Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

odvisno s katerim :D

rečmo TP 75 al pa malossi mhr 80

ej neki bi uprašu na skuter kitu sm gledu da ma neke kite ko piše cilinder kit 110cc pa za male pare ka je to :? to gre na AM6 mašino al kak mal powejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj arrow. Enkrat mi je ratal motor spravt so 11500 obratov, po števcu je šlo 107, se pravi realnih 95 al mal več

post-3961-1148313279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo TP 75 al pa malossi mhr 80

ej neki bi uprašu na skuter kitu sm gledu da ma neke kite ko piše cilinder kit 110cc pa za male pare ka je to :? to gre na AM6 mašino al kak mal powejte

mhr 80 je močnejši od tp75 vendar še vedno dosti bolj švoh od mhr team 80..govorim iz izkušenj ker sem imel vse tri

tisti 110cc pa je mišljen za 100cc aeroxe, tak da to ni za am6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the stroj...

ti si tega arrow-a mel že na motorju ko si kupu, ane?

a misliš, da je tale uredu za ta denar? sam ta je drugač od tvojga... je bol podobn tistim na skuterju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da vam še povem ceno mojega 1. servisa. tam na servisu sem se predhodno zmenila, da mi bodo naredili servis za 7000 sit.

na koncu pa sma prišla na ceno 6000 sit z 1l motul 600 olja. poceni, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale je malo drugačen od mojega. Pa piše da je za predelane motorje. Ampak ne bo nič narobe če daš tega gor. Jaz sem hotu kupit V6, ampak ker je bil že arrow gor ga nisem. Lahko ti dam msn od enega ki prodaja V6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da vam še povem ceno mojega 1. servisa. tam na servisu sem se predhodno zmenila, da mi bodo naredili servis za 7000 sit.

na koncu pa sma prišla na ceno 6000 sit z 1l motul 600 olja. poceni, ane?

Kam pa hodš na servis? Jst dam sam za liter mojga Motul olja 4 čuke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ko nimaš vez :P

mam veze, sam odvisno kako pogledaš... dobim gume za 4 čuke, v prodaji so pa za 13 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti dam msn od enega ki prodaja V6

bi prosila ja

Kam pa hodš na servis? Jst dam sam za liter mojga Motul olja 4 čuke :)

top moto - celje

Ja koci ti ga za 3k zrihta .)

a res? jst bi ga tut mela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k0ci ga dobi in prodaja po 3k/l :P

vidm d bo treba resen posel začet :D glavni diler za motul v slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam informativno zanima kaj zamenjajo oz. pregledajo na prvem servisu na 500 km, če kdo ve. Sem jih naredil v dveh tednih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam informativno zanima kaj zamenjajo oz. pregledajo na prvem servisu na 500 km, če kdo ve. Sem jih naredil v dveh tednih :D

LOL, a to je kao velik :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti maš prvi servis na 500 km? jst sem ga mela na 1000 km :hmm:

neki me še zanima... na izpuhu je en šraufek, ki je obrnjen skoraj k tlom. a kdo ve, zakaj je?

aja... pa še to... če bo koga zanimal, kake žarnice so not, naj povem, da navadne traktorske :blink:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaw... jst mam tzrko in me zanima glede tele blokade števca k sm 80 kaže... pa če ma kdo kšn postopk...sej vem d je blo to že objavleno sm men tistga noče odprt. tko da če se kermu da če ma kej glede tega števca...

pol bi še rd vedu.... :hmm: jst mam tale izpuh Leovince V6, pa me zanima kuk blokad je tle not. tistmu k sm dau jst to rihtat je reku d je dau tm čist na začetku eno podloško al kwa dau vn pa d je baje še ena nekje. če ma kdu kšno sliko...prosm....

še zadna stvar k me zanima pa je...jst če iz mesta u kšn hrib spelm, mi to nikam ne uleče, še iz apnjm laži spelš... to me zanima al sm mene zajbava al je tu normalnu??

tnx za use odgovore, upam d nism tečn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaw... jst mam tzrko in me zanima glede tele blokade števca k sm 80 kaže... pa če ma kdo kšn postopk...sej vem d je blo to že objavleno sm men tistga noče odprt. tko da če se kermu da če ma kej glede tega števca...

tnx za use odgovore, upam d nism tečn :D

odklopi kable z števca pa prereži rozno-belo žičko, potem vse lepo izoliraj in kable priklopi nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede speljevanja u klanc nabij mal vč obratu pol pa spel :OK:

Garantiram da deluje :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!