Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

guma ohranja svojo oblike ko je u lufti, če pa je na tleh se pa lahka "zaleži"! js sm na svojem lansko zimo usake tok cajta mal gume zasuku, da je motor prmbližn enak stal na kolesih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce prosil bi vas,če poznate koga,da kupuje Yamaho TZR, naj mi prosim pove..Ker se mi že zlo mudi,Aprilia me čaka doma sm se pa zmenu, da najprej Yamahco prodam :cry:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=1042682#

Pa sorry za off-topic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky... kako aprilio pa si kupu?

aja... prodaš za izpuh oz. menjaš za originalnega + doplačilo?

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky... kako aprilio pa si kupu?

aja... prodaš za izpuh oz. menjaš za originalnega + doplačilo?

Tanovo Aprilio RS125 samo je še nism kupu,ker moram takoj dat 115k in sva se s fotram zmenila, da jo greva iskat takoj k TZRko prodam zato se mi pa mudi :hmm:

Glej za izpuh se pa tako zmeniva.Če bom dobil kupca,ki bo hotel originalen izpuh mu spustim ceno na 500k,midva se pa zmeniva za V6,ker jaz nimam org. izpuha tako, da bomo vidl kako bo kupc hotu,upam, da ga čimprej najdem :huh: .Sva zmenjena? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus: Sklopke mi niso pod garancijo priznal tko,da nevem...Ampak ok je že mem

rossie: potem najbolš da nam dajo vsem rokavice zaston al kaj? Kot, da si edina k maš ta problem..nevem no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanovo Aprilio RS125 samo je še nism kupu,ker moram takoj dat 115k in sva se s fotram zmenila, da jo greva iskat takoj k TZRko prodam zato se mi pa mudi :hmm:

Glej za izpuh se pa tako zmeniva.Če bom dobil kupca,ki bo hotel originalen izpuh mu spustim ceno na 500k,midva se pa zmeniva za V6,ker jaz nimam org. izpuha tako, da bomo vidl kako bo kupc hotu,upam, da ga čimprej najdem :huh: .Sva zmenjena? :)

ni problema

Langus: Sklopke mi niso pod garancijo priznal tko,da nevem...Ampak ok je že mem

rossie: potem najbolš da nam dajo vsem rokavice zaston al kaj? Kot, da si edina k maš ta problem..nevem no

poglej... bom vidla, ka se da naredit... sej ni moja napaka, pač pa njihova... na žalost. pač nismo vsi zadovoljni z novim izdelkom, če ne deluje, kot mora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema

poglej... bom vidla, ka se da naredit... sej ni moja napaka, pač pa njihova... na žalost. pač nismo vsi zadovoljni z novim izdelkom, če ne deluje, kot mora

se strinjams tabo...ce je garancija jih podrgn da ti dajo cim vec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjams tabo...ce je garancija jih podrgn da ti dajo cim vec .)

ja sej zato pa... če bomo vsi to mirno prenašali, ne bo noben od vodilnih reagiru... več ko nas bo pa "protestiralo", prej bodo ta problem odpravili za bodoče kupce že ko bodo motor odpeljali iz trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobrus ga tok, da je raven.To mi je Štern zaston sicer naredu sam ni blo skor nč bolš :)

na ta nacin tezave ne mors odpravt, mogoce zacasno...tko k si reku, k je stvar enkrat deformirana je konc..

A mas motor pod garancijo? ce ga mas zahtevej nov disk, ce pa se nav bols pol pa aftermarket..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so bremze nehale škripat po neki časa, pol sm jih pa na delavnici spet malo bol uporablu, so pa spet začele škripat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ta nacin tezave ne mors odpravt, mogoce zacasno...tko k si reku, k je stvar enkrat deformirana je konc..

A mas motor pod garancijo? ce ga mas zahtevej nov disk, ce pa se nav bols pol pa aftermarket..

Am motor prodajam,garancija je pa še.Ampak pri men to na vsake tok časa zacvil ne pa, da bi kr skoz tko, da se mi ne zdi vredno iz tega delat nevem kakšne panike.Nevem pa kakšen je problem pri ostalih an :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ta nacin tezave ne mors odpravt, mogoce zacasno...tko k si reku, k je stvar enkrat deformirana je konc..

A mas motor pod garancijo? ce ga mas zahtevej nov disk, ce pa se nav bols pol pa aftermarket..

jst ga tut mam še pod garancijo... ko so mi menjali disk in pa ploščice je bilo 3 dni uredu, potem pa spet katastrofa. res je neznosno. ko se pripeljem na servis in malo pribremzam, serviser skoči ven in samo gleda, kaj se dogaja :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si pa kr redna stranka pri serviserju :) Zanimiv,jest pa nikol nism imel problemov in upam, da jih tudi bodoči lastnik nebo imel,če jih pa bo,bomo pa že zrihtal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taeni so pa že mal obupani...

jst pa sem danes klicala v delta team glavnega serviserja in je klicu u cele, pa je reku, da majo da mi zrihtajo da ne bo več ružl po bremzah, pa če pol motorja menjajo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš k mi bremze cviljo... pa se je pohecu mehanik v delta team-u, pa je reku, da bo moj mehanik vse porihtu, pa če more za polovico morja (beri plastik, delov, motorja... skratka celoto) menjat. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj.

mene zanima zakwa mam jst lahko sam do ene tričetrt gasa pol mi pa začne neki trokirat al kaku bi reku...

pol morm pa zauh met do konca če čm d mi to ne dela...

we kdu v čem je problem oz. kako bi se to dalo odpravit?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!