Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Jest mam pa najbrž že prerezano tisto žičko k mi števec kaže tudi nad 80... :hmm:

Popravljeno . Popravil zajc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej...

točno tako... v števec je priključena roza-bela žička... ne je cvikat, ampak jo samo lepo odklopi in jo izoliraj, pa ti more 100% delat nad 80 km/h.

glede speljevanja v hrib... spravi motor v obrate in potem počas spel, pa more ziher it :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je........nad 9k obratov pa ti bo pršla kamor hočeš pa naj bo nevem kak klanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tnx... jst sm že mislu d me tu kej zajbava u klanc :D za šteuc grem pa zdele prec pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm tole zdej tm odklopu pa me zanima če se da to sm kej staknt al je treba nujno prerezat?? zatu k jst ulečm pa ne gre vn, prerezau pa nwem če bi...

zatu k nwem kaku je tu kej z garancijo če se tule kr reže pa spreminja pa tko??

Popravljeno . Popravil XeNon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm tole zdej tm odklopu pa me zanima če se da to sm kej staknt al je treba nujno prerezat?? zatu k jst ulečm pa ne gre vn, prerezau pa nwem če bi...

zatu k nwem kaku je tu kej z garancijo če se tule kr reže pa spreminja pa tko??

jao pa sej ne bo noben šeu gledat pod števc če maš celo žičko da bi ti garancijo izniču, ti sam cvikn pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) sm k prerezu... sej maš prou, vrjetn res ne bodo gledal.... zdej kr je je... :P

čene pa zaspajkaš nazaj, 5min dela pa je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se tud jebal s tem tak da sem hotel potem samo precvikat. Ampak pol pa vidš da je čist enostavno. En navaden manjši šraufenciger, prtisneš na pravo žičko in ven izvlečeš. Bom dal enkrat slike gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm probavou na use mogoče načine pa ni šlu vn....še tisto plastiko se da neki vn pa še kr ni šlo....

pol sm pa kr prerezu :D kwa pa čm druzga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm tut izoliru :D zajc bi mogu pogledat al ti je že kdo drug precviku al pa tiste žice sploh ni...pa je bla odblokirana k si jo nabau? novo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kukr sm jst šlišu pravjo d so ene že original odblokirane...pol je pa tut števc najbrš zravn... :) mah nwem jst....sej ni važnu sam d dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej zajc. Ti si kupu tisto k so jo na avtotehni na celovški prodajal ne? No s tem motorjem je blo tko, da ga je nekdo že lansko leto rezerviral in naroču, da se blokade ven vzame. Potem si je ta človek premislu in motor je odblokiran ostal v prodajalni. Nakar si ga kupu ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kukr sm jst šlišu pravjo d so ene že original odblokirane...pol je pa tut števc najbrš zravn... :) mah nwem jst....sej ni važnu sam d dela :OK:

Rossi replica je že orig. odblokirana, sam števc pomoje še zmer kaže sam 80 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi replica je že orig. odblokirana, sam števc pomoje še zmer kaže sam 80 .)

moja ni bla odblokirana...kwa pa pravš na to??

pomojm d tko k prau the stroj... če prej naročiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekatere so odblokirane nekatere ne

tist števc pa pač precvikaš tisto žičko pa je mir če ti glih ne kaže prek 80km/h .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, the stroj, jest sem jo kupil pri Šternu v Kranju, TZR-ko, ki je bla pa na Avtotehni na Celovški so pa premestili dan prej, ko sem jo šel jaz kupovat. Sem jo pa naročil in dobil v enem dnevu :OK: edino par napak je imela ko sem jo dobil, pa nisem nič mogel ker sem prej podpisal da je v redu, saj sem imel neko zaupanje do prodajalke, potem pa tako... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, the stroj, se opravičujem, nisem napisal kam so jo premestil. Premestil so jo na TC Moto Shop, usaj tko mi je prodajalec na Celovški reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa drugo. K ste prej govoril da vam kaže števec že več kot 80 - na prvih 10 straneh te teme je tudi že nedko omenjal da mu kaže števec čez 80, pa ni nič delal z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo we kok ma leovince v6 blokad notr?? k sm mau po forumu preletavu so rekl eni d ma 2 eni pa 1...pol pa pitaj boga.... we kdo??? pa če ma 2 kje jih ma??...

čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma eno podložko čist na začetku auspuha. Tisto nastavi šraufenciger gor, udari čisto malo tak da se odlomi pa pazi da ti ne pade notri v auspuh. Te pa samo stran vzami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!