Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kako pa to nardiš :?

a mu odklopiš 3 svečke :kva2: , mogoče se pa kapo spusti pa skrajša ojnico :? , ali se da not tako debelo pušo pa bat pobere za 1 centi po vsaki strani :? :lol1:

prosim če razložiš ker mi ni nič jasno :D

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bom tankala motul 600 oz. 710, ker na tega mi dajejo neko garancijo, da bo vse delal kot mora (na kakšen način, ne vem). seveda, če bo zdej s TTS-om še vedno isto, drugače pa kr TTS.

LOL,nevem kje ti dobivaš use te garancije pa to ampak okej.Tvoja stvar,sm ti dal samo kot nasvet

A zdej boš pa rekla da 715k za TZRko, da je malo denarja ? :huh:

P.S. Flame#7 ti se pa počas mal umir pa najprej iz plenic zlez,okej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600cc boš lahko registrirala samo kot 25kW z blokado, na registracijo za 12cc pa lahko pozabiš ;) Edin tko k je koci reku, 3 svečke odklopt, pa še tist to pol preveč delovne prostornine :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa to nardiš :?

a mu odklopiš 3 svečke :kva2: , mogoče se pa kapo spusti pa skrajša ojnico :? , ali se da not tako debelo pušo pa bat pobere za 1 centi po vsaki strani :? :lol1:

prosim če razložiš ker mi ni nič jasno :D

lej... tk so mi rekl v trgovini. če te zanima za keter motor in katero trgovino, potem mi piši na pm, pa ti povem, pa se sam pozanimaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

če so ti to res povedali v trgovini, ti svetujem da nikoli več ne stopiš vanjo, ker modeli nimajo pojma o čem se gre

če bi bilo to res, potem bi bil vsak 600cc registriran pod 125, ker je registracija več kot 3-krat cenejša

da se pa zablokirati 600cc ali več, tudi 1000, na 25kW, vendar moraš pazit, da ima motor več kot 157kg, da potem velja tudi omejitev 0,16kW/kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossie: Mislm, da ima k0ci kar prav,veš :hmm: ker 600cc registrirat pod 125 je kr mal čudno oz. najdi mi nekoga,ki ti sploh ima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej... tak mi je povedu prodajalec! lahko ti povem točno kateri in v kateri trgovini in za kateri motor. pa ga povprašaj na kakšen način je to možno in bomo vidli! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gdo to ?? :? :hmm:

LP!

Se ne spomniš ko se je en prpelo tja k slatni v ivanjšecih, z tisto 125ko pa še pravo je da ma blokirano,

en pa ko z bratrancom fuzbal špila pa ma aeroxa na belo tablco registrirano pa mu gre 90-100 pa mu šiki nič nea morejo baje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem je tole bolj kot ne šminka in temu primerna more bit tud cena.Pa meni osebno dva dušilca eden na drugem zelo grdo zgledata,potem če hočeš dva dušilca je bolš uzet Jollymoto (pomojem, da ima to verzijo nism pa siguren),ki ima dušilec na vsaki strani in ne enega nad drugem.Sam mislm, da se ne splača,uzem Leovince V6 al pa kšnga Gianellija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vi pozimi spravte motorje? Jih date kej na stojalo? Itd. kaj vse naredite pred zimskim spanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej bi blo pa kej posebnga?...Parkiraš,pokriješ s pokrivalom pa vsak vikend ga zalaufaš, da se mal zlaufa pa akumolator nafila .) Itak pa letos nebo spal pri meni ampak pri novem lastniku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr je met za obe da so gume v zraku in razbremenjene, sam guma tudi brez tega preživi, če se pa že daje samo eno stojalo, potem se da stojalo pod zadnji konec (ponavadi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej bi blo pa kej posebnga?...Parkiraš,pokriješ s pokrivalom pa vsak vikend ga zalaufaš, da se mal zlaufa pa akumolator nafila .) Itak pa letos nebo spal pri meni ampak pri novem lastniku :whistle:

enako, gume se pa spomlad nafilajo, pa pred resnejšo uporabo spomlad se domač servis nardi (svečke, filter,ketna,akumulator...ubistvi use)!

prej k sm meu skuterja sm ga za čer zimo dau h babic, pa mi je dedo k se je spomnu na kurbl stopu da se je stvar mal zavrtela....po parih mescih hlada sm ga pa vn prpelu in glej ga zlomka, kresnu u prvo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako, gume se pa spomlad nafilajo, pa pred resnejšo uporabo spomlad se domač servis nardi (svečke, filter,ketna,akumulator...ubistvi use)!

prej k sm meu skuterja sm ga za čer zimo dau h babic, pa mi je dedo k se je spomnu na kurbl stopu da se je stvar mal zavrtela....po parih mescih hlada sm ga pa vn prpelu in glej ga zlomka, kresnu u prvo :OK:

Jest na svoji TZRki nisem nič druzga šraufal doma kot to, da sem montiral izpuh pa nastavu uplinjač.Sedaj imam 11.000km,pri 8500km je bil pa narjen servis (nova športna sklopka,nova veriga + zobniki,nove zavorne ploščice,....)...Tko, da se mi 530.000sit zdi primerna cena :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest na svoji TZRki nisem nič druzga šraufal doma kot to, da sem montiral izpuh pa nastavu uplinjač.Sedaj imam 11.000km,pri 8500km je bil pa narjen servis (nova športna sklopka,nova veriga + zobniki,nove zavorne ploščice,....)...Tko, da se mi 530.000sit zdi primerna cena :hmm:

tamale stvari se res lhka doma nrdijo! a boš reku da za ketno mazat al pa nategnt, svečke spucat al pa zamenat usakič na servis peleš??? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tamale stvari se res lhka doma nrdijo! a boš reku da za ketno mazat al pa nategnt, svečke spucat al pa zamenat usakič na servis peleš??? :doze:

To ne,ker to ni nevem kakšen mehanični poseg .) Ketno mažem sproti,svečko sm spucov na začetku sezone pa do zdej uredu dela,ketne mi pa ni blo treba nategovat,ker sm jo zamenjov še predn se je raztegnla :)

Pozna kdo koga,ki bi kupu TZRko,nujno jo morm čimprej prodat,da plačam Aprilio :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je bolj zanimal glede teh stojal. A ga mate samo za zadnjo gumo al tud za na prednjo

jst mam sicer stojalo samo za zadnjo gumo... doma narejeno in preizkušeno deluje :naughty:

drugače pa ga verjetno ne bom imela na stojalu čez zimo... ali pač... ne vem še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!