Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Če prakticiram to 1x ne mesec, pol ne more bit prow velik narobe :grrr

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, sej k se naslednič vidva boš lahko sprobu sam. Včeri je šlo z 2 gor 101 po števcu :grim :OK:

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, sej k se naslednič vidva boš lahko sprobu sam. Včeri je šlo z 2 gor 101 po števcu :grim :OK:

Če števec od tzr ne laže, pol to drži, ker je kolega odblokirano tzrko spravil do 103 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števec od tzr je točen vsaj 95% ;).

men gre z gusom, 19ko in yasunijem hmr2 120km/h , to je blo zmerjeno ko sem se dal dol za mano se je pelal kolega z rs 125, naj bi mu kazalo isto.

drugače tak normalna hitrost max 110km/h , se pravi realnih eno 115km/h :worship:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no jaz sem skoraj ziher da ne laže ne, pa nekaj dosti kilometrov tudi nimam pa neke predelave da bi mi pretegnilo števec tagda, po moje je 95% točen .) .

pri 125cc pa bi že lahko bli bolj zanesljivi števci ne, al boš si kupo neko 125 ki ji že lahko rečeš motor pa bo ti števec kazal za 10km/h narobe :angry: :nono:

maš paprav da ni števec 100% točen, s tem se čist strinjam, mogo vi zmerit vsaj z tremi pa pol neko povprečje zračunat...

LP!

Popravljeno . Popravil F3KO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste table-radarji, ko so nameščeni po vsej SLO, da lahko folk vidi kok pelejo. Po tistmu laže TZR za 4kmh. Danes je bla sprobana absolutna končna od TZR, moped čez 108 ne gre, pa da se na trepalnice postaviš. Vsaj s temi prenosi ne.

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa jaz ma drugačne prenose... z 11ko valda da nikam ne gre, pa samo menjuješ drugo tak ne..

drugače jaz mam 13ko gor .) .mel sem tudi 14ko samo se mi zavrti tak v obrate moreš ful čakat, no pa tarat še me je nekaj ferg jebal..

tiste table pa sploh niso točne, vsaj tu pri nas ne, po moje vsaj..

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 14ih dneh? Dej mal razlož tole,ker bi jest tud rabu tko hitr nardit :)

tak so mi rekl v avtošoli...

V 14 dnevih ne boš naredila nobenga izpita .) Razn če ga kupiš

da se vozit po 2-3 ure na dan...

Po moje je tud v 14ih dneh nemogoče :blink:

Tečaj nardit, cpp, ure, prva pomoč, zdravniški, izpitna vožnja (moreš pa mal počakat preden na vrsto prideš),...

Pa tečaj traja ponavad 1tedn, Pa voziš če vsak dan znese tud več ko tedn, prvo pomoč ne morš pisat vsak dan, zdravniški 1dan, čakanje na ispitno vožnjo...

Po moje je znesl kr mal več ko 14dni..pa to če vse v prvo nardiš, pa če boš res vsak dan neki delala...

off topic...

prvo pomoč mam, zdravniški narediš v 15 minutah (kje si ti najdu cel dan jst ne vem), cpp narediš v 5 minutah + vožnja tja (tako je bilo za avto). ure narediš v max 5 dneh, če voziš po 2-3 ure na dan. za izpitno vožnjo pri njih ni problema, ker ni gužve.

Tud tist bolj težko, ker se lahko samo na državni CPP čaka 1 mesec :grim

tole je mal mim blo povedan... na cpp greš lepo ko si prpravlen in se nič ne prjaviš. ko prideš pišeš in konec!

Kok vam grejo kej vaše TZR-ke? Po števcu seveda, če pa kdo ve točno realno hitrost nej pa tud pove.

Moja, ko ima vse orginal razn arrow auspuha, gre pri 11750rpm 102 po števcu, pa špegli morjo bit nazaj pokrviljeni.

moja je šla s motulom 600 nekje 94 km/h (brez blokade po ravnem) in 99 km/h po malo klanca. zdej s tts-om pa gre nekje 89 km/h (po ravnem)

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je mal mim blo povedan... na cpp greš lepo ko si prpravlen in se nič ne prjaviš. ko prideš pišeš in konec!

moja je šla s motulom 600 nekje 94 km/h (brez blokade po ravnem) in 99 km/h po malo klanca. zdej s tts-om pa gre nekje 89 km/h (po ravnem)

Am.Na CPP se je treba prjavt,ker ni vsak dan mogoče pisat.Ka pa predavanja pa to? Jest mam zdej 14 dni predavanj pa vrjem, da se ti kr splača it,ker,če bo inštruktor na komičen način razlagov tko kot pri nas si boš velik več zapomnla kokr pa iz prebrane knjige ;) Če maš prvo pomoč narjeno pol ni panike,sam ti toplo priporočam it na predavanja.

Sam a ni blo mal škoda dnarja za TZRko,če bi se lahko s 125 vozila?Sej ne rečem,če bi bla stara 14 let tko kokr sm bil jest k sm jo dobu je super motor.Pri tvojih letih se pa pod 125 nebi zgovarjov,sej,če kupš novo ma itak še blokade notr pa ti par konov pod ritjo pomoje nebi tolk problemov delal za "učne ure" kajne :hmm: .

Če nimaš nobenga kita ali predelave uporabljaj Motul ScooterExpert,jest mam V6 pa tud Motul SE tankam,ker 600 je že mal pregosto oz. za predelavo je kul .) .Samo kot nasvet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa poglejte to- moja gre po mojemu števcu 145, od cbr 600 pa 130.. to laže k ps... sam pol je pa zajlo razfukal k je blo mar brega (po mojmu ene 150... :devil: )

ej roky ti pa nebot pametn ker si se prvi začel vsajat... sploh nimaš pojma kaj mava midva z strojčijem... tko da STFU :angry2: pa še enkrat mi groz ti bom tisto barako podru... soft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa poglejte to- moja gre po mojemu števcu 145, od cbr 600 pa 130.. to laže k ps... sam pol je pa zajlo razfukal k je blo mar brega (po mojmu ene 150... :devil: )

ej roky ti pa nebot pametn ker si se prvi začel vsajat... sploh nimaš pojma kaj mava midva z strojčijem... tko da STFU :angry2: pa še enkrat mi groz ti bom tisto barako podru... soft

po števcu od cbr gre tvoja max. 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am.Na CPP se je treba prjavt,ker ni vsak dan mogoče pisat.Ka pa predavanja pa to? Jest mam zdej 14 dni predavanj pa vrjem, da se ti kr splača it,ker,če bo inštruktor na komičen način razlagov tko kot pri nas si boš velik več zapomnla kokr pa iz prebrane knjige ;) Če maš prvo pomoč narjeno pol ni panike,sam ti toplo priporočam it na predavanja.

Sam a ni blo mal škoda dnarja za TZRko,če bi se lahko s 125 vozila?Sej ne rečem,če bi bla stara 14 let tko kokr sm bil jest k sm jo dobu je super motor.Pri tvojih letih se pa pod 125 nebi zgovarjov,sej,če kupš novo ma itak še blokade notr pa ti par konov pod ritjo pomoje nebi tolk problemov delal za "učne ure" kajne :hmm: .

Če nimaš nobenga kita ali predelave uporabljaj Motul ScooterExpert,jest mam V6 pa tud Motul SE tankam,ker 600 je že mal pregosto oz. za predelavo je kul .) .Samo kot nasvet .)

takole... ni mogoče vsak dan pisat... se pa da ob ponedeljkih in sredah 100% in greš lepo tisti dan, pa ni noben problem. zdele dela od sestre fant izpit za avto in ko hoče, pač gre pisat.

tistih predavanj tut ne bi mela. zaka pa? smo mel v srednji šoli obvezna predavanja namesto pouka in sem takrat bila tam, pa je blo čist brezveze. če sem naredla cpp za avto, verjem, da bi tut za motor.

zaka pa bi hodla še 1x na predavanja za prvo pomoč? ko sem jst delala prvo pomoč je bil u cel še vedno on stari predsednik ki je spraševal in če nisi znal res 100% te ni spustu. tk da vrjam, da sem takrat znala. zdej je drgač k ga je itak kap ruknala in je vse lažje.

če je blo škoda denarja? čemu? poglej... žal bi mi blo, če bi kupla novo recimo rs125. potem bi mi blo žal, zato ker bi bla preveč denarja. takrat še nisem vedla za tako pocen izpit. če bi ga pa takrat že mela, potem bi pa tut motor že mela 660 ccm, zablokiranih na 125 ccm in tako tut registriranih, potem pa bi ga odblokirala, ko bi mi blo premalo (to so mi svetovali v eni od trgovin).

ja jst bom tankala motul 600 oz. 710, ker na tega mi dajejo neko garancijo, da bo vse delal kot mora (na kakšen način, ne vem). seveda, če bo zdej s TTS-om še vedno isto, drugače pa kr TTS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tankam že od vsega začetka, oz od kar sem moped kupo tts.zdaj ko mam nekaj predelano sem malo zajlo za olje našpanal pa to je tudi vse.zaenkrat še laufa :) .

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem naredla cpp za avto, verjem, da bi tut za motor.

Hehe, če mislš da je za motor lažji kot za avto, se motiš. :grim Obrazloži mi nihanje motorja (vprašanje na republiških). Delat ga pa tud ne morš ravno ko se ti sprdne, ti bodo že oni povedal kdaj lahko prideš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole... ni mogoče vsak dan pisat... se pa da ob ponedeljkih in sredah 100% in greš lepo tisti dan, pa ni noben problem. zdele dela od sestre fant izpit za avto in ko hoče, pač gre pisat.

tistih predavanj tut ne bi mela. zaka pa? smo mel v srednji šoli obvezna predavanja namesto pouka in sem takrat bila tam, pa je blo čist brezveze. če sem naredla cpp za avto, verjem, da bi tut za motor.

zaka pa bi hodla še 1x na predavanja za prvo pomoč? ko sem jst delala prvo pomoč je bil u cel še vedno on stari predsednik ki je spraševal in če nisi znal res 100% te ni spustu. tk da vrjam, da sem takrat znala. zdej je drgač k ga je itak kap ruknala in je vse lažje.

če je blo škoda denarja? čemu? poglej... žal bi mi blo, če bi kupla novo recimo rs125. potem bi mi blo žal, zato ker bi bla preveč denarja. takrat še nisem vedla za tako pocen izpit. če bi ga pa takrat že mela, potem bi pa tut motor že mela 660 ccm, zablokiranih na 125 ccm in tako tut registriranih, potem pa bi ga odblokirala, ko bi mi blo premalo (to so mi svetovali v eni od trgovin).

ja jst bom tankala motul 600 oz. 710, ker na tega mi dajejo neko garancijo, da bo vse delal kot mora (na kakšen način, ne vem). seveda, če bo zdej s TTS-om še vedno isto, drugače pa kr TTS.

kako pa to nardiš :?

a mu odklopiš 3 svečke :kva2: , mogoče se pa kapo spusti pa skrajša ojnico :? , ali se da not tako debelo pušo pa bat pobere za 1 centi po vsaki strani :? :lol1:

prosim če razložiš ker mi ni nič jasno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!