Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Sam, če tole ni posebej za TZR narjen ga boš mal težk notr spravu oz. boš mogu mal predelat nosilce.Pozanimej se kakšen priključek ma zadej pa upej, da je enak kot pri Yamahi

Jah kokr sm reku, tale števc je zadnja opcija. Bi blo pa res potrebno predelat nosilce, najvrjetneje tudi priključek.

pa tut prklučk najbrš nebo enak...

Čudno se mi zdi, da se je nama na enak način števc zjebu....potem ko sva vn vzela akumulator. Jutr kličem na servis, mogoče bo jure vedu kaj je s tem.

čist preveč original :P

Čist preveč kako bi reku.......nezaribana? delujoča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lih oni ne bodo, mora prej tovarna dobit veliko identičnih primerov da potem to označi kot serijsko napako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej serviserji vrjetn posredujejo podatke tovarnam :hmm:

preveč optimistična izjava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s predelavo originalnega auspuha?Kakšna bi bla kej razlika al je bolš d kupm Leovincija?

Lp Zeko

Prodam malo rabljenega Leovincija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je uredu. oz. mi bo mogla bit, dokler ne naredim letos izpita za a-neomejeno.

drugače pa je meni dober motor. lep za pogledat, dober za pelat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi reku.....števc jih mal jebe - lahko par ljudi to pove :P Pa baje grejo zelo rade v ovinek - tud lahko kdo potrdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje, rešitev je znana. Okvara je očitno na polžu (al kaj je že) pri kolesu. Stvar očitno ne vrača impulzov, tkoda v nedelo se ga dol vzame pa pogleda.

Sm pa tud števc odpru (je narejen na klik), samo je notr itak samo vezje, tkoda če bi se tam kej zjebal se tko al tko ne bi dal nč nrdit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kriv polž, a ni možno da samo to kupiš in je potem ceneje, ali se tega ne da kupiti?

ker jaz sem imela podobno težavo na skuterju. smo mislili, da je števc zajla šla, pa je ati potem narazn uzel, pa je bil kriv polž. pa mi ga je potem kar doma naredil, pa je delalo normalno naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upam da se da samo tistga polža kupt. Če ne pa jebem jim mater...bom pa enmu ukradu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr mojmu prvemu motoru je tut šou powž, sam se ga ni dal dobit, tak da sem mogu dat varit, pa mi je zrihtu, pol je pa delal normaln naprej, tak da za powža se morš pa zavzet pa poiskat, al pa če ma kdo tzr-ko rastepeno, sam neverjamem ker kr dost pazjo na te motorje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Rocky a ti slučajno prodajaš TZR Rossi na avtonetu?

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!