Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

vmes je pa sam dvakrat zaribu :whistle: :D

ššštt :ninja:

pa to ni blo zart olja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo da kakšno mnenje o mallossi mhr 80 replica kitu mid race za tzr-ko ker si jo kolega namerava zmontirat.pa kake dele še mora zraven menjat ( fergazer, fedrce... ) da bo vsaj nekaj časa laufalo pa da bo stegnilo tan ene 125km/h. pa če še obstaja morda kakšen primernejši mid race 80 pa da bo tudi nekaj časa šlo. pa kolko bo približno stalo?? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo da kakšno mnenje o mallossi mhr 80 replica kitu mid race za tzr-ko ker si jo kolega namerava zmontirat.pa kake dele še mora zraven menjat ( fergazer, fedrce... ) da bo vsaj nekaj časa laufalo pa da bo stegnilo tan ene 125km/h. pa če še obstaja morda kakšen primernejši mid race 80 pa da bo tudi nekaj časa šlo. pa kolko bo približno stalo?? :headbang:

ja to je zlo dobr midrace kit, sam je aluminjast.

no v glavn mora zravn še menat forgazar (vsaj delotro 21), trše fedrce,avspuh,pa en športn filtr da lahku gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo vince je že gor pa ga bo tudi dalje pustu na motocentru so mu rekli da mu bodo ta fergazer primerno priredili da bo deloval čisto primerno ( če je možno kot 21 ) fedrce je tud že vse zmenjen za gred pa so mu rekli da ni potrebno samo on bi rad da bi nekaj časa šlo. če je res ali so ga malo nategnili to z fergazarjem in z gredjo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo vince je že gor pa ga bo tudi dalje pustu na motocentru so mu rekli da mu bodo ta fergazer primerno priredili da bo deloval čisto primerno ( če je možno kot 21 ) fedrce je tud že vse zmenjen za gred pa so mu rekli da ni potrebno samo on bi rad da bi nekaj časa šlo. če je res ali so ga malo nategnili to z fergazarjem in z gredjo??

ja no gerd je močna na teh mašinah, sam jo bo pa mogu menat čez čas.

nwm kako bi mu fergazar prilagodil? mogoče z dizam, sam nbo nikol tako kot pa če bi daw 21 ferg not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako dolgo bi zdržala org. ojnica, če dodamo da to ni ravno 20 konjev ampak tam okrog 15 pa ni nek posebno športni izpuh ampak v6, ta ojnica ima prevoženih 6000 km. če mislite da je potrebno zamenjati katero ne cenovno predrago priporočate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako dolgo bi zdržala org. ojnica, če dodamo da to ni ravno 20 konjev ampak tam okrog 15 pa ni nek posebno športni izpuh ampak v6, ta ojnica ima prevoženih 6000 km. če mislite da je potrebno zamenjati katero ne cenovno predrago priporočate.

nikje do 13.000 bi zdržala brez problema (vsaj men je)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje:

kak in kje naj odklopim števec da bo deloval spet normalno ko ga priklopim :headbang: :headbang: ??

Hm neka rozasta zicka neki je tam fora. En frend je enkrt neki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj vprašaj ga kak je naredil

Če želiš odblokirat števec morš precviknt rozno-belo žico ker vn jo uzet je zlo zajeban, razn če si švarci...Pa blo je to že napisan v tej temi, treba mal pobrskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želiš odblokirat števec morš precviknt rozno-belo žico ker vn jo uzet je zlo zajeban, razn če si švarci...Pa blo je to že napisan v tej temi, treba mal pobrskat.

ne želim odblokirati števca, ampk odklopiti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp mam en bl amaterski vprašanje , no zanima me če ma tzr-ka pod sedežom kei prostora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp mam en bl amaterski vprašanje , no zanima me če ma tzr-ka pod sedežom kei prostora...

bol malo. ispit pa prometno maš lahko noter, mogoče kakšno denarnico... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol malo. ispit pa prometno maš lahko noter, mogoče kakšno denarnico... :closedeyes:

Sei za drugo nerabm.. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne želim odblokirati števca, ampk odklopiti :whistle:

Odžraufat morš tiste 4 imbus vijake, snameš gumjasto zaščito pol pa prtisneš dol klipsno da se odhakla pa vn potegnes kable.

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kolko km naredite s polnim tankom ?? jas naredin s tzr-ko tam nekje med 320-350 ko se normalno vozin ( dokonca gas :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kolko km naredite s polnim tankom ?? jas naredin s tzr-ko tam nekje med 320-350 ko se normalno vozin ( dokonca gas :krneki: )

LoL :blink: Jst nrdim tm 270max z enim tankom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej to je dost :whistle: jst sm z enim tankom naredu glih 200 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lp usem skp

zanima me če se velik ukvarjate kaj z tuningom z TZR-ko ?

se opravičujem če sm zgrešiu temo sam me zanima kaj bi kupil za na motor da bi še bol šou ?

trenutn je not polini alu 80 kit, športni izpuh arrow in pa malossi lamele ter trše fedre v sklopki...

zdj bi pa mogu še neki z dovodom goriva narest ane ?

kakšen ventil večji, fergazer večji in podobno kajne ?

kaj mi priporočate ?

lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lp usem skp

zanima me če se velik ukvarjate kaj z tuningom z TZR-ko ?

se opravičujem če sm zgrešiu temo sam me zanima kaj bi kupil za na motor da bi še bol šou ?

trenutn je not polini alu 80 kit, športni izpuh arrow in pa malossi lamele ter trše fedre v sklopki...

zdj bi pa mogu še neki z dovodom goriva narest ane ?

kakšen ventil večji, fergazer večji in podobno kajne ?

kaj mi priporočate ?

lp :worship:

veš kaj ti jst priporočam? da počakaš do 16. leta (če jih še nimaš toliko) in se potem spraviš delat izpit za 125ccm in potem kupiš nekaj temu primernega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!