Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Mene zanima, katere mašine uporabljajo Yamahe ker vidim, da ima TZR 50 mašino od Minarelli-a. Ker kolikor vem, dela Piaggio svoje mašine, kaj pa Yamaha?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene zanima, katere mašine uporabljajo Yamahe ker vidim, da ima TZR 50 mašino od Minarelli-a. Ker kolikor vem, dela Piaggio svoje mašine, kaj pa Yamaha?

LP

Sam sebi si že odgovoril, Minarelli AM6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mašino uporablja Yamaha TZR 50. Kaj pa nasplošno Yamahe?

LP

Ja, Yamahino.

DT50, TZR50...Minarelli AM6, sej je Minarelli tudi v lasti Yamahe, če se ne motim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar ima za šaltat je minareli am6, skuterji pa imajo prav tako minareli (ne vem modela), iste, kot so jih imele aprilie včasih (do leta 1998)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ker jaz si zdaj nameravam kupit to Yamaho in me malo zanima kvaliteta mašin (v TZR-ki je itq Minarelli :D). Sam jaz sem pač mislo nasploh če uporabljajo svoje mašine.

:rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ker jaz si zdaj nameravam kupit to Yamaho in me malo zanima kvaliteta mašin (v TZR-ki je itq Minarelli :D). Sam jaz sem pač mislo nasploh če uporabljajo svoje mašine.

:rolleyes:

LP

Okej, kaj bi ti zdej sploh rad vedu? :blink: :blink: :blink: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ker jaz si zdaj nameravam kupit to Yamaho in me malo zanima kvaliteta mašin (v TZR-ki je itq Minarelli :D ). Sam jaz sem pač mislo nasploh če uporabljajo svoje mašine.

:rolleyes:

LP

Kupi pa vozi pa če boš lepo delal z njo te nima bit kaj strah da bi se kaj pokvarlo, sploh pa če je nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, kaj bi ti zdej sploh rad vedu? :blink: :blink: :blink: :headbang:

Hehe tut jest nevem :closedeyes: Pomojm hoce vedt ce je minarelli mn kvalitetn od yamahe al neki u tem smislu. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel da se mi zdi Yamaha nekvalitetna-ravno nasprotno! .) Zanimalo me je samo, ali je Minarelli manj kvaliteten (sej ste mi že odgovorili). :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem rekel da se mi zdi Yamaha nekvalitetna-ravno nasprotno! .) Zanimalo me je samo, ali je Minarelli manj kvaliteten (sej ste mi že odgovorili). :P

LP

Minarelli zdrži na fertik velik zlorabe :D Skoz jo lahko nad 8k vrtiš (v bistvu jo tud morš ker drgač ne gre nikamor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem hotel slišat :yes: ... Kaj pa je Minarelli firma motorjev al kaj? Nikoli prej še nisem slišal. :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem hotel slišat :yes: ... Kaj pa je Minarelli firma motorjev al kaj? Nikoli prej še nisem slišal. :hmm:

LP

minarelli je firma najboljših motorjev čene je nebi blo na tzr-ki :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam tako replico :evilgrin:

veš kaj mi povej. a je res taka umetnost blokado odstranit in da gre "motor" potem normalno? namreč v cel se je z lansko rdečo serviser tako mučil par dni, pa ni vedel kaj narediti.

ali je letos že to bolje, ker imajo več prakse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je bil to pooblaščen serviser al nekdo prez prakse? :naughty: Ker če si to peljala servisu Yamaha bi po mojem to mogli nardit...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ga jaz peljala, ker jaz sem imela prejšnjo repliko.

tam naj bi jo servisiral, vendar bi naj bila problem elektronika, ki jo ima veliko pa da je kao elektronska blokada.

res ne vem, samo to vem, da sem bila takrat dostikrat v tistem tednu tam (ker je fant ravno kupoval motor), pa se je cel teden ubadal s tisto tzr-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj mi povej. a je res taka umetnost blokado odstranit in da gre "motor" potem normalno? namreč v cel se je z lansko rdečo serviser tako mučil par dni, pa ni vedel kaj narediti.

ali je letos že to bolje, ker imajo več prakse?

ne sploh ni. jas sen čakal v motocentru 2 uri. normalno pa ti gre če ti vse vredi frgazar naštela. pazi na to. meni se je to že enkrat zgodilo. bat mi je preluknjalo pa po cilindre rise naredlo zaradi slabih nastavitev frgazarja. pa ko popraviš se ti še dalje lahko kvari tak se je meni pa sen ga moga prodate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!