Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Bom, zdej morem sam še papirje počakat d jih dobim, da jo bom lahko registriral :OK: ....Pol bo pa lušno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pazi, da nauš po prvih kilometrih na kakem kliničnem oddelku... :D

SREČNO! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst ti želim srečno vožnjo.

me pa še neki zanima... a je kdo od vas mogoče menju žarnice za halogen žarnice? :hmm: kater tip pa paše?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako... prvo kot prvo bolje sveti, ker 2x25W je skor nič :closedeyes:

drugo kot drugo pa mal drgač zgleda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidim, da še noben ni tega naredu. pa me zanima, če mogoče veste kat tip žarnic gre not.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo moraš gledati razliko v watih, ker je H4 žarnica več kot dvakrat močnejša od originalne...nevarno da ti kaj stopi...smo meli že en tak primer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem v H4 modelu... ta namreč ne paše... ima drugačen nastavek... mene sam zanima, če mogoče kdo ve, kater model žarnice je not v motorju...

to da stopi je mal tk...

jst sem mela v skuterju 2x5W navadne žarnice. potem mi je avtoelektričar naredil nastavek za H7 žarnico, ki je imela 50W. res sem imea not potem samo 1 to H7 in eno navadno žarnico, vendar je delalo brez problema.

sej če ne bo šlo drugače, bomo spet naredli nastavek za H4, samo je boljše če je original in brez nastavka. zato me zanima vse to.

itak pa se potem vse lepo testira, če dela kot mora.

kaj pa če dam not žarnice 35/35W x2 namesto 25/25W. a je vlka razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam glej da ti ne bo preveš štroma žrlo ker generator ne daje ven neomejenih zalog moči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja... to vse razumem. bomo naredli test, pa bomo videli. mene sam zanima tip žarnic, potem pa bomo že naprej raziskval :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa še eno vprašanje glede rezerve...

vi ste meni rekli, da začne motor cukat, v tistem prestavite na rezervo in je to to...

jaz imam drugačne izkušnje. ko men zmanka bencina (ne v rezervi) mi motor takoj ugasne in nič ne cuka. ko prestavim v rezervo, mi noče vžgat na akmulator, če ga pa porinem pa takoj vžge.

a je to normalno al je kaj narobe?

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa še eno vprašanje glede rezerve...

vi ste meni rekli, da začne motor cukat, v tistem prestavite na rezervo in je to to...

jaz imam drugačne izkušnje. ko men zmanka bencina (ne v rezervi) mi motor takoj ugasne in nič ne cuka. ko prestavim v rezervo, mi noče vžgat na akmulator, če ga pa porinem pa takoj vžge.

a je to normalno al je kaj narobe?

hvala za pomoč

motor ti more mal cukat...enim več enim pa mal mn...sej predstavli si..kako benz teče do fergija...pa boš takoj vedla da ti ne more kr na 1x crknt...sam to ti tko mal cukne kako bi reku..hmm...da ti mal "prekin" motor tko k če bi ugasnla pa pržgala luč v istem trenutku......

na štrom ti pa noče užgt ker nima čist nč benza pa ga morš pol mal "prsilt"...dej zaug pa bo mogu...to si pr šterki mal prtisnu na knofek na fergiju pa si napumpu pa si se pelu...tuki je pa use tok bl napredno pa zakomplicerano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je do zdej ene 3x že to naredl, pa nikol ni cukal. vsaj da bi jst zaznala ne.

bom probala dat zaug, ko se bo naslednjič to zgodil <_<

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst to naredim če mi ugasne ko pozabim odprt bencin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossie kaj če bi ti tankala preden ti je treba sploh na rezervo prestavt? Ni slaba ideja kajne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!