Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Lahko slovensko prosim :whistle:

Štajerc je... no hotu je povedat da dajo leovinčiti dost od sebe oz. da veliko pripomorejo h hitrosti in pospeskom :whistle: neki tazga :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi všeč original zvok od tzr-jke pa mislite da bi ga leovince v6 popravil :naughty: :naughty: :naughty:

ja leovinč bol zaprdi, pa bol uleće med obrati 5.000-10.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje

če lahko olje ipone scoot run kombiniram z motul scooter expert ??

mislm da ja :hmm: če sta oba sintetična pol se nebi smela grist ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kak pa je pol ipone ? btw zaka scooter olja vlivaš v tzrko :whistle: :D lahko bi dal kakega 2t racinga al pa podobno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kak pa je pol ipone ? btw zaka scooter olja vlivaš v tzrko :whistle: :D lahko bi dal kakega 2t racinga al pa podobno :)

na iponoven olju piše FULL SYNTHESIS. v motocentri pa mi je reka ka nej motul scooter expert tankan ka je baje najbolše za predelave moje tzr-ke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na iponoven olju piše FULL SYNTHESIS. v motocentri pa mi je reka ka nej motul scooter expert tankan ka je baje najbolše za predelave moje tzr-ke :whistle:

tankaj Motul 710

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tankaj Motul 710

Bučke bučke bučke. Povej mi zakaj bi daju 17 al 18€ za 710 če dobim recimo za 11€ TTS? To so neke fantazije da je treba 710 tankat. Roky je u tzr-ko recimo daju Scooter expert. Delal mu je supr. Tud TTS-u nč ne fali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti 710 niti tts ne bosta dobra za tzr-ko z V6..........ne se hecat, ti olji sta za krose in podobno navlako, ki se non-stop vrti v rdeče, s tem oljem boš le zapacal izpuh in nič drugega.......tankaj motul scooter expert pa bo delalo skos, verjemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vtipkaš c*l*nd*r.s* in kupiš motul 710 za 12€ pa nekaj.. sem nekaj časa iskal in je najceneje

no, če si budala kot jaz, in moped konstantno tiščiš do konca, se splača motul 710 :whistle:

Popravljeno . Popravil Xzibit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bučke bučke bučke. Povej mi zakaj bi daju 17 al 18€ za 710 če dobim recimo za 11€ TTS? To so neke fantazije da je treba 710 tankat. Roky je u tzr-ko recimo daju Scooter expert. Delal mu je supr. Tud TTS-u nč ne fali.

Jebemti! Ti se pa tud vse spomneš, hehehe. Ja res sem Motul Scooter Expert tankal, vmes, ker ga pa nisem ene parkrat dobil pa Motul 600 (se mi zdi, da je bla včasih taka oznaka, potem je 600 nadomestil 710) :) Vedno pa sem zlival notri samo Motula!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakorkoli...

meni so na servisu nalili v motor motul 600, sama sem nalila enkrat tts, enkrat nekaj od shell-a, pa je blo vedno isto.

glede mešanja... ne vem, zakaj ne bi mogli nalit skupi 2 različna olja. tisti, ki bo lažji, bo pač plaval na tistem, ki je težji in se bo prvo porabil težji in nato še lažji. ne vem, zakaj to ne bi šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm šel v krško pa so rekli da oni not tankajo yamahino olje yamatube za 2 taktne motore.

in en moj prijatelj ga je tankal in je brez problema delal 2 leti zdaj naprej bomo pa vidli.

Pa še to če je moped res predelan in pod najhujšimi obremenitvami je najboljše tankat motul 800 ki je zelo drag ne bo ti pa nč zaradi njega tudi če ga tankaš v nič predelane mopedeampak mislim da je yamatube čist dobro za vse :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to vem za blokado na tzr-jki v avspuhu a ve gdo če jo ima še kje drugje :worship: :worship: :worship:

prosim da odgovorite :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm šel v krško pa so rekli da oni not tankajo yamahino olje yamatube za 2 taktne motore.

in en moj prijatelj ga je tankal in je brez problema delal 2 leti zdaj naprej bomo pa vidli.

Pa še to če je moped res predelan in pod najhujšimi obremenitvami je najboljše tankat motul 800 ki je zelo drag ne bo ti pa nč zaradi njega tudi če ga tankaš v nič predelane mopedeampak mislim da je yamatube čist dobro za vse :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Motul 800 je za krosle, ki so res obremenjene...Za še tako predelano TZRko bo pa 710 vrh glave .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst točim v TZR motul 710 in yamaha je predelana(80cc,Leovince V6 auspuh...),vendar teče kot namazana :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa nucate taka olja kot so motul 800 :rolleyes:

jst sm v svojga tankov stihl-ovu olje pa motor še dans laufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa nucate taka olja kot so motul 800 :rolleyes:

jst sm v svojga tankov stihl-ovu olje pa motor še dans laufa

vmes je pa sam dvakrat zaribu :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to dajte povedat kje vse so blokade v tzr-jki.Znam za blokado v avspuhu za drugo pa ne vem dejte prosim povedat kje je še druga :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!