Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ne mesat. nwem tocn zakaj, sj so povedal pa sm pozabu (kar se tice tega na molekularni ravni :> smartpress :>) uglavnem je to isto ko ce bi hotu AMD procesour nastamfat na plato za P2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih isto ni k pr procesorjih...sam za mašino je bolš če skoz isto daješ...tud enga še ni blo pa da bi mu zarad tega crknu...ti lepo dolij k boš mela kšn deci olja notr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mesat. nwem tocn zakaj, sj so povedal pa sm pozabu (kar se tice tega na molekularni ravni :> smartpress :>) uglavnem je to isto ko ce bi hotu AMD procesour nastamfat na plato za P2

dobr sej zdej nau skos mal enga pa mau druzga dajala :) gre zato da pač ma še staro olje not in bi pač nalila drugo olje (druge marke). Ne vem kaj uni za olja komplicirajo sploh. <_<

ross|e20: Ti kr nalij novo olje čez una 2dcl in to je to. Brezveze konplicirat :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sproti dolivam,uporablam pa Motul ScooterExpert...Ko je posoda na pol prazna pač dolijem, da me nima kej skrbet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.

zdej je not še 2.5 dcl motula 600 (ker sem ga dobila gratis ob nakupu - je bil že nalit v motorju, ko sem ga prevzela), in ga ne mislim več kupvat, ker je občutno predrag.

zdej pa bom mela TTS-a. itak sta oba sintetična pa ne bi smel bit nič.

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rosi20 ti tak kompliciraš s totim oljem da bzv :D či maš navadno 50tko jebote to še gre na olje za kosilnice, pol če boš mela kako močnejšo predelavo te naj skrbi za olje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko ena honda (malo je vespi podobna), ne vem ker model, laufa na uporabljeno jedilno olje normalno, pa tud TZr ne bo nič hudega bilo če boš samo drug olje not dala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko ena honda (malo je vespi podobna), ne vem ker model, laufa na uporabljeno jedilno olje normalno, pa tud TZr ne bo nič hudega bilo če boš samo drug olje not dala :D

hehe sam res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki imate in vozite TZR-ke...

dajte mi povejte, katero olje uporabljate za mešanco in izkušnje z njim...

jst sem namreč včeri bla na 1. servisu in sem rekla, da bom TTS-a dala not. kak sta me prodajalc in serviser nahrulila :angry2: . sta rekla, da to res ni olje za TZR-ko, ker ni "middle". ne razumem ravn tega. da če že kupim Castrola, da naj rajš TT kupim. nimam pojma, ka naj naredim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako :D Ker TTS je za visoke obrate narejen in je namenjen prav za kroske. TZR pa ne dosega takih obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako :D Ker TTS je za visoke obrate narejen in je namenjen prav za kroske. TZR pa ne dosega takih obratov

Jst mam pa RSko pa TTSa not nalivam, pa je čist ql, ne vem zakva bi blo narobe, navije se mi pa do mal mn k 12k obratov, šaltam pa pr 10k .)

Popravljeno . Popravil Blink182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat kok leti tzr če fuknš vse blokade vn, pa menaš avspuh

kolk pa če daš 80 kit not??

zanima me k je en frend ta motor kupu!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam blokade uzunih in mi gre 93 (realnih). sam more pa bit motor prej dost segret. takrat pride tudi do 10.500 obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat kok leti tzr če fuknš vse blokade vn, pa menaš avspuh

kolk pa če daš 80 kit not??

zanima me k je en frend ta motor kupu!! :OK:

Tok kt RSka, se prav okol 100km/h (avspuh V6)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahko tisti, ki nimate originalnih izpuhov in imate katere druge, a bi lahko prilepili slikce sem?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!