Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Ko boš z njimi naredu 7000km mi pa povej kakšni so vtisi.Pri meni niso pozitivni.Sicer v suhi,in dobri cesti držijo pa se da dokaj po robu pelat sam v dežju so pa dokaj porazne.Vsaj tam kjer se jest večinoma vozm (12% klanec navzdol in ovinki) so se slabo obnesle.Će bom pa menjal bom dal pa definitivno mehkejše :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš z njimi naredu 7000km mi pa povej kakšni so vtisi.Pri meni niso pozitivni.Sicer v suhi,in dobri cesti držijo pa se da dokaj po robu pelat sam v dežju so pa dokaj porazne.Vsaj tam kjer se jest večinoma vozm (12% klanec navzdol in ovinki) so se slabo obnesle.Će bom pa menjal bom dal pa definitivno mehkejše :grim

Sej ni nujno da so mehkejse boljse za dez. Ne vozne lastnosti v dezju vpliva predvsem profil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni nujno da so mehkejse boljse za dez. Ne vozne lastnosti v dezju vpliva predvsem profil.

To ni glih res. Profil je važen samo v primeru hudega naliva ko je že vlik vode na cest pa še to se morš kr hit pelat da ti "akva planing" grozi. Nvm ko se temu že praviln reče ... a je vodni klin al kuko že. Uglavnm guma zgubi stik z cesto in zaglisiraš <-- dober dežni profil naj bi to preprečevov.

Drgač pa more bit guma mehkejše zmesi. Guma mora bit taka da se je možna tut v dežnih in hladnejših razmerah hitr segret do te mere da dobr prime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni glih res. Profil je važen samo v primeru hudega naliva ko je že vlik vode na cest pa še to se morš kr hit pelat da ti "akva planing" grozi. Nvm ko se temu že praviln reče ... a je vodni klin al kuko že. Uglavnm guma zgubi stik z cesto in zaglisiraš <-- dober dežni profil naj bi to preprečevov.

Drgač pa more bit guma mehkejše zmesi. Guma mora bit taka da se je možna tut v dežnih in hladnejših razmerah hitr segret do te mere da dobr prime.

Seveda imas prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tu že če te ujame...eni jih poznam se grejo pa kr k je že mokro al pa k celo še dš pada vozt... neb reku d bi mu kej nujnga pa gre kr tko prau :? kr neki ugravnm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa se sploh vozte k je mukro ozuni?? :D jst ga pa taku mirkam :D

da ti še jst povem... letos me je ta presneti dež dobil skoraj vsak popoldan (večer ob 21.15) ko sem šla iz dela. ko sem šla delat ob 14.30 je blo sončno, toplo... ko pa sem končala je ulival... a naj grem potem peš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa se sploh vozte k je mukro ozuni?? :D jst ga pa taku mirkam :D

Ne boš verjel ampak eni grejo na motor tudi izven svoje vasi, eni celo izven svoje države, spet eni norci celo izven celine. Turo imajo dobro premišljeno in če kak dan pada, pač nataknejo dežne plašče in gasa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, to so že težki motorji A-neomejeno. Da bi pa s skuterjom ali mopedom šel več kot 200 km v eno smer :blink:

Drgač pa dost :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ti si itak posebnež :P In kam si to šou?

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ti si itak posebnež :P In kam si to šou?

jst sm biu u nerezinah s skuterjem... to ti je malo več kot 200 km v eno smer ampak verjem, da ne grem več, ker me rit bolela ko prasica ampak je biu dobr filing :D

to je blo pa lani ko sva se s kolegom stavla, potem sm pa šou pa slikaru table mest...pa nerezin seveda s skuterjem zravn...se je splačal...sva se šla stavt za 2 gajbi laškega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, to je tudi enkrat treba sprobat :naughty:

@red arrow: Za 2 gajbi laškega pa vse ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi2 s fantom se boma letos po vsej vrjetnosti odpravla na pag... (če ne do tja, pa vsaj na slovensko obalo) jst z mojo TZR on pa s 4 kolesnikom.

boma šla lepo počas, pa si še kaj pogledla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest mam pa eno uprašanje. A se da na TZRki posebej uravnavat količino zraka in bencina ker jest ne najdem nobenga šraufka za to nalogo, je sam za prosti tek. Kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi2 s fantom se boma letos po vsej vrjetnosti odpravla na pag... (če ne do tja, pa vsaj na slovensko obalo) jst z mojo TZR on pa s 4 kolesnikom.

boma šla lepo počas, pa si še kaj pogledla...

s 50ccm dvotaktnim motorjem nameravaš na pag??? :kva2:

vso srečo .)

ps: se opravičujem za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!