Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

en lp usem skp

zanima me če se velik ukvarjate kaj z tuningom z TZR-ko ?

se opravičujem če sm zgrešiu temo sam me zanima kaj bi kupil za na motor da bi še bol šou ?

trenutn je not polini alu 80 kit, športni izpuh arrow in pa malossi lamele ter trše fedre v sklopki...

zdj bi pa mogu še neki z dovodom goriva narest ane ?

kakšen ventil večji, fergazer večji in podobno kajne ?

kaj mi priporočate ?

lp :worship:

ja menjat bi mogu še forgazar vsaj delotro 21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo plz pove kolk je približna končna?

L.P.

zablokerana- 50km/h

odblokerana- 80km/h

odblokerana z drugim avspuhom- 90km/h

z večim fergom in cilindrom 70ccm-80ccm letijo nikje 120km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve a ma TZR-ka kako blokado vžiga če slučajno steče vn hladilna tekočina??? :unsure:

ne nima samo ponavadi če ti steče voda iz kilera in se voziš zariba celinder in bat. in potem ko se ohladi gre bat spet gor in dol po celindru ampak vžgal več nebo. dokler ne menjaš bata in celindra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi ribnu, sam stekla je una zelena tekočina ven pa ne vžge, pride do tega da že skor vžge sam ga kr neki mori (samo vergla), k sm pogledu je bla svečka suha, pa sm mislu da ma kako blokado zarad tekočine pa ne da dovoda goriva v cilinder. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi ribnu, sam stekla je una zelena tekočina ven pa ne vžge, pride do tega da že skor vžge sam ga kr neki mori (samo vergla), k sm pogledu je bla svečka suha, pa sm mislu da ma kako blokado zarad tekočine pa ne da dovoda goriva v cilinder. :?

Vse kaže na to da ti je ribnil, si se še vozil po tem ko ti je stekla tekočina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You killed TZR you son of a bitch :P.Hec.Ne provavej užigat ker bo še slabši.Pojdi do kakšnega mehanika in povprašaj še najbolje je da greš povprašat k pooblaščenim serviserjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja odvisn kaj hočeš od motorja. Če boš še kšne stvari sabo vozu ni lih najbl praktična a veš kwa mislm :D če boš pa km delu pa na kšne ovinke hodu pol pa nimaš kej zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce je yamaha TZR 50 cm dobra izbira za 50 ccm motor in ali si naj kupim TZR ali ne? :whistle:

lp,blaz

če lahko izbiraš zaradi izpita samo med 50ccm motorji, potem je to odlična izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se neki. ka gre z blokadami po ravnini kej vec kot 50 kmh. pa kuk gre sam brez blokad?

:worship: :worship:

Brez blokad gre še 50 težko, tko je pač zablokiran (itq da usak vn blokde)... Brez blokad bi mogl jet tko k pr ustalih 50cc, se pravi okoli 80 km/h (10-,+)

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se neki. ka gre z blokadami po ravnini kej vec kot 50 kmh. pa kuk gre sam brez blokad?

:worship: :worship:

Pod nujno se mena auspuh, ker je orginal čist kisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod nujno se mena auspuh, ker je orginal čist kisu

ne. stran vržen denar! ne vem, kaj manjka originalnemu? še na svojem pravem motorju ne bi menjala izpuha (no zdaj je že, ker je gor bil takšen, ampak na novem, ga ziher ne bom).

ja sam ka pa policaji ? ce vidijo da nimam blokad?

:unsure: :unsure:

hja... kazen in izredni tehnični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ka pa policaji ? ce vidijo da nimam blokad?

:unsure: :unsure:

Nč ti ne bojo. Še ustavl te ne bojo skor nikol.

ne. stran vržen denar! ne vem, kaj manjka originalnemu? še na svojem pravem motorju ne bi menjala izpuha (no zdaj je že, ker je gor bil takšen, ampak na novem, ga ziher ne bom).

hja... kazen in izredni tehnični.

Dej ne straš ga. So mene tud na ridah pohapsal pa ni nč težil. Sam zanimal ga je kok ma kW. In je čist dobra naložba, ker je razlika kot noč in dan med orginalom in športnim

P.S.: A kdo ve zakaj majo novejše tzrke zadi večji zobnik :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidli nebojo da nimaš blokad ampak izmerli na radaru :winkiss: :winkiss: :winkiss:

tak ko en policaj včerej še sm bil v koloni pa ko me je zagledal začel mahat ko zmešan.

če si motorist pa ni dost prometa te bo policaj skor 100% stavu.Meni skoraj da ni dal pihat prasc a pred 5 min se mi je končal pouk pa je reku da se da i v šoli kaj spit :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidli nebojo da nimaš blokad ampak izmerli na radaru :winkiss: :winkiss: :winkiss:

tak ko en policaj včerej še sm bil v koloni pa ko me je zagledal začel mahat ko zmešan.

če si motorist pa ni dost prometa te bo policaj skor 100% stavu.Meni skoraj da ni dal pihat prasc a pred 5 min se mi je končal pouk pa je reku da se da i v šoli kaj spit :headbang: :headbang: :headbang:

eh prek omejitve nesmeš it v naselju(zuni naselja tak nemorš :lol: ) pa je vredi. če pa kr tak vstavla ti pa tko ponavad ne gleda glih kulk gre ;) glede tega da ti je pihat dal.. če so dal men zaka nebi še teb :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!