Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Joj ne bit tok zamorjen............Wtf 100k :blink: En moj kolega je isto razbil svojo TZR (v bistvu samo plastike so bile podrajsane) in je dal pokitat, pa ga le pršlo manj kot 50k. Da mu bo pa tok pršlo za kitanje more bit pa zelo zjeban. Kje na motorju je odlomu plastiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak :eek: Jst bi pretepu tistga k je to naredu, po, bi še denar za odškodnino zahtevu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej si prebral da bo 100k pršlo. Rešt se da ampak bo pa stalo

če znaš nekaj sam nareti te samo material stane..pa še to se ga da tak dobiti za male dnare če poznaš prave ljudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak :eek: Jst bi pretepu tistga k je to naredu, po, bi še denar za odškodnino zahtevu

:blink: :blink: :angry2:

Se strinjam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :angry2:

Se strinjam :yes:

Sta čudna ! :wacko: Vsakmu se lahko nardi, da pade...Sploh pa je po eni strani tvoja krivda če posojaš motor,potem bi pa še frenda pretepu zato :slap: Sej določene stvari z dobrimi kolegi (katerim tud ponavad posodš motor,če ga že posojaš...) se dajo tud z besedami rešit,ni kej, da nebi pršla do nekega sporazuma, da bi on plačal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta čudna ! :wacko: Vsakmu se lahko nardi, da pade...Sploh pa je po eni strani tvoja krivda če posojaš motor,potem bi pa še frenda pretepu zato :slap: Sej določene stvari z dobrimi kolegi (katerim tud ponavad posodš motor,če ga že posojaš...) se dajo tud z besedami rešit,ni kej, da nebi pršla do nekega sporazuma, da bi on plačal...

s tem se pa popolnoma strinjam...

jst motorja ne posodim kar tako... samo fantu, k on je domač :D

drugače pa preden sem komu kdaj posodla skuterja sem samo rekla: če ga usuješ ali karkoli narediš narobe, plačaš stroške ti :closedeyes:

malo hudobno vendar bolje prej posvariti. potem pa so me samo gledali :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je odvisn a se je razsul zarad svoje neumnosti al je pa padu zarad napake kakšnega drugega udeleženca v prometu .) Sploh pa take ladje k je TZR ne morš dat za peljat nekomu, ki jo prvič v življenju vidi. Sploh se pa ve da bo probal malo performace od motorja in potem je takoj jasno kaj bo :BUA:

Pa še glede na to, da boš za katerokoli TZR dal več kot 500k, je po mojem mnenju sploh ni za posojat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je odvisn a se je razsul zarad svoje neumnosti al je pa padu zarad napake kakšnega drugega udeleženca v prometu .) Sploh pa take ladje k je TZR ne morš dat za peljat nekomu, ki jo prvič v življenju vidi. Sploh se pa ve da bo probal malo performace od motorja in potem je takoj jasno kaj bo :BUA:

Pa še glede na to, da boš za katerokoli TZR dal več kot 500k, je po mojem mnenju sploh ni za posojat

:slap: :slap: :slap: Res, da smo že full off-topic sam okej...Pa tud če bi se razsul zaradi svoje "neumnosti" ga nemorš kr pretepst..Na napakah se učimo,mar ne?Sej sm že v prejšnem postu napisal, da se da veliko tudi z besedami rešit le priajzen pristop je potreben .) Mislim pa, da si tudi ti enkrat prvič vidu TZRko v živo zato nemorš tko razmišlat no .) Pač posodš tistmu za katerga si vsaj 51% da ti nebo nazaj samo balance prnesu :P

Kurc pa ta TZRka že cel tedn sm bolan zarad nje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej no, se opravičujem Roky :)

Lol no sej nism mislu tko an :) Sam pač mislm, da se da določene stvari rešt brez pretepov ane .) Nevem zakaj bi na forumu zganjali nasilnost če pa se vse da rešit z besedam

Gremo zj nazaj na topic? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še neki ta tip jo je vozu že 10×....Potem pa odenkrat ne upa speljat ovinka in zapelje naprej u pločnik :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vprašanje...

a se mogoče kdo od vas spovne, koliko je dal za 1. servis na 1000 km in kaj vse so na motorju menjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servisu bi se naj zamenjalo olje ali pa saj preverilo,svečka,preveril vžig ipd...

stane pa material+delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da je offtopic ampak a mi lahko kdo pomaga da ne bom tako živčen, ker čez manj kot en mesec dobim TZR-ko? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je prow da si živčen :yes: To je strašen motor :P Ah kje, mal te bo menjalnik jebu ker ma 6 prestav pa se boš mogu mal navadt, razn če že maš kšn motor s šestimi prestavami. Jst sm se v enemu tednu dokaj navadu na motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!