Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Pejt svečko odšraufat pa povej kakšne barve je... al pa slikej :whistle:

In, ne, nimajo 2 šraufka za štelat zrak benz :D

Vsak frgazr, razn pač pr tomosih ma 2 šraufa... štandgas pa razmerje

bom dans slikov pa bom tle slike prlepu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ja... si že? al si se premislu pa ti že lepo dela? :whistle:

ne, svečka je črna, pa kr neki se je gor nabralu (kot silikon), pa sm spucov pa je mal bolš ampak še zmeri ne poka

prvič sm slikov z telefonom pa ni lpo ratalo pa bom zdej z digitalcm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima če se da dobit kje nasledne dele za tzr-ko:-prve vilice

-prvo feltno

-plastike (oba boka)

dobr bi blo če bi bli tej deli aftermarket k orginal so zelo dragi

(prva vilica 750 eur :eek: )

(prva feltna 330 eur :eek: )

(obe plastike 385 eur :eek: )

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za en bok al za oba??

Tole je pa čudn....men je blo rečen da pride spodna plastika 30k bsit, zgornja pa 40k bsit, za en bok seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za en bok al za oba??

za oba boka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

LP!

No jaz sem tukaj nov.. Pa me zanima če kdo od vas prodaja Yamaho TZR50 ??

Nameravam jo kupiti ker se mi zdi zelo fin motor..

Tak da če kdo prodaja TZR50 naj doda na partyz4n@hotmail.com

Že vnaprej se zahvaljujem..

LP

parTy*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima koloko km/h gre tzr-ka ce ni nc odblokirana in ce je v originalnem stanju???Ker me malo mika da bi jo kulip:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima blokade gor gre 50km/h po predpisih če pa vzameš blokade dol pa gre realnih 90km/h če pa zamenjaš še auspuh(leovince V6 ali Gianelli ali Yasuni ali...), pa gre realnih 100km/h(vsaj meni je toliko stegnila z auspuhom leovince V6 pred predelavo :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce enkrt uzames blokado vn je pol nemors vec nikol dt nazaj not?

ah nesekiri se zatehnicnga to bos ze kovanc preluknu.drgac bos pa itq pozabu da ti je su kdaj motor sam 50 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima blokade gor gre 50km/h po predpisih če pa vzameš blokade dol pa gre realnih 90km/h če pa zamenjaš še auspuh(leovince V6 ali Gianelli ali Yasuni ali...), pa gre realnih 100km/h(vsaj meni je toliko stegnila z auspuhom leovince V6 pred predelavo :D)

Dej pretiravej no :slap:

Če gre realnih 75...z V6 pa mogoč realnih 90...po števcu 100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nesekiri se zatehnicnga to bos ze kovanc preluknu.drgac bos pa itq pozabu da ti je su kdaj motor sam 50 :whistle:

[ma ni pr men to fora za tehnicnga se ze ugradi idjemalec obratov.......sam fora je k mi ga sploh nebi kupil ce bo su ene 70-80:D:D:D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni pr men to fora za tehnicnga se ze ugradi idjemalec obratov.......sam fora je k mi ga sploh nebi kupil ce bo su ene 70-80:D:D:D:D:D

Jst vem za eno k še orginal auspuh zravn dobiš....PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo na tzrki omejevale obratov sem včeraj enem ga gor delal pa ima pofukana cinšpula samo en kabl za prilopit, pa mi je tam za en drek delalo čist mu je moč vzela ni šlo spelat. če je kdo delal naj poroča. tisti ko pa še niste pa prosim ne pametovat. pa niti malo ni isto ko na apriliji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo na tzrki omejevale obratov sem včeraj enem ga gor delal pa ima pofukana cinšpula samo en kabl za prilopit, pa mi je tam za en drek delalo čist mu je moč vzela ni šlo spelat. če je kdo delal naj poroča. tisti ko pa še niste pa prosim ne pametovat. pa niti malo ni isto ko na apriliji.

ja logično da mu je moč vzelo če sta ga vklopla :slap: vsi omejevalci so isti, nisem vidu še nobenega različnega...tam na škatlici ko je omejevalec, imaš dva vijaka. Ta vijaka vrti v različne smeri pa sprobavaj sproti, toda prvo daj enega, pa pejt se pelat, pol pa če nebo prav pa spet probavaj kako bi bilo prov. Tako da sam sprobavaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja logično da mu je moč vzelo če sta ga vklopla :slap: vsi omejevalci so isti, nisem vidu še nobenega različnega...tam na škatlici ko je omejevalec, imaš dva vijaka. Ta vijaka vrti v različne smeri pa sprobavaj sproti, toda prvo daj enega, pa pejt se pelat, pol pa če nebo prav pa spet probavaj kako bi bilo prov. Tako da sam sprobavaj.

ne pametuj ker sem montiral omejevalce gor že velikokrat. ampak to kaj mi je včeraj delalo. samo sem gledal kdaj bo vsak čas vtrgalo kaj. pa sem sukal ono levo desno pa ni razlike.

tisit ki ga je priklapljal kdaj na tzrko na keri kabelj je priklopo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pametuj ker sem montiral omejevalce gor že velikokrat. ampak to kaj mi je včeraj delalo. samo sem gledal kdaj bo vsak čas vtrgalo kaj. pa sem sukal ono levo desno pa ni razlike.

tisit ki ga je priklapljal kdaj na tzrko na keri kabelj je priklopo.

Sej ne pametujem, sem tudi sam že parkrat montiral. Probaj pa pol na vsak kabel pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne pametujem, sem tudi sam že parkrat montiral. Probaj pa pol na vsak kabel pa je.

<pofukana cinšpula samo en kabl za prilopit> če je en sam kabel na cinšpuli.pomojem pride nekam na elektroniko gor

pa bvz se prepirat če kdo ve naj pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!