rad vedu kolko bi ga stale te plastike (nove) in če bi se splačalo tisto kr je pogrsano poštimat s kitom.

Hvala in Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike so zlooo zloooo drage...Samo ena nalepka je 7.000sit (če imaš Rossi replico jih je še toliko več cene pa se giblejo med 3.000 in 8.000sit),najbolš bi blo doma zakitat pa prebarvat,razn mogoče odlomlen del, da bi kupu,čene bo kar velik zalogaj za denarnico :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ti si jih že enkrat menju ane :P Danes se peljem iz podpeči proti vnanjim goricam in kar naenkrat motor ugasne (k v kšnem filmu <_< ). Ga porinem na postajo zravn in ga probam zagnat pa noče. In tako stojim tam ene 3 minute, poskušam še enkrat in motor vžge. Se peljem in malo pred domom se mi to ponovi. :BUA:

Zdej men pride na pamet samo to da je to akumulator poln, ali pa je svečka za zamenjat. Kaj pravte vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodej Yamaho pa kup motor :kva2: (joke)

Mn je tud učeri kar naenkrat crknu, sam jst sm pol ugotovu d mi je benza zmankal :? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodej Yamaho pa kup motor :kva2: (joke)

Mn je tud učeri kar naenkrat crknu, sam jst sm pol ugotovu d mi je benza zmankal :? :kva2:

Paz da ne bo kej res :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo ugotovil, da dela bolj s staro svečko kot pa z novo :blush: Pretok bencina je nesporen, tko da je more bit napaka na elektroniki :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isti problem sem jst mela učiri na mini motu, ampak sem ga potem mal "sterala" pa dela zdej vse OK :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!