Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jp, že sam z avpuham se ti kar dobr stegne .)

Jst mam sicer Aprilio RS, sam je itak ista mašina in mam sam avspuh, pa počm dol frenda z Yamaho XT125

:OK: :OK:

Tamau en dan morva it drag :P Magar pred šolo k mamo dost ravnine :D

Btw. Ko boš dal Leovinčija gor se ti bo zvrtel dokonca največ pa na pospeških pridobiš.Vsaj tak občutek sem jaz mel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni đianeli mišljen bolj za predelane mašine. Vsak motor k je mel polini 70 je do zdej mel tudi gianelija po mojih izkušnah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sodobna tehnika je kurac. Men je tomos 15-ka letu cez 100 :grim

ja men so prav fajne... ko bom kupvala nove, bom kupla ziher iste. :OK:

Kok razlicnih parov si pa ze sprobala :hmm:

A so ti fajne zarad cene, zarad tega k dolgo zdrzijo al zarad tega ker prides z njimi do tacke, pa imas vseeno obcutek da imajo se rezerve :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj komplicirate. Svedr pa navrtat originalnega! Bo najbl akcija :naughty: :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je zdaj bolj - gianelli al leovinci? Motoboy ma na RS gianellija, njegov frend ma pa leovincija na TZR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se zaj sekirate pa kregate za celih 0.2-0.5 konja keteri da več ven kupi tistega ki ti je lepši drugače sem pa jaz pristaš gianelija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok razlicnih parov si pa ze sprobala :hmm:

A so ti fajne zarad cene, zarad tega k dolgo zdrzijo al zarad tega ker prides z njimi do tacke, pa imas vseeno obcutek da imajo se rezerve :hmm:

na tem motorju samo te. zakaj? ker mam sam 1750 kilometrov narejenih in še gume niso za v smeti.

zakaj bi izbrala te? ker sem zadovoljan z njimi in ne bi rada kupila nekaj, s čimer ne bom zadovoljna.

ne pravim, da ni na trgu boljših gum, samo jst sem s temi zadovoljna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem motorju samo te. zakaj? ker mam sam 1750 kilometrov narejenih in še gume niso za v smeti.

zakaj bi izbrala te? ker sem zadovoljan z njimi in ne bi rada kupila nekaj, s čimer ne bom zadovoljna.

ne pravim, da ni na trgu boljših gum, samo jst sem s temi zadovoljna :OK:

Ja samo tezko je nekomu govort, kake so gume, ce nimas izkusenj z drugimi.

Nisi pa se povedal zakaj si zadovoljna z njimi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadovoljna sem zato, ker se lepo držijo ceste. imam slabe izkušnje s xxx gumami, ki sem jih imela na skuterju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadovoljna sem zato, ker se lepo držijo ceste. imam slabe izkušnje s xxx gumami, ki sem jih imela na skuterju.

Ali pa ti ne položiš fajn da bi te malo odneslo vun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem motorju samo te. zakaj? ker mam sam 1750 kilometrov narejenih in še gume niso za v smeti.

zakaj bi izbrala te? ker sem zadovoljan z njimi in ne bi rada kupila nekaj, s čimer ne bom zadovoljna.

ne pravim, da ni na trgu boljših gum, samo jst sem s temi zadovoljna :OK:

Jaz imam letos že 4600km z motorjem in Sport Demon gumami,ampak so me zadnjič na mokri podlagi razočarale saj je sprednja guma v ovinku kar drsela :eek: Sem dal tudi kolegu za pelat pa je blo isto.Tko,da predn prodam TZRko bom vrjetn še gume zamenjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zakaj bi si delal stroške, prodaj z zlizanimi gumami, če ima novi lastnik sebe kaj rad jih bo že sam zamenjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam z njimi narejenih okoli 7000 km, pa mmi na dežju še nismo zdrsnile :)

Koci, jst poznam velik ljudi ki ne bi za nič na svetu menjali gum, pa če bi ble žedo konca zlizane. So pa varčni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam z njimi narejenih okoli 7000 km, pa mmi na dežju še nismo zdrsnile :)

Koci, jst poznam velik ljudi ki ne bi za nič na svetu menjali gum, pa če bi ble žedo konca zlizane. So pa varčni :P

WTF? Kok časa pa maš motor ? :eek:

Koci: Če bom prodajal bom prodajal izpraven motor ne mislim pa nekoga nategovati in mu poleg motorja dati še pogrebni list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!