Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

mwj brt jo jma fulll je huda ma je še str model

lahko malo bolj slovensko, da bomo tudi mi navadni slovenci razumeli :?

ross|e20 javi se in mi povej kje si naročevala "xenonske" lampe za tzr,rs... ali pa da preko tebe naročim.prosim.

lahko naročiš preko mene ali pa naročiš sam, pa ti potem dostavim, če si kje na moji relaciji (Ce-Kp), da ne rabiš plačevat poštnine.

piši mi p.m.

aha... sem pogledala in vidla, da si iz radgone. mogoče se lahko zmenimo za dostavo tudi tja. to je stvar dogovora :naughty:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj to vidva kokodakata, slovensko prosim :)

Ob teh dveh postih sem umru :lol1: :lol1: Slovnica na višku :P

F3KO za gume pa prašej pri nekom, ki v bližini tebe prodaja Dunlop pnevmatike :P Pomoje bi se za TZR dal dobit Qualifierke, ker ma tud sprednjo gumo dost široko,nevem pa točnih podatkov.Vsekakor pa odštej mal več za gume,če boš dobil Qualifier si zmagov,po sredini je trda, da se ne zrabi tako hitro, po robvih je pa mehka, da v nagibu drži.Do sedaj nisem od kolegov slišov nobene pritožbe čez te gume,le ogret jih je potrebno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi kdo od vas, ki imate tzr-ko rabu stojalo za motor, mu ga podarim, če pride po njega.

narejen je posebej za ta motor, zato ne vem, če paše še za katerega drugega. jaz sem ga uporabljala za mazanje ketne in pranje platišč.

je pa tako kot na sliki:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti si ga pa cist simple nardila jst sm to mal dol zakompliciru za svojo rs-ko

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... ni blo časa komplicirat. dela pa :OK: zato ga pa tudi podarjam, ker ga ne rabim več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... ni blo časa komplicirat. dela pa :OK: zato ga pa tudi podarjam, ker ga ne rabim več :P

pa je dokaj stabilen, ali bol tak tak?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bil dost stabilen. pa tut je dober narjen, ker sem ga recimo sama spravla na ta stojalo. zdej mojga suzukija ne spravim sama niti pod razno (na drugo stojalo). mi more vedno kdo pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je dokaj stabilen, ali bol tak tak?

LP!

kako že pravi tisti pregovor: podarjenemu konju se ne gleda v zobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... če ne bi bil dovolj stabilen, ga niti ne bi sama uporabljala, niti ga ne bi dajala naprej. če bi kupec prišel po motor k meni domov, bi mu ga zraven dala, tako pa ga je kupil 25 km stran od mene, pa ga res nisem dajala na motor in vozla okol al pa mu ga po pošti pošiljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukradl??? kje si ga pa imeu drgac pa bod vesel da ti niso cele krivine dusilc lohk itak das original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sej wem... biu je pred šolo.. pa še ke sm ga prkeru k majo profesori aute d ja nau noben nč naredu... hjooo :D

kok pa kej kušta to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkrat sm ti že reku ne drugam parkirat kot v kletko, res da hod okol velik folka sam se noben ne upa nič ukrast ker je vedno nekdo not pa gleda motorje, tam zadaj pa je bol samotno pa takoj kaj zmanjka, čeprav imajo profesorji tam avte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dušilc so ti ukradl :eek: Fak,sorry sam to so zame budale,ukradu je dušilc za katerega sploh neve kam ga bo namontirov po vsej vrjetnosti..No Blinku182 iz tega foruma so pred šolo (video nadzor) ukradl žmigovce,zato pa ne hodm z motorjam v šolo,res, da sm TZRko nekajkrat pustil tam pa ni nič zginlo,če bi RSko tja postavu pomoje dobim sam še feltno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kaj čm zdej kr je je :)

se da kje posebej dobit ta dušilc?

Praši na Linde-Mpa (uradni zastopnik za Leovince)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta hehe a je biu čefur????? a si ga usaj nalomu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :D

Dobr to se je pol en zajebavu al je pa resno fuknen :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!