Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

edino par napak je imela ko sem jo dobil, pa nisem nič mogel ker sem prej podpisal da je v redu, saj sem imel neko zaupanje do prodajalke, potem pa tako... :BUA:

pazi se teh napak, to ti sedaj povem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... moj motor je mel tut eno lepotno napako... ena plastika je bla postran pršraufana, pa sem to kr na hit popravla.

je mel pa še eno napako... cevka, ki gre iz rezervarja za olje je bila mastna... pa so mi to popravl, sam je zdej isto, tk da bom šla nazaj. pa ne vem zakaj. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel tudi mastno cevko zaolje, pol sm pa samo z robčkom malo ovil zdaj pa ne teče več.

A so tele pirellijeve gume sport demon dobre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je puščalo od tam, ko je cevka priključena na tank, potem se je pa po cevki naprej plazilo proti mašini, kapalo na mašino, od mašine na auspuh, z auspuha na tla :BUA: Samo da sem se spet začel normalno vozit je to prenehalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo pa ste našl eno tovarniško napako tega motorja, če se boste vsi skup zbral in šli na servis, bodo vpoklical vse tzr-ke na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je puščalo od tam, ko je cevka priključena na tank, potem se je pa po cevki naprej plazilo proti mašini, kapalo na mašino, od mašine na auspuh, z auspuha na tla :BUA: Samo da sem se spet začel normalno vozit je to prenehalo

normalno...kaku si se pa prej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stal je v garaži ker so bile plastike na barvanju. In se nisem nič vozil. Potem, ko sem pa nazaj dobil plastike pa jih dal na motor sem se pa spet zečel vozt. Ob lepem vremenu 90 km na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so tele pirellijeve gume sport demon dobre?

ja men so prav fajne... ko bom kupvala nove, bom kupla ziher iste. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so do zdaj dobro služile, me je pa zanimalo kakšne se vam zdijo. Drugače pa če kdo pozna pot Šentjošt - Vrzdenec ve kakšni lepi ovinki so tam. Ali pa pot z Rakitne. Tam je užitek motor vozit po tistih ovinkih. Gume niso nč vn vlekle.

Sicer pa pirelli gume veljajo za boljše gume, ki jih lahko daš na avto (P zero).

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce das gor V6, bos meu končno cca 100, sportnega filtra se ti pa nesplača gor dajat ker neboš nič pridobil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, že sam z avpuham se ti kar dobr stegne .)

Jst mam sicer Aprilio RS, sam je itak ista mašina in mam sam avspuh, pa počm dol frenda z Yamaho XT125

:OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Blink182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!