Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

s 50ccm dvotaktnim motorjem nameravaš na pag??? :kva2:

vso srečo .)

ps: se opravičujem za offtopic

ja hvala... zakaj pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jst sm zdej zamenju obe žarnici. Prej sta ble 25/25w notr, zdej sm dal pa 35/35w. A bo kej narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne bo začela parabola topit pol ni panike :D

(to se je dogajalo na ditechu, pa če si dal 5W več kot je original)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opss :P Upam, da ne bo. Sicer sm pa zdej še enkrat pogledu. Ena je 25/25, druga pa je 45/40 tko da :huh: Najbrž bo delal :OK:

@koci: aprilija je pa aprilija :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opss :P Upam, da ne bo. Sicer sm pa zdej še enkrat pogledu. Ena je 25/25, druga pa je 45/40 tko da :huh: Najbrž bo delal :OK:

@koci: aprilija je pa aprilija :grim

kvaliteta zmaguje :OK: :SS

sam pazte da ne bo kdo dajal premočnih žarnic notr, poglejte v uno knjigco ko ste dobil zravn motorja, mora nekje pod tehničnimi podatki pisat kolko moči daje ven generator, da ne bo vse skupaj preseglo te moči, ker pol ne bo dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se bomo že pozanimal koliko je možno dat največ močne žarnice. sam prej jih mormo kje dobit :closedeyes:

potem pa me še neki zanima... prodaja se leoVince v6. a se splača to? kolk se pozna na končni in na pospških?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga kupu, če ne bi imel arrowa. Je dober auspuh. Če maš pa zadost keša, pa kupi jollya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pospeških in na končni se zarad auspuha ne bo kej velik poznal. Če hočeš pa bolj globok zvok, pa kupi đianellija, men ma super zvok.

Evo slika od jollya:

jolly.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z V6 se na pospeških kr opazno pozna,na končni pa nekje 10 km/h.Pa še men je najlepše oblike od izpuhov za 50ccm tko, da ti ga priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej prideš brez problema,sam mal je dougcajt k se vozš 90-95 :wacko: ....Pa še use te boli :)

Ta je lovska ja.. Rad bi videl TZR 50, ki ima potovalno 90-95 na poti do Paga po magistrali :lol1:

ross|e20, ena neumesna.. Nekako ne morem razumet, zakaj bi si človek pri 21 kupil nov 50ccm motor (ki stane toliko ali več kot mariskater rabljen 500ccm stroj), si nabavil opremo, in to tako, ki sodi na nek bolj resen motor in se vozil na fure, na katere se še marsikdo s 125 ne upa it.. Kje je logika? Oz kje je užitek, peljat se na 300km dolgo turo, imet hitrost tja okoli 70km/h, motor terat do daske celo pot, da se verjetno vse trese in tuli in nasploh ne imeti možnosti bit enakopraven udeleženec v prometu zaradi tega, ker ti manjka vsaj 30km pod ritjo. Brez zamere, ampak a se ti ne zdi da si že prerasla malo take mopede pri svoji starosti? Meni se zdi to kar malo smešno ali otročje, ko berem kako 21 letnica rihta svoj 50ccm moped in z njim planira praktično prava potovanja, ter vse skupaj tako resno jemlje :)

Namesto avspuha in dodatne opreme za tzr 50, raje denar v eno avtošolo nest, pa naredit a neomejeno in zaresen motor nabavit..

Sorry for off topic, vem da to ni moja stvar, sam se nisem mogel zadržat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne vem, kok se na psopeški razlikuje od navadnega auspuha, ker ga nikoli nisem mel gor. Kolega je mel na TZR V6 gor, pa je reku da mu gre 115 po števcu (bullshitpress).

Kolko denarja pa misliš ti dat za auspuh? Aja, prporoču bi ti tud arrowa, meni se zdi super, pospeški so kr vredu, končna pa 103 po ravnini po števcu, še bi šlo, če ne bi zmanjkal ceste :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tip ma ceno 30k za avspuh.

jst mam drgač zdej končno po ravnini nekje 96 po števcu. če pa malo visi, pa pride do 99, dlje pa še ni nikol šlo.

aja... drgač pa ne bi bla edina, ki bi šla s 50 ccm motorjem na pag (jih je bilo že dosti in jih še bo). kje pa potem vidiš logiko, da tja ljudje odpotujejo s kolesom? a oni pa so enakopravni udeležencem v prometu?

drgač pa... ja seveda... naslednje poletje grem naredit izpit za a neomejeno, do takrat pa bi rada uživala na motorju, ki ga imam. ne rečem, da mi ni kakšen kilometer prepočasen, vendar še vedno uživam :naughty:

a maš kaj proti, če si kupim jakno za na motor? zakaj? nekateri mamo radi svoje kosti (ki so bile že večkrat polomljene) in ne bi rada že pri 25 letih čutili revmo in preživljali zato neprespane noči. če pa si kupim "ornk" opremo, pa to pomeni samo to, da si jo kupujem še za kakšen drug motor in ne za 0.5 leta ali dokler bom imela ta motor. ker takrat res ne mislim kupvat še cele opreme, če jo lahko že zdaj, pa še koristi mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bicikel pa moped sta kot dan pa noč, nesmiselna primerjava primerjati motoriste/mopediste s kolesarji. Lahko pa postavimo takole.. Nekdo, ki se pelje s TZR 50 na Pag je med motoristi nekaj takega, kot med kolesarji tisti, ki bi se na Pag peljal z bmx-om :D

Kar se pa opreme tiče je pa popolnoma pravilno da jo imaš. Varnost je najpomembnejša, tu se popolnoma strinjava. Hotel sem izpostaviti to, da se mi ne zdi smiselno, da nekdo ki je dovolj star da bi naredil a izpit in to celo za neomejeno, ima dovolj denarja za nakup motorja, ter prav tako za nakup opreme, potem kupi novo tzr 50 in se gre z njo nekega pravega motorista :) Saj nimam nič proti, samo smešno in nerazumljivo se mi zdi. Sploh pa v primeru takih dolgih tur. Je pa to vsekakor le moje subjektivno mnenje. Pa brez zamere

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ni problema... itak ne grem z motorjem na morje, ker greta z nama z juretom še oma in pa kuža. :P

bom naredla izpit in si kaj drugega kupila. poleg tega, pa sem kupila ta motor s tem namenom, da se privadim takšnemu načinu vožnje. ker si še zdaj ne predstavljam, kako bi šla direktno iz enega skuterja takoj na kaj 600 ccm (seveda cestnega motorja kot R6, mogoče R1 ali honda CBR600RR). tako da to je samo nekaj vmesnega, da se navadim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadla si se samo drže. Pospeški so že pri 125cc hudo drugačni, kaj šele pri 600, ko te brez problema vrže na rit :) Kolko denarja mislš dat za auspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem že napisala, da je 30k.

ma ja... sej bom kupla drug motor! naj vas to ne skrbi preveč :huh:

Se splača kupt ta aspuh, to ga ma moj sosed in je res dobr ohranjen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je lovska ja.. Rad bi videl TZR 50, ki ima potovalno 90-95 na poti do Paga po magistrali :lol1:

ross|e20, ena neumesna.. Nekako ne morem razumet, zakaj bi si človek pri 21 kupil nov 50ccm motor (ki stane toliko ali več kot mariskater rabljen 500ccm stroj), si nabavil opremo, in to tako, ki sodi na nek bolj resen motor in se vozil na fure, na katere se še marsikdo s 125 ne upa it.. Kje je logika? Oz kje je užitek, peljat se na 300km dolgo turo, imet hitrost tja okoli 70km/h, motor terat do daske celo pot, da se verjetno vse trese in tuli in nasploh ne imeti možnosti bit enakopraven udeleženec v prometu zaradi tega, ker ti manjka vsaj 30km pod ritjo. Brez zamere, ampak a se ti ne zdi da si že prerasla malo take mopede pri svoji starosti? Meni se zdi to kar malo smešno ali otročje, ko berem kako 21 letnica rihta svoj 50ccm moped in z njim planira praktično prava potovanja, ter vse skupaj tako resno jemlje :)

Namesto avspuha in dodatne opreme za tzr 50, raje denar v eno avtošolo nest, pa naredit a neomejeno in zaresen motor nabavit..

Sorry for off topic, vem da to ni moja stvar, sam se nisem mogel zadržat :D

Lovska je zakaj ? Hočeš s tem povedat, da negre tok ali kaj drugega? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za realnih 90-95 se je treba že kr potrudit, morš se že malo sklont. Po števcu pa brez problema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!