Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Lovska je zakaj ? Hočeš s tem povedat, da negre tok ali kaj drugega? :hmm:

Zato ker realnih 90-95 ne doseže veliko 50ccm mopedov/skuterjev, pa če si še take utvare delate.. Pa tudi če moped v idealnih pogojih gre toliko, ni nobene variante, da bi bila to potovalna hitrost na eni 300km dolgi poti!

1. Dvomim da bi katerakoli 50ccm mašina sploh zdržala 300km teranja do konca, praktično v rdečem polju, po magistrali do Paga. Ker logično je, da max hitrost ne more bit potovalna hitrost, pri navitem motorju pa še toliko manj.

2. Če greš na Pag, vzameš sabo tudi kaj prtljage in pri 50ccm je to fajn poznat.

3. Kdor je že peljal po jadranski magistrali ve, da magistrala ni ravna, ampak da se skozi nekdaj dviga in spušča. In na vzponih si pomoje lahko več kot srečen če ti mofa pelje 50km/h..

4. Ponavadi še ful piha tam, kar se na 50ccm zelo pozna, še na 600se..

5. Nenazadnje je magistrala v tem času kar prometna in zelo pogoste so kolone, ki se premikajo s 50km/h, ker se spredaj usidra nek avtodom ali kaj podobnega in s 50ccm je prehitevanje praktično nemogoče, ker še pri močnem motorju, moraš velikokrat fajn po gasu stopit, da prideš varno mimo.. Ker kot sem rekel, magistrala je precej prometna, pa tudi ravna ni, in nimaš ravno na pretek kilometrskih ravnin za prehitevanje, kakršne rabi skuter/moped za prehitet en avtodom/kamjon/avtobus, ipd. Tam kjer pa so, je pa itak promet v nasprotno smer in spet nimaš s 50ccm kaj počet.

To sem nekako hotel povedat z izjavo, da je lovska tista izjava o potovalni hitrosti 90-95km/h

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... sej ni problema... pustimo to debato, ker itak ne grem na pag z motorjem! :nono:

drgač, pa bom danes šla gledat onga leovinci-ja v6, da vidim, kaj to je pobližje in potem se bom odločila. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... dons sem šla gledat ta izpuh. ceno ma trenutno 30k. da povem stanje. avspuh kr dost zarustan. potem tam kjer je odprtina zadaj, kjer gredo izpuhi ven, je kar dosti na debelo saj nabranih. poleg tega ima na tistem srebrnem delu kjer piše leovinci v6 tudi nekaj manjših ugreznin. pobič je bil zelo redkobeseden, bolj je namesto njega čebljal njegov ata. vse kar je pobič izjavil, je bilo to, da je bilo z izpuhom narejenih 40.000 km! to se mi zdi pa kar dosti!

sem mu rekla, da če ga ne bo prodal za 30k in bo še ceno kaj spustil (na 25k), potem se lahko pogovarjamo, drugače ne. njegov ata pa je reku, da niti še ni noben pršu pogledat izpuha, ampak da samo vsake toliko kdo pokliče. da za 25k ga ma pa rajš doma v garaži in da še rjavi naprej in se na njem nabira prah

odločitev je padla... če spusti na 25k, potem dam izpuh izžgat, da grejo saje ven, drgač pa ga kr naj ma. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločitev je padla... če spusti na 25k, potem dam izpuh izžgat, da grejo saje ven, drgač pa ga kr naj ma. :yes:

Kolk je pa nov?

Pa po 40k km je izpuh že kar zdelan ponavad.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pravim... ni bil ravno perfekten videt... zato pa ga nisem uzela. vidle so se saje (jih je bilo kar na debelo), imel je ugreznine,...

bomo še mal počakal...

sem pa danes klicala v avtošolo in bom verjetno po morju naredla izpit. v 14 dnevih ga lahko mam v rokah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa danes klicala v avtošolo in bom verjetno po morju naredla izpit. v 14 dnevih ga lahko mam v rokah :OK:

ni kaj čakat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pravim... ni bil ravno perfekten videt... zato pa ga nisem uzela. vidle so se saje (jih je bilo kar na debelo), imel je ugreznine,...

bomo še mal počakal...

sem pa danes klicala v avtošolo in bom verjetno po morju naredla izpit. v 14 dnevih ga lahko mam v rokah :OK:

V 14ih dneh? Dej mal razlož tole,ker bi jest tud rabu tko hitr nardit :)

Drugače pa če je samo sajast ni problema,to že odstranš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 14 dnevih ne boš naredila nobenga izpita .) Razn če ga kupiš

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je tud v 14ih dneh nemogoče :blink:

Tečaj nardit, cpp, ure, prva pomoč, zdravniški, izpitna vožnja (moreš pa mal počakat preden na vrsto prideš),...

Pa tečaj traja ponavad 1tedn, Pa voziš če vsak dan znese tud več ko tedn, prvo pomoč ne morš pisat vsak dan, zdravniški 1dan, čakanje na ispitno vožnjo...

Po moje je znesl kr mal več ko 14dni..pa to če vse v prvo nardiš, pa če boš res vsak dan neki delala...

off topic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vam grejo kej vaše TZR-ke? Po števcu seveda, če pa kdo ve točno realno hitrost nej pa tud pove.

Moja, ko ima vse orginal razn arrow auspuha, gre pri 11750rpm 102 po števcu, pa špegli morjo bit nazaj pokrviljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vam grejo kej vaše TZR-ke? Po števcu seveda, če pa kdo ve točno realno hitrost nej pa tud pove.

Moja, ko ima vse orginal razn arrow auspuha, gre pri 11750rpm 102 po števcu, pa špegli morjo bit nazaj pokrviljeni.

Z v6 brezproblema pride do 95 potem pa naprej samo še nabira hitrost do nekje 103.Po rahlem klancu je šlo pa največ 115 :)

P.S. drugače jo prodajam,če je kdo zainterisiran :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vam grejo kej vaše TZR-ke? Po števcu seveda, če pa kdo ve točno realno hitrost nej pa tud pove.

Moja, ko ima vse orginal razn arrow auspuha, gre pri 11750rpm 102 po števcu, pa špegli morjo bit nazaj pokrviljeni.

Kako pa ti vez da je tocno 11750 vrtljajev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am..vrjetn prebrou na obratomerju ? :? :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pravim... ni bil ravno perfekten videt... zato pa ga nisem uzela. vidle so se saje (jih je bilo kar na debelo), imel je ugreznine,...

bomo še mal počakal...

sem pa danes klicala v avtošolo in bom verjetno po morju naredla izpit. v 14 dnevih ga lahko mam v rokah :OK:

rosika s tem Pagom si pa celo slovenijo razdražla. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti vez da je tocno 11750 vrtljajev?

Ker je točno na območju med 11500 in 12000 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem šeu zadnjič po ravnini 95 pa imam samo blokade zuni pa nič drugega predelanega. Je pa res, da je bla ravnina zelo douga. Sam sem mogu tiščat, če sm hotu dohitet prjatle k imajo use predelano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!