Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Torej se YAMAHO TZR splača kupit? :whistle: :evilgrin:

cisto vsak mozen motor se placa kupit, odvisno od tvoji potreb :)

dobrodosla na forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni žal, da sem ga imela dobro leto in še mal. vsaj šaltat sem se ornk naučila in tudi sem ugotovila, če mi ta drža odgovarja ali ne.

res mi ni žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cisto vsak mozen motor se placa kupit, odvisno od tvoji potreb :)

dobrodosla na forumu

Dobrodošel :rolleyes: :rolleyes:

Torej nisem ženska xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja... vse se dogaja... tut jst ko sem prišla sem, so me vsi imeli za fanta... pri tebi pa je ravno obratno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel :rolleyes: :rolleyes:

Torej nisem ženska xD

ne sej nism mislu da si zenska, A mi je usou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta yamaha tzr kaj crkuje pa to?? Ker sm slišu, da Aprilia rx 50 kr crkuje...

Mislm, da je več al manj že vse napisano, če boš hotel dodobra spoznat mnenja uporabnikov preber tole celotno temo...tud jest sm jo - 3 leta nazaj :) Uglavnm, če kupuješ novo jo lepo ulaufaj - do 500km max. 6000rpm,pred vsako vožnjo jo mal ogrej, tankej dobro olje (Motul ScooterExpert) in redno servisiraj pa neboš imel nikoli težav - no vsaj jest jih nisem imel pa sm v eni sezoni naredu 16.000km, vse kar mi je šlo je bila strgana veriga po moji krividi, ker sm vedu, da je raztegnjena pa sm rajš šponov dokler se ni strgal :whistle: Uglavnm za tvoja leto kul moped,tud hitrosti niso zanemarljive.Glede delovanja je odvisno kako ga vzdržuješ, je pa res, da je to še vedno 2taktna mašina in te lahko kaj preseneti .)

Lahko me dodaš na MSN pa še kej vprašaš, če te res zanima :)

P.S. drugače sem pa zvedel, da je moja bivša TZRka že bila na tleh in je V6 poškodovan - me je tip klicu, če mu zrihtam nov dušilc :cry:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :worship: :worship: :worship: sm te že dodal, tk da me lahko sprejmeš xD ... A ve mogoč kdo kje bi se dala kupit Yamaha TZR Blue, tule je link sam nix ne piše kje bi se dalo to nabavit, nevem točn kako je s tem ker na Delta-team -u majo sam rdečega pa črnega.

(Mel bi rajš modrega ker mam zaj yamaho PW 80 pa mam čelado, obleko, rokavice.... vse v modrem stilu :rolleyes: )

Če gdo ve kje bi bil ta moder na prodaji, zakaj pa rossijeve replike ne prodajajo več???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :worship: :worship: :worship: sm te že dodal, tk da me lahko sprejmeš xD ... A ve mogoč kdo kje bi se dala kupit Yamaha TZR Blue, tule je link sam nix ne piše kje bi se dalo to nabavit, nevem točn kako je s tem ker na Delta-team -u majo sam rdečega pa črnega.

(Mel bi rajš modrega ker mam zaj yamaho PW 80 pa mam čelado, obleko, rokavice.... vse v modrem stilu :rolleyes: )

Če gdo ve kje bi bil ta moder na prodaji, zakaj pa rossijeve replike ne prodajajo več???

Povprapašej pri Šternu, če jo imajo na zalogi.Iz kje pa si?Ti bom lažje povedal kje dobit :) Če si iz Gorenjske potem res kontaktiraj Šterna ali pa v Lj. .) Če ti pa čist po pravic povem men ta navadna modro-črna v živo ni lepa, lepa mi je Rossi replika, ker je celotna plastika v modri barvi in ni tiste črne :) Replika je bila mislim, da samo v omejeni količini.Belo - rdeča je zelo fukabilna in, če bi danes kupoval bi bila sigurno belo - rdeča ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to modro-črno boš težko dobu, ker je lanska...

men je bla lani rossi barva najlepša... če pa bi letos kupvala, pa definitivno rdeče-bela, pa tudi če bi imela vse cote modre nakuplene :whistle:

aja... pa bolj se ti splača letošnjo kupit, ker že ima vbrizg goriva. že tu je prednost. cena pa je ista (vsaj kolikor mi je znano) :naughty:

samo sem se pa zdej spovnala da je drug problem... pri blokadi... letošnja ima elektronsko blokado. v celju se s to tzr-ko mučijo že nekaj časa in jim jo še ni uspelo čisto odblokirat. je kr zahtevno. tako da je tu lahko velik problem.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to modro-črno boš težko dobu, ker je lanska...

men je bla lani rossi barva najlepša... če pa bi letos kupvala, pa definitivno rdeče-bela, pa tudi če bi imela vse cote modre nakuplene :whistle:

aja... pa bolj se ti splača letošnjo kupit, ker že ima vbrizg goriva. že tu je prednost. cena pa je ista (vsaj kolikor mi je znano) :naughty:

samo sem se pa zdej spovnala da je drug problem... pri blokadi... letošnja ima elektronsko blokado. v celju se s to tzr-ko mučijo že nekaj časa in jim jo še ni uspelo čisto odblokirat. je kr zahtevno. tako da je tu lahko velik problem.

Kje si pa to zasledila ??? Tini99, če ima res vbrizg rajš vzem z uplinjačem, če boš kej tunal bo lažje ;) Sam kolikogor mi je znano je še vedno PHBN 16 gor :hmm:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je še vedno enaka am6 mašina gor, torej se tud dovod goriva ne bi smeu (po moji logiki) spreminjat. In na strani še vedno piše phbn 16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr poglej si malo slikce armaturke... ima tudi lučko za mašino in nima več "zauga" oz. mrzlega vžiga. vsaj tista v salonu v celju tega ni imela.

aja... pa serviser je tut tak reku :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr poglej si malo slikce armaturke... ima tudi lučko za mašino in nima več "zauga" oz. mrzlega vžiga. vsaj tista v salonu v celju tega ni imela.

aja... pa serviser je tut tak reku :unsure:

definiraj lučko za mašino, kaj naj bi predstavljala

ročnega zauga pa tudi ne rabi met, ker ima električnega.......skuterji imajo to že kar nekaj let pa čeprav imajo furgazor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tini99 če te zanima TZR modra Rossi... se js rahlo prpravljam na prodajo :P če te zanima me vpiš na msn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kaj je zdaj bolš z vbrizgom al z vplinjačem??? In kaj ma torej zaj ta novi model gor vplinjač al vbrizg?? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kaj je zdaj bolš z vbrizgom al z vplinjačem???

ce mislis motor predelat (verjem da ga bos, ce ne na zacetku pa po dveh mescih stoposto..), je bolse z vplinjacem

In kaj ma torej zaj ta novi model gor vplinjač al vbrizg?? :whistle: :whistle: :whistle:

nov model, 2007, ima vplinjac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!