Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

100 po števcu, ne 100 realnih. Kar se auspuhov tiče - če ga že kupujete, dajte mal več dnarja pa jollya kupte :OK: In to je skor edina stvar v keri se s Flame-om strinjava :P

Bo kar 100 realnih, ker sem se pelu mem une table k kaže hitrost, pa je isto kazal .) Pa RSke majo ful točn števc .) Pa tud če lih mal odstopa, mn po števcu pride do 105, d d je zih 100 realnih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lal, jst sm govoru za yamaho ne pa aprilio :photo: Če pa že o tisti tabli govorimo------> po tistmu laže števc od TZR za 4 kmh, vprašanje je kok so tiste tablce natančne.

En moj znanc ma aprilio RS pa 70 kit gor in gianellija, samo ma elektronsko blokado in mu gre po števcu 100, v končni gre ravno tok da pride mim mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vas iz kopra (ali okolice), ki ima črno-sivo TZR50 (KP registracije) in je danes okoli 16.00 šel v trgovino, kjer prodajajo olje, potem pa se je peljal mimo Harvy Normana?

ja jst jo poznam je pa oseba zenskega spola drgac hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je ženska? :blush: hmmm... :hmm: misliš da misliva isto osebo? jst zlo dvomim... no pa če je... mel/a je jakno gor črno-rdečo in kavbojke.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Trgo-Avtu kupiš 1 liter kompresije in jo zliješ med bencin! ddddd :kva2: :lol1:

Točn tko :OK: pol je pa motor t prava raketa sam se batzajlo nasponaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočljivo je oljno pumpo nastavit na več se pravi da dobi več olja

to je pomojm nujno!! no ja ce menjas frgazer .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jst mam eno težavo....včeri sm se spet malo peljal, pa ugotovim, da mi števc ne dela več :( Pa ne morm ugotovit zakaj ne. Motor je stalv garaži, edino akumulator sm dal notr včeraj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam eno težavo....včeri sm se spet malo peljal, pa ugotovim, da mi števc ne dela več :( Pa ne morm ugotovit zakaj ne. Motor je stalv garaži, edino akumulator sm dal notr včeraj :?

Mal preglej kable uzad,če je vse dobr "nataknjeno"...Če si se vozu je težko zarad akumolatorja,ker bi se prej al slej napolnu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej je vse ostalo delalo tko ko treba, samo kilometri ne. Sm se z zekotom mal posvetovov, je reku, da je njemu isto nrdilo.......je blo treba kable malo predrkat :) Tko da ko do motorja pridm bom preveru če je vse tko k treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozi se.

veliko se vozi.

in na koncu ga bos lahko prodal z manj kilometri kot realno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi rečt, da se še vozš :blink: Jest zdele še enkrat dam oglas gor pol pa upam, da čimprej gre k se dnar rab :) Mam pa 14.000km :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno da se. No vsaj k sm v bližini motorja. Kaj se ne bom vozu k mamo 13°C ob 7ih zvečer :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem o motorjih nič reko... Z skuterjem še nisem nikol padel... Govorim da majo motorji obratno zavore kot pa kolesa.. to pa te malo začne jebat, če samo furaš skuter, pol pa se vsedeš na kolo..

Zadne cajte sm oboje fural, pa ni blo problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor je enostaven.....nč nism naredu :P Pr meru bom pustu, pelu se bom enak če števc dela al pa ne :grim Sej je nekak še bolj tak :D Drgač bom pa tam okol tiste žice enkrat mal podrku. Če pa ne bo delal, bom pa jureta vprašu kaj bi še lahko blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!