Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ja premal benza ane...fergi je to ja...ja sraufncigr uzam v roke pa pejd stelat un srauf k je za zrak..pa ga vrt...pa bos vidu priblizn kako je bols...se se cut...bi blo pa bols ce bi ga mal odsraufu...s tem nej bi dobu vec benza .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm tol ezdele odpru

...edn je za prosti tek k je nekje na sredin...

...edn je pa čist na dnu mal weči k nwem zakwa je...

k sm ga odšraufou se je bencin vn uliu tko d najbrš tut ni taprau...

to je na levi stran... desne plastike pa še nism dau stran d bi vidu...

je tu na levi al na desni stran tist šrauf?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ni bla diza.. :D

sm pa pogruntou končno :D

aja še to me zanima k jst mam leovincija gor... pa sm zadnč vidu enga k ma original auspuh gor...

kwa je tistu neki spelanu iz auspuha gor u filtr??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uno je vrjetno pelano v tank, cev za povratne pline se mi zdi

k si reku un velk šrauf, uno si ti odpru šrauf za benz spustit iz šalčke....unga za zrak maš nekje zravn tistga za prosti tek, sploh pa sm ti že reku da dej pokrov filtra nazaj :D

pa drugič ko boš kaj sprašvau zakaj ga mori poovej da si dal pokrov dol, ne pa da pol gruntajo tuki kaj bi blo...če nočeš da ga mori dej not večjo dizo :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proooooooosim vas če mi lahko vsaj en izmeri razdalje med nosilci- PROSIM ker res rabim nujno!!!

Evo tle so mere mojga motorja pa slikca da bote vedl kaj zmert (pa moje na žalost niso čist točne ampak bom šel že še enkrat pomert ko bom imel s čim primerjati. Prosim bodite natančni! HVALA HVALA HVALA

[attachmentid=82767]

IZMERITE SAMO TISTI KI IMATE AM6-IN NOVEJŠA KOT JE BOLJŠE JE (AMPAK MISLIM DA NE BI SMELO BITI RAZLIKE-bomo videli)

post-7765-1159471098_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ni bla diza.. :D

sm pa pogruntou končno :D

aja še to me zanima k jst mam leovincija gor... pa sm zadnč vidu enga k ma original auspuh gor...

kwa je tistu neki spelanu iz auspuha gor u filtr??

Xenon pa sej sm ti takrat k si gledou reku d je tu za bolj ekološke izpušne pline... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma malo km, to da je 2004 letnik nej te ne moti. Morš pa vedt, da je za predelane motorje potreben denar za vzdrževanje. Pa vprašanje kok je kej zjajcan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x sem že tam napisala...

ta motor se prodaja že celo poletje. najprej je imel višjo ceno, ker je dal zraven še vso opremo (jakno, želvo, rokavice, čelado), zdaj pa je spustil.

je pa spet tak, da je motor predelan. koliko to zdrži? nimam pojma.

pojt pogledat ta motor, pa pojt pogledat še kakšnega. pa se potem odloči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se ti tazga motorja ne splača kupit , raje si kup novga skuterja za ta denar , ker 50-kubična prestavca je čist brezveze met , k smešn zgleda k sediš kukr na težkaču gre ti pa unih bogih 70 km/h :hmm:

samo moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se ti tazga motorja ne splača kupit , raje si kup novga skuterja za ta denar , ker 50-kubična prestavca je čist brezveze met , k smešn zgleda k sediš kukr na težkaču gre ti pa unih bogih 70 km/h :hmm:

samo moje mnenje...

To ti pravš.K se enkrat navadš vozt noben skuter na ovinkih nima šans prot teb,ker je manj stabilen ;) Pa sklopka je velik bolš za v kšne klance in podobno,če skuter ni naštelan kot bi mogu bit ga boš v klanc rinu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em prvo nemoreš presojati motorja po tem kako dolgo se prodaja moreš ga videti pa sprobati.... drugo če se misliš 50 oz. malo več če vzameš blokade ven furati pa če maš keš vzami novo če se hočeš malo hitreje voziti pa hočeš da si sam narediš vse notri kupi rableno predelaj pa vzdržuj če pa hočeš že meti takšno da malo bolj gre pa da je že predelano pa kupi predelan motor.

Popravljeno . Popravil Ghostek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej glih v tem je problem..ko kupuješ rabljen predelan motor. nikol ne weš če je vse ok..loh je kej u kurcu, kaj mislš da bo prodajauc povedu da je kej narobe al kaj haha boli ga sam da gnar dobi ane(zadevo je treba sprobat ne..roky a se po zvoku motorja kej da presojat o ''zjajcanosti'':p?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej glih v tem je problem..ko kupuješ rabljen predelan motor. nikol ne weš če je vse ok..loh je kej u kurcu, kaj mislš da bo prodajauc povedu da je kej narobe al kaj haha boli ga sam da gnar dobi ane(zadevo je treba sprobat ne..roky a se po zvoku motorja kej da presojat o ''zjajcanosti'':p?LP

Če je prodajalec pošten ti bo tud po resnic vse povedov sam je problem,ker je takih zelo mal..Po zvoku :hmm: Jah če poznaš zvok dobre mašine pol se, da zjebano tud slišat ja :grim Načeloma je pa tko, da je najbolš sprobat pa pol kuj vidš če je kej narobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem, jast sem kupu rablen pa predelan motor in ko sm ga probu pa poslušu je blo vse lepo in prav tut dam sm se iz kopra v lj čist lepo prpelu, letu je tut k sneta skera itd... pa mi je vo pol po dveh mescih pa ribnu do konca!!! SEdaj mam pa škode vsaj za 300000sit!!!

Damn the sellers!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot smo že večkrat napisali...Najbolš je tisto leto,dve imeti original,edino kak izpuh,da original prišparaš z blokado,več se pa že ne splača,ker so stroški ponavad tko visoki, da bi lahko komot kupil kakšno 125ko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!