Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

pa ti ker že vidim da si iz n.g povej mi kje pa si ti peljau točno 150??

aja replica ti pa z HE motorji po cesti furaš in stari policaj

haha ti si tudi

lol :D še en goričan. no... js sm po vrh sabotinske 130 ga stisnu pa pol podol prot soči prvi un klanc je do 150 pršlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja replica ti pa z HE motorji po cesti furaš in stari policaj

haha ti si tudi

yep, in kdo misls da je placu predelave ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tudi iz sabotinske dol proti prvi ovink pa letiš hahahah

ne bi reku da bi šou po apnencu(dol od sv. gore)

doro če pomisliš komu pa ne bi šou motor po taki dolini 100 še zablokjrani bi šli 80 realnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tudi iz sabotinske dol proti prvi ovink pa letiš hahahah

ne bi reku da bi šou po apnencu(dol od sv. gore)

doro če pomisliš komu pa ne bi šou motor po taki dolini 100 še zablokjrani bi šli 80 realnih

ja no... 100 že, js sm šu 150 :P sam s sv. gore dol nemoreš tok hitro kr nimaš kje dobit hitrosti :S po sabotinski že z une strani gor se prpeljem 100, pol po ravnem ujame do 130, podol pa na 150 pride. drgač pa zavore niso tok slabe. do 50 se kr hitro ustaviš, pa tut če ti skoz ovink koleno tla prime ni panike :P s svete gore dol ne tok poznam ceste pa tut neki je ovinkasta pa nism še probu :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no... 100 že, js sm šu 150 :P sam s sv. gore dol nemoreš tok hitro kr nimaš kje dobit hitrosti :S po sabotinski že z une strani gor se prpeljem 100, pol po ravnem ujame do 130, podol pa na 150 pride. drgač pa zavore niso tok slabe. do 50 se kr hitro ustaviš, pa tut če ti skoz ovink koleno tla prime ni panike :P s svete gore dol ne tok poznam ceste pa tut neki je ovinkasta pa nism še probu :S

imas obleko za 50 kubu al kaj ?? omg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imas obleko za 50 kubu al kaj ?? omg

jst mam tut uso opremo za rs50 pa kaj potem sej itak jo bem zdej nucu pr 125 kubičnem motorju :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst sem jo mela. pa mi je blo prav uredu. nič mi ni žal.

navsezadnje tut predelana 50-ka negre lih počas in je lohk padec že kr boleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, odvisno od namena ..

sam tko je pa mal smesno vidt nek model u kombinezonu, pa gre mimo s tistim brencanjem 70 kph :)

pa tud toplo je ful pod kombinezonom

drgac pa skodi itak ne, tud za bicikl, ce tko gledas, right ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam jst opreme :D oz mam sam jakno. uno sm napisu češ da prideš ful hitro v ovinek pa da je treba kar položit. drgač pa k si reku da pol 70kph priropota mimo... men tko počas niti u najhujš klanec ne gre :D npr tam po sabotinski navzgor gre 90-95! pa je že fuul klanc. drgač pa tut tastara rs50 ne zgleda tko ful majh motorček... pomoje bi kombinezon kr pašu, še posebi ko me prime za se mal znoret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem kupila opremo zato, ker sem veliko vozila ponoči in pa dostikrat me je dobil dež. poleg tega sem opremo potrebovala za zimske radosti na 4-kolesniku. takrat sem tudi razmišljala, da ta motor ne bo dolgo pri hiši in bo kaj močnejšega in zato sem kupila tudi opremo temu primerno. žal mi je samo, da nisem kupila jakno iste firme kot hlače, ker so te res neprimerno boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam jst opreme :D oz mam sam jakno. uno sm napisu češ da prideš ful hitro v ovinek pa da je treba kar položit. drgač pa k si reku da pol 70kph priropota mimo... men tko počas niti u najhujš klanec ne gre :D npr tam po sabotinski navzgor gre 90-95! pa je že fuul klanc. drgač pa tut tastara rs50 ne zgleda tko ful majh motorček... pomoje bi kombinezon kr pašu, še posebi ko me prime za se mal znoret

če gor pa res ne gre ninja tolko po mojem po mipovski gor proti ti ne gre tolko

pa če greš ti v tisti hrib 95 sn jst koruza

a ti si iz brd???

Popravljeno . Popravil pinktomos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gor pa res ne gre ninja tolko po mojem po mipovski gor proti ti ne gre tolko

pa če greš ti v tisti hrib 95 sn jst koruza

a ti si iz brd???

z brd sm ja. po mipovski pogor je rekord 120 btw :) pa nimam razloga da bi ti lagau. pač motor mi fuul gre pa kaj :S drgač ninja po sabotinski tut 200 ujame pomoje :P no po sabotinski pogor je rekord 96, sam mi je sam enkrat tok zletelo :D

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo da ti vrjamem samo zdej pa mi povej predelavo pa ne samo tako kit 70 še znamko pa model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo da ti vrjamem samo zdej pa mi povej predelavo pa ne samo tako kit 70 še znamko pa model

hmm...predelava... Poloni ALU 70cc, dellorto 20 karburator, malossi spužva v airboxu in povečana luknja za zrak, giannelli auspuh (celoten), čentralina od top performance, top performance gred, ležaji na gredi neki hudi za 50€, top performance sklopka, v kitu so bli kanali piljeni (popravljeni koti in povečani), neko ležišče od kita al nvem kaj je blo popravljeno, neka tesnila nvem kšna za kompresijo, svečka neka čudna športna in predvžig nastavljen točno za to predelavo. mislim da je to vse, če nisem kaj spustu :S aja pa verigo sm mogu dat neko ojačano kr čene jo je preveč nategovalo :D najlepše pri vsem tem je kr če gre kdo probat bo šlo sam 50 na uro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...predelava... Poloni ALU 70cc, dellorto 20 karburator, malossi spužva v airboxu in povečana luknja za zrak, giannelli auspuh (celoten), čentralina od top performance, top performance gred, ležaji na gredi neki hudi za 50€, top performance sklopka, v kitu so bli kanali piljeni (popravljeni koti in povečani), neko ležišče od kita al nvem kaj je blo popravljeno, neka tesnila nvem kšna za kompresijo, svečka neka čudna športna in predvžig nastavljen točno za to predelavo. mislim da je to vse, če nisem kaj spustu :S aja pa verigo sm mogu dat neko ojačano kr čene jo je preveč nategovalo :D najlepše pri vsem tem je kr če gre kdo probat bo šlo sam 50 na uro ;)

stavm da bi js sou vec ko ti

ps. kolk kil mas ?

in, po mojem mnenju ti s to predelavo ne more it vec ko 115 realnih po ravnem - eno je stevec (130 :trance_33_sleep: ) drugo je pa realnost, sploh pa RS-ke ki lazejo ko moj brat

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stavm da bi js sou vec ko ti

ps. kolk kil mas ?

in, po mojem mnenju ti s to predelavo ne more it vec ko 115 realnih po ravnem - eno je stevec (130 :trance_33_sleep: ) drugo je pa realnost, sploh pa RS-ke ki lazejo ko moj brat

mam mal pod 80 kil. sam pol je tvoj brat res fuul pridn. ker smo merli z avtom pa pri 100 mogoc 3km/h laže. pa frendu k ma srko je kazalo 88po števcu, js sm cingu nogo zadi, sva sla enakomerno, mi je pa 75 kazalo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in avtomobilski števci so pa res zanesljivi

dej gor kolesarskega jst sm probu dat kolesarkega na sr-ko in je kazalo 60 u resnici pa 45

na radarju kazalo 85 na števcu90 (vi vozite)

use laže z avtom še nism probu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in avtomobilski števci so pa res zanesljivi

dej gor kolesarskega jst sm probu dat kolesarkega na sr-ko in je kazalo 60 u resnici pa 45

na radarju kazalo 85 na števcu90 (vi vozite)

use laže z avtom še nism probu

sam kdo pravi pa da je od kolesa točn?? pa uni vi vozite kdaj kaže tut po 10km/h narobe :S ko greš z avtom mimo, motorjem, al s čemerkoli. tut avtomobilski lažejo, ubistvu kateri je sploh točn? sej nemoreš vedet. ampak glede na vse druge števce moj ne odstopa dosti

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI VOZITE stevc motorja sploh zmerit ne more :lol1: sploh pa VI VOZITE je itak nastiman da pokaze 10 vec kot kaze stevc na avtu, stevc na avtu pa se dodatnih 5-10 km/h vsakih 100 km/h, zarad varnosti (ti mas obcutek da se furas 150, vozs se pa resno okol 135)

GPS je tocn, dyno je tocn, radar je tocn. tle se konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI VOZITE stevc motorja sploh zmerit ne more :lol1: sploh pa VI VOZITE je itak nastiman da pokaze 10 vec kot kaze stevc na avtu, stevc na avtu pa se dodatnih 5-10 km/h vsakih 100 km/h, zarad varnosti (ti mas obcutek da se furas 150, vozs se pa resno okol 135)

GPS je tocn, dyno je tocn, radar je tocn. tle se konca

un VI VOZITE me usakic zmeri ko sm z motorjem mimo, ga mamo kšnih 50m od hiše. to da avto kaže več in nvem kaj je kr neki oz nesmiselno. ti rabiš vedet kolko greš. u čem je fora da greš 100 pa da bi kazalo 200?? no ja to je lah kšn avto s kinder jajčka :P pa kašna varnost kr neki. če greš 135 maš isto varnost al ti števc pol kaže 50 al pa 200. ti itak voziš po občutku in ne gledaš števca.

in še neki mi ni lih jasno...kko je lahko dyno točn če se ne premikaš!? kje je zračni upor? oz usak motori oz avto je drugačne oblike in s tem drugačen zračni upor. pa še na motorju je važno kok kil maš pa use. pa dyno nč od tega ne ve :P kko bo pol pokazalo kok gre motor

kar se tiče radarja...smeh :D kolkr vem ti dopustijo do 10% če prekoračiš hitrost zaradi MOREBITNE NAPAKE RADARJA!! češ da radar nemore tko natančno izmerit :P

gps pa nevem, nevem na kak način to meri. sam tut če ma že zanimivo ime ne pomen da je točn. :P oz več kot daš za njega bolši bo verjetno.

glede mojga motorja in končne k je blo prej neki govora... kok ma končno zablokirana 125ka? 130 je tko? a ji števc mogoče tut tko ful laže kot pravite da meni? ima pa 15 konju. moj je lažji (ker je manjši, 50cc) pa ma 17,5 konju!(dyno) obliki sta skor isti. pa zkaj pol mi nebi mogu it 130?? :P (ubistvu bi šu več. do 120 kr pride sam pol po rdečem ga ustavlja ful. mi pride skori do konca rdečga še. če bi meu tuki še 7 prestavo bi šlo več (oz daljše prenose sam pol mi po klncih nebi tko šlo))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kdo pravi pa da je od kolesa točn?? pa uni vi vozite kdaj kaže tut po 10km/h narobe :S ko greš z avtom mimo, motorjem, al s čemerkoli. tut avtomobilski lažejo, ubistvu kateri je sploh točn? sej nemoreš vedet. ampak glede na vse druge števce moj ne odstopa dosti

od kolesa je točen, če ga prav nastaviš.

vi vozite včasih pokaže tudi 25km/h več. vem pa za enenega, ki ti pokaže isto kot števec na avtu ali motorju.

če vas res zanima, kolko grejo vaši motorji, potem plačajte tehničnega, pa ga naj dajo na valčke. tam pa verjemite, da so točni.

drugače pa ko je že govora o gps... enkrat ko se bom spovnala si bom nastavla na dlančnik in sprobala. pa bom poročala. (samo glede na mojo hitrost (glede na to, da se spravljam to delat že 2 meseca), ne pričakujte kmalu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!