Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

vem da ni slaba ideja...

sam kaj ko ne tankam na bencinski... namreč bencin dobim iz druge roke, in ko je, ga nalijem. se mi je pa zgodil, da mi je zmankal, pa sem dala na rezervo in je prišel nov bencin. tako da... bo potrebno še kdaj tvegat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men mal med vožnjo zacuka ,pol pa kr spremenim na rezervo pa kuplongo spustim pa vžge

drugač mi ga je pa enkrat na mesto zmankal ,pa tud nisem mogel ga na ajnlaser vžgat .)

pol pa mal porineš pa je(se mi že cel življenje neki porivamo) :OK:

včasih tud čist pozabiš?na bencin

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih tud čist pozabiš?na bencin

nikol čist ne pozabim...

skoraj vedno preden se grem pelat pogledam kakšno je stanje v keslu. se pa zgodi, da pozabim, ker se mi kam preveč mudi. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da ni slaba ideja...

sam kaj ko ne tankam na bencinski... namreč bencin dobim iz druge roke, in ko je, ga nalijem. se mi je pa zgodil, da mi je zmankal, pa sem dala na rezervo in je prišel nov bencin. tako da... bo potrebno še kdaj tvegat :closedeyes:

Sam to je pa mal zajeban da 13litrov prelivaš iz kantice v kestl :? Nevem še zmeri mi je lažji tankat na bencinski pa še kšn red bull al pa nescaffe kupt spotoma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOL rabljen bencin ja :) Verjetno je mislila, da ji ga fotr na bencinski natanka v kanto pa prpelje domov ane...Čeprov je to mal štorasto,sploh če kšn dan ne spiš doma nardiš pa velik kilometrov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene... to je bilo mišljeno tako... fant dobi bencin od kolega, ki vozi za OMV bencin s cisterno. fant pa ga da potem meni. ponavadi zastojn, če pa plačam, je pa to čisto minimalno. torej se splača prelivat iz kantice v kesl, kot pa hodit na bencinsko. vsaj men se tak zdi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, da se splača kdaj pa kdaj razkirat, pa pol mal porint ko daš na rezervo... sej do zdej sem 1x šla tankat, pa sem šla prav čas :closedeyes:

drugače pa... ja seveda mi je fino :OK: ko pa mam tolk finga fanta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale kolega od fanta bi lahko en dan cisterno mau zapelov v kšno gmajno pa se zberemo motosvetovci tm pa mau začnemo prelivat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo več spoštovanja in razumevanja do novincev, prosim

na koga je to letel??

potem pa me zanima še nekaj...

za koliko kilometrov imate 1 liter olja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam zdaj narejenih okol 1000 km, porabil pa sem približno 1l olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sprašujem zato, ker sem jst na skuterju naredla nekako 1000 km/l olja.

no sedaj imam 905 km in lučka že gori. ker pa ne bom uporabljala tega olja, ki so mi ga nalili gratis ob nakupu, sem se odločla, da pač tisto kolikor je še not prečrpam ven in se bo porabil za mini moto ali kaj podobnega. nakar mi fant začne ven črpat olje in ga načrpama še 2,5 dcl. seveda, sem ga nazaj not zlila, ker potemtakem lahko naredim še čisto lepo 200 km brez skrbi.

zato me je zanimal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lučka po mojem tut ne gori zastonj, ne računi ti km ampak dej mal olja zraun rajš da ti ne bo zamlel use skup

poznam par takih ko so isto računal kilometre pa da bi še mogl met dost olja ampak se izkaže da ni tak

ker to je fora v nivoju olja lohk da še bo šel sam pol pa bo nivo prenizek pumpa dvakrat u prazn zalufala pa je konc lepga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... torej če sem jst naredla 900 km z manj kot 8 dcl olja, še to ne pomeni, da lahko zdej naredim 100 km brez skrbi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem jst . če bi bil na twojem mestu jih neb delu več pa bi mu dal olja v kesl kr to ni skuter .)

lohk pa da se motim .) težk ti rečem jst se neb več vozu da bi mi lučka za olje gorela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to razumem... sam pol je najbolš da tistih 2.5 deci spet ven potegnem in kr drugega nalijem? k drgač pa lučka še ne gori čist... sam ko bremzam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se tut lučka vžge ko spelem v hrib pa ko se mal zajebavam z motorjem pa sam delam mešanco .) če je tak pol lohk da še ni krize sam je pa pač bolš da je olja vedn dost v keslu že zarad samga občutka pri vožnji tak da jst bi na twojem mestu dolil not olje če pa praviš da ne boš devala tega olja not pa pač tist 2,5 dcl dej v motorno žago al pa nekam če se ti ga pa ne toži ga pa stran zli ko 2dcl olja ni neke žalosti će ga boš stran zlila . pa daš tist olje not ko ga boš pol skos mela not pa je to to pa bo mir .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to razumem... sam pol je najbolš da tistih 2.5 deci spet ven potegnem in kr drugega nalijem? k drgač pa lučka še ne gori čist... sam ko bremzam.

ti kr zmeši s kirim drugim oljem,to sploh ni važn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res ni pomembn? men so pa ravno ti, ki prodajajo olja posebej naročili, naj čimbolj spraznem olje, potem šele nalijem drugega, ker se med sabo ne mešajo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!