Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

dokler ne tankate 2taktol od petrola je super.. bom dal jutri primerjavo med batom (ce bo sreca), pri katerem je bil v uporabi 2taktol in pa med batom, kjer je bil TTS, ker mam glih zaj enga aeroxa v obdelavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tut 710... ka to narobe sploh kej?

ma ne. nič ni narobe. itak pa ga dobiš za starih 3000 sit/liter, kar tudi ni tako hudo.

jaz bi na tvojem mestu kar ostala na tem olju, sploh, če ga voziš na polno, potem je tako ali tako v rdečem območju (obrati).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da obnovim mal staro temo. A bi se dalo dobit TZR 50 za 1600 € pa v kakem stanju al se raj bol splača kupit rs 50.

Ali seveda skuter?

Samo TZR je tako očarljiva na pogled. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da obnovim mal staro temo. A bi se dalo dobit TZR 50 za 1600 € pa v kakem stanju al se raj bol splača kupit rs 50.

Ali seveda skuter?

Samo TZR je tako očarljiva na pogled. :blush:

Da se dobit,kako naj pa mi vemo v kakšnem stanju je,lahko je dobra,lahko je slaba.Če je šla moja za 2000eur pa je bila kot nova (to lahko kdo, ki jo je videl potrdi) bi tudi za 1600eur lahko kej najdu.Sem se včeraj z frendovo TZR pelov pa je sploh neznam več vozt,morš startat z 7k rpm,jaz pa sem navajen zdej na speljevanje pri 3k rpm :headbang: :D Zdej ko sem navajen na RSko vidim kakšna je razlika med TZR pa RS125,še posebej položaj nog, saj so pri RS tačke pomaknjene veliko bolj nazaj in pa višje :huh: Če hočeš Japonca,vzemi TZR,če hočeš Italjana pa RS50,skuter je pa itak beda,dolgčas med vožnjo,ko ni menjalnika (moje mnenje),mašino imata oba Minarelli AM6 tako, da si poglej le obliko in pa vozne lastnosti pa imaš odločitev na dlani,vsekakor pa ne glej samo na izgled, da se neboš potem med vožnjo slabo počutil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne. nič ni narobe. itak pa ga dobiš za starih 3000 sit/liter, kar tudi ni tako hudo.

jaz bi na tvojem mestu kar ostala na tem olju, sploh, če ga voziš na polno, potem je tako ali tako v rdečem območju (obrati).

Ki pa ga ti za tako ceno dobiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej povejte mal kk se kej TZR obnese v ovinkih? Pa kk kej pospeški pa spreljevanje pa to.. Mal povejte kk ste zadovoljni z njo in v čem se razlikuje od rs. :? Lepo prosim za odgovor. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej povejte mal kk se kej TZR obnese v ovinkih? Pa kk kej pospeški pa spreljevanje pa to.. Mal povejte kk ste zadovoljni z njo in v čem se razlikuje od rs. :? Lepo prosim za odgovor. :rolleyes:

Poglej težko ti bo kdo povedal primerjavo med RS in TZR kajti oba motorja morš peljat nekaj 100km,da vidiš razliko.V ovinkih je proti 125kam in večjimi peresno lahka ampak ima na izhodu iz ovinka zelo premalo moči,pač za začetek je dobra.Kako naj ti povemo kakšni so pospeški,če ti napišemo Nm (njutenmetre) ti verjetno nebo nič pomenilo, zato jo sprobaj sam,le tako boš dobil konkreten odgovor.Speljevanje?Daš v prvo,počasi spuščaš sklopko in konstantno dodajaš plin,vsa umetnost :hmm: Najdi na Motosvetu dva, ki sta ti blizu doma in bi ti zaupala RS in TZR za kakšen krog pa boš na hitro videl kaka je razlika,ampak ni bistvene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je osebno najlepši rieju rs 2 to je lepše kot kawasaki ninja (meni osebno) sej se mi zdi da imajo enake agregate kot rs in tzr.

odloči se sam

http://www.riejumoto.com/

samo da jo malo bolje vidiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da obnovim mal staro temo. A bi se dalo dobit TZR 50 za 1600 € pa v kakem stanju al se raj bol splača kupit rs 50.

Ali seveda skuter?

Samo TZR je tako očarljiva na pogled. :blush:

jst bi uzela TZR. sem vozila do zdaj vse. skuter je za po mestu. tzr pa mi je bolj všeč od rs, zaradi same oblike in ker sem malo manjša (cca 163 cm) mi tzr bolj paše, ker ima ožji kesl in lažje stopim do tal.

Ki pa ga ti za tako ceno dobiš?

tule

No dej povejte mal kk se kej TZR obnese v ovinkih? Pa kk kej pospeški pa spreljevanje pa to.. Mal povejte kk ste zadovoljni z njo in v čem se razlikuje od rs. :? Lepo prosim za odgovor. :rolleyes:

glej... začne vlečit tam nekje pri 7000-7500 obratih, prej nikamor ne gre. od tam naprej pa vleče do konca. veliko je šaltanja, se pa navadiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da je vozna samo nad 8k rpm.......sam ne pretiravi ker bo treba nov cilindr in bat tko k pr men :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da je vozna samo nad 8k rpm.......sam ne pretiravi ker bo treba nov cilindr in bat tko k pr men :BUA:

Men je vlekla od 6500rpm naprej pa dokonca,pa vrjem, da je nikol nism šparov pa v 15k km ni povzročala nobenih težav razen ketna se mi je raztegnla enkrat,drugač so pa AM6 zelo vzdržljive mašine :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da je vozna samo nad 8k rpm.......sam ne pretiravi ker bo treba nov cilindr in bat tko k pr men :BUA:

nimam in jih tudi ne bom mela teg težav, ker je nimam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK verjetno ti tole ne pomaga dosti,ker so cene v dolarji pa za Ameriko je.Ampak teh gum se probaj izogibat,do sedaj vsakega, ko sem srečal s TZR je skritiziral te gume.V ovinku daje dost nesiguren občutek,včasih jo kr mal odnese,so pa precej trde.Če rad voziš dinamično z velikimi nagibi probej dobit Dunlop Qualifier v teh merah, ker baje se dobijo, nimam pa točnih podatkov.Vsekakor pa poskusi dobit malo bolj zanesljive gume .)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qualifierke se da dobt najmanjse 110 tko da bi jih lohk dau na rs-ko al pa tzr-ko :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on misli tzr-ko ni bral cele teme oz. sploh ji ni sledil :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mwj brt jo jma fulll je huda ma je še str model

Moj brat jo ima in je ful huda, sam je še tastar model.

Vaš zvesti prevajalec Stroj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam namen zamenjat gume na tzrki, ker so obupne tak kot je že marsikdo opazil, brez da bi se kaj exstremno nagibal..

No v glavnem kaj naj kupim? nehče pred mano je omenil gume Qualifier.

LP!

ps:

ross|e20 javi se in mi povej kje si naročevala "xenonske" lampe za tzr,rs... ali pa da preko tebe naročim.prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam namen zamenjat gume na tzrki, ker so obupne tak kot je že marsikdo opazil, brez da bi se kaj exstremno nagibal..

No v glavnem kaj naj kupim? nehče pred mano je omenil gume Qualifier.

LP!

ps:

ross|e20 javi se in mi povej kje si naročevala "xenonske" lampe za tzr,rs... ali pa da preko tebe naročim.prosim.

Feko jas mo tu narouča, pa lehko polek mene naroučiš či češ.

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!