Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

eden mi je prava da se baje da dobit tako blokado da samo stisneš na gumb pa moped gre 45 :closedeyes: . zamnima pa me če ve gdo kolko stane ta blokada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden mi je prava da se baje da dobit tako blokado da samo stisneš na gumb pa moped gre 45 :closedeyes: . zamnima pa me če ve gdo kolko stane ta blokada.

temu se z drugimi besedami reče omejevalec obratov :whistle:

poglej na www.cilinder.si ali www.scooterkit.com. tu bi znali imeti zadevo.

po mojih izkušnjah je poslovanje s cilinder.si veliko bolj konkretno in korektno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za link. samo te je venda tota blokada ni za tzr-ko ka tan gi piše primerno za naslednja motorna kolesa pa te tan pr yamahe nigi nega tzr napisano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da ni posebej omenjena, vendar imajo Yamahini skuterji dokaj podobne agregate, zato priklop žic po mojem mnenju ni problem. Lahko pa kontaktiraš prodajalca, ki zagotovo ve ( info@avtoefekt.si). :)

LP

post-20388-1214594406_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METANJE DENARJA STRAN! To je živa bedarija da bi monteru omejevalc obratov, ker ga res nikol ne boš rabu. Za đabe te zdej skrbi kaj če me policaj ustavi pa na valčke pa pa pa itn..... Si se sam voz, noben policaj ti ne bo šou gledat kok ti gre. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METANJE DENARJA STRAN! To je živa bedarija da bi monteru omejevalc obratov, ker ga res nikol ne boš rabu. Za đabe te zdej skrbi kaj če me policaj ustavi pa na valčke pa pa pa itn..... Si se sam voz, noben policaj ti ne bo šou gledat kok ti gre. ;)

saj vem da mi škifi ne bojo gledali kolko gre. vprašal sem pač ker me je zanimalo kolko stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da mi škifi ne bojo gledali kolko gre. vprašal sem pač ker me je zanimalo kolko stane

Pri njih nikoli ne veš. :nono:

LP

ah dej no. ko so mene ustavili s tzr-ko, jih je samo zanimalo, zakaj imam gor rumeno tablico, ker češ da to že ni 50 ccm motor. to, da smo se peljali 70 km/h (kjer je bila omejitev 60) v koloni avtomobilov, pa jih ni ni nič zanimalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od policaja eden ti da kazen drugi pa ti ne da kazni

Hehe, a res? a ti lahk da se kej drucga razn, da ti da kazn al pa da ti ne da kazni?? :worship: :worship:

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METANJE DENARJA STRAN! To je živa bedarija da bi monteru omejevalc obratov, ker ga res nikol ne boš rabu. Za đabe te zdej skrbi kaj če me policaj ustavi pa na valčke pa pa pa itn..... Si se sam voz, noben policaj ti ne bo šou gledat kok ti gre. ;)

O ja, pa gledajo. Sošolec imel celo zimo skuterja na policiji, ker mu je na valčkih pokazal 70...Drugo je če imaš na tehničnih veze, in dajo gas samo do pol... pa take fore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, pa gledajo. Sošolec imel celo zimo skuterja na policiji, ker mu je na valčkih pokazal 70...Drugo je če imaš na tehničnih veze, in dajo gas samo do pol... pa take fore

1 proti 1000000000000000000000000000000 ? Dej to je metanje dnarja stran. Še mene k so na ridah pohopsal je bla edina stvar k jo je hotu vedt kok kW ma motor :D Na žalost nism vedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par kolegov pohapsali prinas škifi. in jim pelali na predelavo nazaj. če druga ne se splača že zaradi tehničnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz bi si pa kupu rabljeno tzr-jko pa kaj mislite o njej se splača al ne.In kaj mislite o njeni vzdržljivosti ker je tip reku da ma 130 kg pa da ni kaj zje zaradi tega :krneki: :krneki:

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi si pa kupu rabljeno tzr-jko pa kaj mislite o njej se splača al ne.In kaj mislite o njeni vzdržljivosti ker je tip reku da ma 130 kg pa da ni kaj zje zaradi tega :krneki: :krneki:

KLIK

Prvo kot prvo....zadnič ti namest PIKE dajat PODČRTAJE. JSt sm dal tok dnarja za 1 let staro. Drgač pa je uredu ja. Sam zanima me če ma auspuh zamenan. Pa tm pr ene 10k km bojo začele stvari crkvt. Tisto k piše nikoli se še ni okvaril nej ti ne bo v tolažbo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEZNAM S TIPOM SM SE POMENAL SM MISLIM DA JE RES DA SE NI OKVARILA KER JE RES MALO VOŽENA IN OHRANJENA.AVSPUH JE ORIGINAL.

ŠE JE DOST CAJTA DO 10K KM :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

KAJ ČEŠ TI POVEDAT DA SO TZR-KE SRANJE AL KAJ :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEZNAM S TIPOM SM SE POMENAL SM MISLIM DA JE RES DA SE NI OKVARILA KER JE RES MALO VOŽENA IN OHRANJENA.AVSPUH JE ORIGINAL.

ŠE JE DOST CAJTA DO 10K KM :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

KAJ ČEŠ TI POVEDAT DA SO TZR-KE SRANJE AL KAJ :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Ne, tzr je čist kul motorčič. Ampak je dejstvo da tole ne bo šlo nikamor dokler ne menjaš auspuha pa prej kot v 1 sezoni bo začel crkvt. In 5000 km je dejansko manj kot jih nrdiš v eni sezoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ga ze pa prov mal pise o njen oziroma skoraj nic.

Js jo mislm kupt pa me zanimajo izkusnje od ksnga k jo ze ma an pa ce je zadovolje z njo

glej, jst jo mam že en let-res da je 2004 letnik, je vredu, sam morš jo pazit kr hit pride kj nefajnga umes, mene je zadnč vrgl z njo pa sn jo strašn fejst razbil, pa plastika mi je takoj poknala, drgač je pa za tulk ccm zlo dobr motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se motiš ker ta je res v dobrem stanju :evilgrin:

Ti si kr misl bla, bla. Jst ti govorim iz izkušenj. Moja je bla v identičnem stanju kt ale k sm jo kupu. 1 sezona je šla brez problemov pa vsega. Pol se je začel šraufanje. Tak veseljačenje bo tebe še stou velik €€

glej, jst jo mam že en let-res da je 2004 letnik, je vredu, sam morš jo pazit kr hit pride kj nefajnga umes, mene je zadnč vrgl z njo pa sn jo strašn fejst razbil, pa plastika mi je takoj poknala, drgač je pa za tulk ccm zlo dobr motor

Plastike so pa v pizdi ja :D nosilci se takoj zlomjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ki ja kupujem je lastik malo odrgnu

je reku da bo zakital pobrusu in pobarval :krneki:

rec d je dobru, pa dej ti doma samu eno nalepko češ pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!