Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jas nareden z enin tankon če se normalno vozen slabih 400km

aha. jas npr. s pol gasa če se vozim fajn pa uživam nareden do 270 km če pa dokonca tiščin pa največ 190-200 km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. jas npr. s pol gasa če se vozim fajn pa uživam nareden do 270 km če pa dokonca tiščin pa največ 190-200 km :whistle:

jas pa se stalno s punen gason vozen, to je za mene normalna vožja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mi lohka en prosm pove če mu je že kdaj pr tzr-ki pušu bencin po cevki k je zravn tačke. Men skos neki puša pa nwm zakaj. A je plovček zanč al kwa. Pa me zanima vaše mnenje? :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je teku k je bil fergazer neki sfukan. Sicer k je bil tank bl prot koncu ni puščal pa če sm ga dal na off tud ni tekl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohka en prosm pove če mu je že kdaj pr tzr-ki pušu bencin po cevki k je zravn tačke. Men skos neki puša pa nwm zakaj. A je plovček zanč al kwa. Pa me zanima vaše mnenje? :rolleyes:

LP

mene je tude to delalo. plovec je zašteka. s kompresoron samo notre v šlahec fudne pa mislen ka bi moglo bite. vsaj mene te neje več teklo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res :blink:

dei mi pa tle powei, kok ti gre tzr-ka brez blokad ? (po števcu, relanih).. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dei mi pa tle powei, kok ti gre tzr-ka brez blokad ? (po števcu, relanih).. ?

odvisno. mene so na servise preveke dize notre dali pa mi je trokira med 4500-5500rpm pa je ša po ravnem brez vetra po števcu 98,99,100. prenose sem mel org. 11-47 končna pa je bla mislin ka na 11000-12000rpm. kolko vem da ob dobrih nastavitvah bi naj šla po števcu odblokirana tam okrok 90km/h.

sicer pa sen to že napisa v anketi aprilia:yamaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno. mene so na servise preveke dize notre dali pa mi je trokira med 4500-5500rpm pa je ša po ravnem brez vetra po števcu 98,99,100. prenose sem mel org. 11-47 končna pa je bla mislin ka na 11000-12000rpm. kolko vem da ob dobrih nastavitvah bi naj šla po števcu odblokirana tam okrok 90km/h.

sicer pa sen to že napisa v anketi aprilia:yamaha

aha! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda zgleda da je to prou že serijska napaka :headbang:

se strinjam, pa do zdaj sem to zasledil pri kolegih ki so imeli ravno kupljene mopede tam med ulajfanjem se ponavadi zgodi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, pa do zdaj sem to zasledil pri kolegih ki so imeli ravno kupljene mopede tam med ulajfanjem se ponavadi zgodi :BUA:

vsak motor ma svoje napake :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!