Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

To vem da se bom mogu navadt(zelo) nanjo. Najbolj me skrbijo ovinki... :blush:

kaj ma pa veze kok pestav ma motor???jst jih mam 7 pa ni to nč drugač .) ..šalta se gor pa dol...levo desno pa ni nikjer tko da ne vem kaj jokaš..če se ne znaš vozt čez ovinke pol bolš da ga ne kupš .)

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma pa veze kok pestav ma motor???jst jih mam 7 pa ni to nč drugač .) ..šalta se gor pa dol...levo desno pa ni nikjer tko da ne vem kaj jokaš..če se ne znaš vozt čez ovinke pol bolš da ga ne kupš .)

Reesko ne ga strašit no :) ...Sej niso ovinki tak problem,ubistvu se je prov zakon vozt čez ovinke .) Sam nesmeš ga pa kuj do tačke dajat,tko v izi, da dobiš občutk kdaj je meja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko al nisem mislil da se bojim zaradi prestavlanja. To itak d znam. Glede ovinkov sem pa mislil da bo veliko časa trajalo da se bom navadil nanjo ker do zdej sem samo skuterja fural :blush:

Popravljeno . Popravil zajc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko al nisem mislil da se bojim zaradi prestavlanja. To itak d znam. Glede ovinkov sem pa mislil da bo veliko časa trajalo da se bom navadil nanjo ker do zdej sem samo skuterja fural :blush:

eh ni panike :D iz skuterja prešaltal na 125, pa se res moraš mal privadit, mogoče se ga malo težje povleče v nagib ampak se navadiš, ko pa se potem pa ni več poti nazaj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst edin problem vidm v temu, da ma skuter manjša kolesa pa pozicija na njemu je drugačna. Sicer je pa Rozi mela pred TZR tud skuterja pa najbolj da njo vprašaš kako se je njen zdel menjavanje skuterja za cestaka. .)

Reesko, tist tvoj mito je pa čist poglavje zase :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko al nisem mislil da se bojim zaradi prestavlanja. To itak d znam. Glede ovinkov sem pa mislil da bo veliko časa trajalo da se bom navadil nanjo ker do zdej sem samo skuterja fural :blush:

Sicer je pa Rozi mela pred TZR tud skuterja pa najbolj da njo vprašaš kako se je njen zdel menjavanje skuterja za cestaka. .)

hehe... jst sem tut prej samo skuterja vozla, še prestavlat nisem znala. zdej pa zadevo že kar obvladam .)

ovinki? se privajam in ni nič hudega... prav noro je... sam od začetka je treba lepo "počasi" brez pretiravanja, drgač pa gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tut eno vprašanje, ki sem ga že zastavla, samo sedaj me zanima bolj podrobno .)

dejte mi povejte, koliko kilometrov naredite z enim tankom brez rezerve in koliko z rezervo...

potem še nekaj... ko vam zmanka bencina in preklopite na rezervo... kako dolgo morate čaki, da motor spet užge :?

mogoče malo neumna vprašanja, venrar me res zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tut eno vprašanje, ki sem ga že zastavla, samo sedaj me zanima bolj podrobno .)

dejte mi povejte, koliko kilometrov naredite z enim tankom brez rezerve in koliko z rezervo...

potem še nekaj... ko vam zmanka bencina in preklopite na rezervo... kako dolgo morate čaki, da motor spet užge :?

mogoče malo neumna vprašanja, venrar me res zanima.

Med vožnjo ko motor začne cukat preprosto prestaviš na rezervo in se odpeleš do prve bencinske .)

Drgač pa tm nekje z polnim tankom pomoje okol 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...

to sprašujem zato, ker ste rekl, da ko motor začne cukat, da lepo prestaviš na rezervo in gasa naprej.

hehe... jst pa si rečem... bom probala, koliko kilometrov se da narediti s tankom. saj ko bo začelo cukat, samo prestavim na rezervo in gasa. ja seveda. ko bi bilo tako lahko.

prvo kot prvo, meni motor ni nič cukal, samo kar naenkrat je ugasnil in potem 3 ure ga nisem mogla nazaj užgat! skor sem znorela. namreč ravno sem se peljala k omi na kosilo. jaz po eni poti, fant po drugi, ker je bil z avtom in da se je izognil gneči cez celje. s sabo pa nisem imela telefona, ker sem imela čisto praznega! in kaj sedaj? nič... šla sem na bencinsko prosit, če lahko pokličem. jim povem, kaj se mi je naredl in da naj nekdo pride, ker sem uspela akumulator spraznat. nakar se po 3 ura končno fant prpele! ja lepo ne... in potem sma motor prklopla na avto in je užgal. doma so skor znorel, k so misl, da se mi je kaj naredl.

katastrofa.

od zdaj naprej grem pri 200 km tankat, pa če je še pol tanka bencina not! ker tole čakanje je obupno.

aja... naredla pa sem 230 km, pa tank ni bil čisto poln, ko sem nalila bencin, ko je ugasnil še ni bilo nič na rezervi.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...

to sprašujem zato, ker ste rekl, da ko motor začne cukat, da lepo prestaviš na rezervo in gasa naprej.

hehe... jst pa si rečem... bom probala, koliko kilometrov se da narediti s tankom. saj ko bo začelo cukat, samo prestavim na rezervo in gasa. ja seveda. ko bi bilo tako lahko.

prvo kot prvo, meni motor ni nič cukal, samo kar naenkrat je ugasnil in potem 3 ure ga nisem mogla nazaj užgat! skor sem znorela. namreč ravno sem se peljala k omi na kosilo. jaz po eni poti, fant po drugi, ker je bil z avtom in da se je izognil gneči cez celje. s sabo pa nisem imela telefona, ker sem imela čisto praznega! in kaj sedaj? nič... šla sem na bencinsko prosit, če lahko pokličem. jim povem, kaj se mi je naredl in da naj nekdo pride, ker sem uspela akumulator spraznat. nakar se po 3 ura končno fant prpele! ja lepo ne... in potem sma motor prklopla na avto in je užgal. doma so skor znorel, k so misl, da se mi je kaj naredl.

katastrofa.

od zdaj naprej grem pri 200 km tankat, pa če je še pol tanka bencina not! ker tole čakanje je obupno.

aja... naredla pa sem 230 km, pa tank ni bil čisto poln, ko sem nalila bencin, ko je ugasnil še ni bilo nič na rezervi.

sepa maš menjalnik lol

daš v prestavo pa porineš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej... jst še nikol nisem porivala motorja, da bi užgal...

to je namreč mojih prvih 240 kilometrov z motorjem (takrat 230 km). poleg tega se je to zgodilo na cesti laško - celje v košnici v nedeljo okli 12.00 ure. si lahko predstavljaš kakšna gneča je bila takrat tam, ker so se ljudje odpravljali na sejem ali iz njega?

nekaj mi povej, glede tega porivanja... kk se to naredi? k res nimam izkušenj s tem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Daš kontakt, druga prestava, nekdo te malo porine (običajno si lahko pomagaš tudi sam) in počasi spustiš sklopko. Če si sam zna biti malo težje. Motor pririneš do prvega manjšega klančka in se spustiš po njemu navzdol. Če je vse okoli tebe ravno, pa tečeš ob motorju, skočiš na njega in počasi spustiš sklopko... Pa sej se vedno najde nekdo ki ti je pripravljen pomagati. :OK:

Aja ross|e20, pa mobitel je kr obvezna zadeva na motorju. Drugače pa peš do taprve bajte pa poklicat pristojne nadležne organe (domače), da jih ne bo preveč skrbel. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Daš kontakt, druga prestava, nekdo te malo porine (običajno si lahko pomagaš tudi sam) in počasi spustiš sklopko. Če si sam zna biti malo težje. Motor pririneš do prvega manjšega klančka in se spustiš po njemu navzdol. Če je vse okoli tebe ravno, pa tečeš ob motorju, skočiš na njega in počasi spustiš sklopko... Pa sej se vedno najde nekdo ki ti je pripravljen pomagati. :OK:

Aja ross|e20, pa mobitel je kr obvezna zadeva na motorju. Drugače pa peš do taprve bajte pa poklicat pristojne nadležne organe (domače), da jih ne bo preveč skrbel. :naughty:

ja... bila sem sama, na zelo prometni cesti, poleg tega je omejitev 90 km/h in si nikakor ne bi upala it tam porivat motor. poleg tega je do prvega klančka kar kakšen kilometer, pa še najprej ga moraš tiščat v hrib!

ja vem, da je mobitel obvezen. pa če je bil pred tem tako prazen, da ko me je nekdo poklical še zazvonilo ni prvič do konca pa je ven vrglo. potem pa sem ga dala polnat. in sem šla. saj vem... zdaj bom poskrbela prej, da bo telefon napolnjen.

tudi klicala sem jih, da jih naj ne skrbi, da mi nič ni, pa jih je vseen skrbel :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Daš kontakt, druga prestava, nekdo te malo porine (običajno si lahko pomagaš tudi sam) in počasi spustiš sklopko. Če si sam zna biti malo težje. Motor pririneš do prvega manjšega klančka in se spustiš po njemu navzdol. Če je vse okoli tebe ravno, pa tečeš ob motorju, skočiš na njega in počasi spustiš sklopko... Pa sej se vedno najde nekdo ki ti je pripravljen pomagati. :OK:

Aja ross|e20, pa mobitel je kr obvezna zadeva na motorju. Drugače pa peš do taprve bajte pa poklicat pristojne nadležne organe (domače), da jih ne bo preveč skrbel. :naughty:

ne vem zakaj bi mogu bit obvezno na motorju ko spustiš sklopko :? lahk si zraven ko ga rineš in potem ko zalaufa sam stisneš spet da te počaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač tko on naredi, je tako navajen če mu el. vžig probleme dela. Nujno pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

eno vprašanje mam za vas...

na kolk barov mate napolnjene gume? isto ko na skuterjih? 2.0 in 2.1? al kako drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

hvala...

nisem bila nič doma, pa sma se zadnjič s fantom pogovarjala in nisma prišla do nobenga točnega zaključka. bom prečekirala.

hvala vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje mam za vas...

na kolk barov mate napolnjene gume? isto ko na skuterjih? 2.0 in 2.1? al kako drugače?

jst mam 1.6 prednjo, 1.8 zadnjo in sm opazu, da je tko res najboljš, pozna se, ko ga polagam...meu sm enkrt 2.1, pa sm skor fuknu :)

ja, poglej si...mislm, da ima tzr še več bara, ker ima večjo kolo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas obvestim, da sem dočakal svojo lubico :OK: :OK: Slike so pa v temi za slike skutrjev :blush:

Srečno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas obvestim, da sem dočakal svojo lubico :OK: :OK: Slike so pa v temi za slike skutrjev :blush:

zdaj pa po pamet se vozit:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!