Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

sAMo če pa na diskih piše isto sam gledala z kolegom.

A na TZRki sta gledala? Ja jest ti lahko dam originalen katalog pa boš vidu, da je 280...No sicer brezveze se kregat :doze: ampak se mi je že od začetka zdelo, da so 280 :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni! Razmišljam o nakupu yamahe tzr50. Zanima me ali ima motor blokade? Kolikša je konča hitrost? Kakšne so predelave so potrebne da motor doseže "top speed".

Razmišljal sem tudi o apriliji ampak mi je izgled yamaha boljši.

L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klik Drugič bi lahko malo pogledal po forumu ali uporabil iskalnik, preden odpiraš novo temo :closedeyes: maš vse že v drugih temah napisano. Motor doseže hitrost zablokiran 45km/h, ene verzije so se prodajale, ki niso imele blokad, kje pa jih ima pa nevem, verjetno na izpuhu, elektronika, fergazer...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa ze kr neki izkusenj za sabo sej furam motorje ze od mojga 2. razreda osnovne sole tko da vem kako gre to da je treba u izi sicer pa mi v našmu koncu nimamo takih klancov velikih

To mi je zelo znano. Jaz sem se pred pol leta po dooolgem času vsedel na kolo, pa seveda sem mislo malo probat kolko še znam, pa BUUUUM :D Sem bil navajen na na zadnjo zavoro pri skuterju, na kolesu pa je tam sprednja. Verjetno si lahko predstavljate posledice :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je zelo znano. Jaz sem se pred pol leta po dooolgem času vsedel na kolo, pa seveda sem mislo malo probat kolko še znam, pa BUUUUM :D Sem bil navajen na na zadnjo zavoro pri skuterju, na kolesu pa je tam sprednja. Verjetno si lahko predstavljate posledice  :(

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: K se enkat navadš je res težko ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil sem tudi opombe na tzr-kino karoserijo.govorite da je plastik fantastik :) zdaj pa me zanima če bi z motorjem padel kakšne bi bile posledice..? bi se plastika razbila ali opraskala? (govorim o srednjem padcu) :D

P.S. sry za dvojni post

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če zelo škoduješ tzr-ki če se z njim voziš po makedamu? zanima me pa še če se lahko pelješ po zadnjem?  :P

ja, lahko se pelješ po zadni samo moreš ene parkrat probat: ko si na mestu vrži v prvo prestavo in nabij na ene 8-9000rpm , obrate obdrži z dodajanjem plina in počasi popuščaj sklopko da te dvigne. Medtem ko se dvigneš ti seveda obrati padejo in nimaš več moči tak da se ne moreš dolgo pelat razen če ga dobiš na mejo(lih da se ti ne prekucne nazaj). Bolše se da naredit če maš 70ccm ker pol ga lahko nekaj cajta držiš na zadnji... :OK:

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je že kdo naučo pelat po prvi??? ker meni ne uspe nič drugega kot ustavit se na prvo in se še kar visoko dvignem samo zanima me, kako bi se po prvi pelal??? :?

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre gre se pelat. samo jajce moraš imet. pri večji hitrosti stisneš za trenutek ful prednjo brenzo z ritjo gor cukneš pol pa samo lepo malo še držiš prvo in se pelješ enih 5 metrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre gre se pelat. samo jajce moraš imet. pri večji hitrosti stisneš za trenutek ful prednjo brenzo z ritjo gor cukneš pol pa samo lepo malo še držiš prvo in se pelješ enih 5 metrov

Samo ravnotežje je treba met,..pa ne smeš pretiravat,...ravno prav se moraš dvignit,..ker drugače veš kaj te čaka - bljižnje spoznanje z cesto :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pa keša za obnovo motorja in obvezno zdravstveno zavarovanje :D

Drgač pa me zanima, če kdo ve kok stane odstranitev blokad, servisi,.... skratka vse v zvezi s servisiranjem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info :D

P.S.: a kdo ve kej več o temu svinjsko dragmu rijeutu matrix :hmm:

Hvala že enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry :cry: :unsure:

Sej je blo mišlen sam informativno, k mi je kolega reku d je to "strup" od 50 ccm

Moja napaka. :P

A je komu že ratal tzr spravt na zadnga pa jo pelat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!