Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kaj pa vsaj kšn filter al pa uplinjač?

Eh to je ze preveč komplikacij...najbol je da smo kompresijo doliješ pa bo mel dost dobre pospeške pa končno .) pa sevede ksn avspuh drug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi uplinjač menjov? Bedarija,samo zalival bi ga.Filter je pa tud brezveze,ker se itak samo na zvoku pozna,performansov pa ne spreminja.Izpuh,prava nastavitev uplinjača pa je glih prov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokado,več se pa že ne splača,ker so stroški ponavad tko visoki, da bi lahko komot kupil kakšno 125ko ;)

tam so pa stroški še dupli.

beliver jaz nevidim problema pritebi. kupiš gred za 200eurov. nove lagere semeringe. celinder zbrusiš na nadmero daš noter novi bat. blok daš zalit na novo in se furaš za 100k jaz nevidim kje ti prideš na 300k škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ni čist tko simpl kot si povedu je pa res da lahko pridem za ml ceč kot 200k sit in to z neoriginal deli in to pri enmu privatniku k bi sam zašvasu pa vse naredu itd...! Ni čist sam to kar si ti povedu! dodaj zraven še košaro, lamele pa par zobnikov v menjalniku pa še se najdejo stvari k so za zamenjat... če bi blo samo tok kot si ti reku norc 16 bi to vrjetn že mel ker sm se pozanimu povsod že... in zdej mi je ubistvu bol če dam še neki malga zravn pa mam čist novo mašino-tut za prodajo bo velik bolš pa še dejansko bom vedu kaj mam notr!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam so pa stroški še dupli.

Sej se strinjam.Samo,če kupš nov motor, ga redno vzdržuješ pa lepo z njim delaš bo velik več zdržov kot pa en kit na AM6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo! Kaj pravte o izpuhu Metrakit Rk Replica ALU za tzrko? Kok mislte d bi z njim prdobu če mi gre zdej 95 pa mam sam zobnik pa dizo zamenana? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 po števcu, ne 100 realnih. Kar se auspuhov tiče - če ga že kupujete, dajte mal več dnarja pa jollya kupte :OK: In to je skor edina stvar v keri se s Flame-om strinjava :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to je ze preveč komplikacij...najbol je da smo kompresijo doliješ pa bo mel dost dobre pospeške pa končno .) pa sevede ksn avspuh drug

kaj točno si mislu s tem da doliješ kompresijo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte glede tega laganja števcev...

jst če se peljem za kakšno avtošolo... tam kje je omejitev 30, 50, 70, 60, 90... mi vedno kaže točno te hitrosti. pa peljala sem se za večimi avtošolami, ne samo za eno.

potemtakem števec čisto vsem laže ali kako?

poleg tega kaže meni števec isto kot fantu na 4-kolesniku in v njegovem avtu in pa v vseh 4 naših avtih.

torej... laže vsem enako ali kako? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomojm da u avtu nebi smel narobe kazat torej sklepam da na tzr-ki stevec kaze tocno :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vas iz kopra (ali okolice), ki ima črno-sivo TZR50 (KP registracije) in je danes okoli 16.00 šel v trgovino, kjer prodajajo olje, potem pa se je peljal mimo Harvy Normana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj točno si mislu s tem da doliješ kompresijo :?

Ja v Trgo-Avtu kupiš 1 liter kompresije in jo zliješ med bencin! ddddd :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa majo na izbiro različne kompresije, npr: 13:1 al pa 15:1, jst bi, če seveda majo vzel tam okol 16:1, sm slišu da kar je več potem že škodi :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!