Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Js sm se tud pelu z Yamaho od Finka :whistle: Ma tud pol mašine manjena, pa gre kr pošteno ko enkrat dobi obrate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No od punce fant kupuje TZR 50ccm, pa ga zanima koliko ima končno čist sveža (nepredelana).

Fant ima cca. 75kg in ga zanima ali vzet TZR-ko ali rajši kaki scooter (noče namreč, da bi skuteraši šli hitreje kot on s TZR-ko)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od punce fant kupuje TZR 50ccm, pa ga zanima koliko ima končno čist sveža (nepredelana).

Fant ima cca. 75kg in ga zanima ali vzet TZR-ko ali rajši kaki scooter (noče namreč, da bi skuteraši šli hitreje kot on s TZR-ko)?

lp

LOL od punce fant....od punce brat sem mislo.

No še neki bi proso nekoga ki ima takšen moped.

Kaj je prva predelava na sami TZR-ki (auspuh??) + kaj se še da predelat, da motor bolj leti.

In kakšni so stroški s posamezno predelavo??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL od punce fant....od punce brat sem mislo.

No še neki bi proso nekoga ki ima takšen moped.

Kaj je prva predelava na sami TZR-ki (auspuh??) + kaj se še da predelat, da motor bolj leti.

In kakšni so stroški s posamezno predelavo??

lp

80-85km/h(stock) več niti ne...Drgač pa pobrski mal na internetu al pa od kake druge teme od tzrki kle na motosvetu..je dost ze napisanga o tem... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od punce fant kupuje TZR 50ccm, pa ga zanima koliko ima končno čist sveža (nepredelana).

45 km/h. po zakonu ne sme iti več

Kaj je prva predelava na sami TZR-ki (auspuh??)

In kakšni so stroški s posamezno predelavo??

odstranitev blokade. stroški? nimam pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL od punce fant....od punce brat sem mislo.

No še neki bi proso nekoga ki ima takšen moped.

Kaj je prva predelava na sami TZR-ki (auspuh??) + kaj se še da predelat, da motor bolj leti.

In kakšni so stroški s posamezno predelavo??

lp

Kot napisano....soliden auspuh pride dobrih 200€ (leovince, arrow, gianelli), maš potem tuki še top auspuhe (jolly moto, yasuni) k so nivo višje od ostalih. Po zamenjavi se bo hitrost gibala od 90 do 100kmh. Kitov maš za minarelli am6 mašino malo morje, fergazerji so od dellortota najbolša izbira.

Skuterji nimajo kej za praskat....končna je precej večja, pospečki so tud bolši, sam je treba spelat z visokimi obrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene sam zanima kake so original vžigalne svečke notr...Al so Ngk BR9ES Debeli navoj al so ene druge k majo mal ožji navoj...Ker mi je prodajalc reku da debelga navoja nima ker je to sam za 80 ccm..Jst pa nikol nism predelvou motorja... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam zanima kake so original vžigalne svečke notr...Al so Ngk BR9ES Debeli navoj al so ene druge k majo mal ožji navoj...Ker mi je prodajalc reku da debelga navoja nima ker je to sam za 80 ccm..Jst pa nikol nism predelvou motorja... :unsure:

kaki debeli navoj??? obstaja sam kratek pa dolg navoj za toto svečko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br9es ma debel navoj..jst k pa sm kupu svečko za moj motor so mi pa dal eno čist drugo svečko standardizirano za motor, ki je imela kratek ter ožji navoj kokr une prej omenjena..Pa me zanima kera je prava a ta z ožjim navojem al BR9ES...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ne vem kje je finta ampal na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) je yamaha tzr rossi replica letnik 2008 2.700EUR.

Povsod drugod pa je isti model 3.00EUR.

RES NE VEM KJE JE FINTA :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en problem

men štendgas čist lepo lavfa na 1.600rpm, sam ko motor fajn segreje mi štendgas pade na 800 obratov pa crkne

zdej me pa zanima zakaj štendgas tolk pade?

aja pa še to : zakaj mi ne poka več kot je včas, ko spustim gas dela sam mmmmmmmmmmmmmmmm isto kot da nebi dal kontakta pa se v brzini dolino spustu? ampak vse lepo lavfa sam ko gas spustim ga pa "mori" :unsure:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en problem

men štendgas čist lepo lavfa na 1.600rpm, sam ko motor fajn segreje mi štendgas pade na 800 obratov pa crkne

zdej me pa zanima zakaj štendgas tolk pade?

aja pa še to : zakaj mi ne poka več kot je včas, ko spustim gas dela sam mmmmmmmmmmmmmmmm isto kot da nebi dal kontakta pa se v brzini dolino spustu? ampak vse lepo lavfa sam ko gas spustim ga pa "mori" :unsure:

Maš kaj predelan motor? Štandgas se pri segreti mašini štela.

Popravljeno . Popravil RsR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kaj predelan motor? Štandgas se pri segreti mašini štela.

ja bo mal dwignu štend gas

ja mam predelan skor vse kr se da

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje bi se dalo dobit te nalepke KLIK pa kolk stanejo?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje bi se dalo dobit te nalepke KLIK pa kolk stanejo?

pa kje bi se dal dobit te kartone za v števc KLIK

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. 1600rpm je preveč za štandgas

2. nimaš naštelanga frgazrja

pa na fergiju mam sam en šravf za štelat zrak/benzin (eni majo 2) :? eden je za zrak/benzin, tadrug je pa za štendgas

pa koker ga naštelam še zmeri ne poka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt svečko odšraufat pa povej kakšne barve je... al pa slikej :whistle:

In, ne, nimajo 2 šraufka za štelat zrak benz :D

Vsak frgazr, razn pač pr tomosih ma 2 šraufa... štandgas pa razmerje

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!