Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

A ste vi prepricani da je prenos 11-47 ob vzetju blokad (da ni 11-57)

Drgac pa a ma kdo za prodt 47 zobnik tazadn pa za kok :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u keri trgovini??? mater jest sm pr sternu fehtu za tank nalepko za 8 eur pa mi je ni hotu dt

v motocentru tam kak majo yamaha salon. kolko si pa ti dal za tzr??

meni je oni tam rekel da replica 50e. dražja da je 3000 na računu piše 2950

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vi prepricani da je prenos 11-47 ob vzetju blokad (da ni 11-57)

Drgac pa a ma kdo za prodt 47 zobnik tazadn pa za kok :worship: :worship: :worship: :worship:

sigurno ka je 47 zadnji zobnik. pa sej tan takrat ko rečeš da bi ti blokade vun vzeli ti oni tak ali tak zobnik menjajo pa jim ti nič ne trebaš govorit. vsaj pri meni je tak blo :whistle: mislim pa da pride zadnji zobnik 47 tam okrok 30-35e.

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno ka je 47 zadnji zobnik. pa sej tan takrat ko rečeš da bi ti blokade vun vzeli ti oni tak ali tak zobnik menjajo pa jim ti nič ne trebaš govorit. vsaj pri meni je tak blo :whistle: mislim pa da pride zadnji zobnik 47 tam okrok 30-35e.

kasni so pa kej pospeski k das ta zobnik gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v motocentru tam kak majo yamaha salon. kolko si pa ti dal za tzr??

meni je oni tam rekel da replica 50e. dražja da je 3000 na računu piše 2950

jest sm dau 2800e

ja res je replica 50-100e drazja

kok si dau pa ti zanjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljši kot če bi mel 60 zadaj ker bi takrat samo šaltal in bi veliko izgubil :unsure:

jop. jst sm mev spredej 14 zobnik (org je 12) pa se je full lepš pelalo. brzine so ble daljše kar je blo full bolš.

še bolj se obnese, če maš kakšen kit gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop. jst sm mev spredej 14 zobnik (org je 12) pa se je full lepš pelalo. brzine so ble daljše kar je blo full bolš.

še bolj se obnese, če maš kakšen kit gor.

Ja sam ce mas kit gor se tut hitrej kvar

jest bi rt da bi mo ornga sla samda bi tut zdrzala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ce mas kit gor se tut hitrej kvar

jest bi rt da bi mo ornga sla samda bi tut zdrzala

eh hitrer kvar no.........vsaka stvar če je navita se hitrej kvar. sam sploh ni take sile. jst sm mev tale kit

http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...cc4c2f862afabe9

ta kit je glih pravi če hočeš moč in vzdržlivost. res se ni zavertel kot kit arisal74cc , samo je pa imel daljšo življensko dobo, in več navora.(zato k je gusast)

pa se ni nč kvarlu. motor ima s tem kitom prevoženih 18.000km pa še ni zaribov. sam se pa že čut da bo hmal treba bat zamenat.(nima več take kompresije) pa še eno totalko je dav čez.

mev sm pa še delotro 21,športen filter,trše fedrceza kuplengo,leovince v6,boost bottle,..........

res je da sem motor prodav samo poznam kupca (se večkrat v gostilni vidmo)

sam nevem kolk vam org.cilindri zdržijo 20.000km :unsure: men je pr 9.000 ribnu pa nwm zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh hitrer kvar no.........vsaka stvar če je navita se hitrej kvar. sam sploh ni take sile. jst sm mev tale kit

http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...cc4c2f862afabe9

ta kit je glih pravi če hočeš moč in vzdržlivost. res se ni zavertel kot kit arisal74cc , samo je pa imel daljšo življensko dobo, in več navora.(zato k je gusast)

pa se ni nč kvarlu. motor ima s tem kitom prevoženih 18.000km pa še ni zaribov. sam se pa že čut da bo hmal treba bat zamenat.(nima več take kompresije) pa še eno totalko je dav čez.

mev sm pa še delotro 21,športen filter,trše fedrceza kuplengo,leovince v6,boost bottle,..........

res je da sem motor prodav samo poznam kupca (se večkrat v gostilni vidmo)

sam nevem kolk vam org.cilindri zdržijo 20.000km :unsure: men je pr 9.000 ribnu pa nwm zakaj?

Slabo vzdrževanje :P, smolo si meu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo vzdrževanje :P , smolo si meu..

zgleda :unsure: . sam je pa tut dost štilovga olja požru :whistle: sej pravjo da je tu kr dobro olje, ni glih vrhunsko, pa tut najslabše ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda :unsure: . sam je pa tut dost štilovga olja požru :whistle: sej pravjo da je tu kr dobro olje, ni glih vrhunsko, pa tut najslabše ne.

Aja, ker olje bi biu dobr za tzr ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ker olje bi biu dobr za tzr ??

za org scooter expert

za predelane motul 710+ester(al kaj je že)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za org scooter expert

za predelane motul 710+etanol(al kaj je že)

aha, kej veš kok stane scooter expert.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, kej veš kok stane scooter expert.. ?

mislim da okol 11 eur.

sicer za 11 eur sm jst tts-a kupvov, ki pa ni glih najbolši za tzr-ko (to je bolj za 125-250ccm 2t)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da okol 11 eur.

sicer za 11 eur sm jst tts-a kupvov, ki pa ni glih najbolši za tzr-ko (to je bolj za 125-250ccm 2t)

tts vem da je bl za visoke obrate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ce mas kit gor se tut hitrej kvar

jest bi rt da bi mo ornga sla samda bi tut zdrzala

ja pa sej normalno da se prej znuca vse skupaj, samo mam mhr 80 zdaj že 12000 km gor z dellorto 21 pa v6 (kmalu kak gianelli yasuni) pa še komot gre pa tudi ne spije tak dosti kot sem pričakoval. sem zadovolen. vedno pa sem tankal scooter experta zadnjih 2000 km pa ipone scoot run mal po jagodah zadiši za menoj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei 666, kašne pa ma z v6 pa brez blokad pospeške.. ? Recmo do 40 pa 60 pa 80 :D :P

to pa na youtube lahko najdeš polno posnetkov sam napišeš npr. yamaha tzr 50 leo vince v6 ali neki , pa je veliko onboard posnetkov ko vidiš kako vozi pa še obratomer ponavadi kaže da dobiš nekak predstavo o tem ali pa da se pelaš z eno od frenda npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop. jst sm mev spredej 14 zobnik (org je 12) pa se je full lepš pelalo. brzine so ble daljše kar je blo full bolš.

še bolj se obnese, če maš kakšen kit gor.

jas sem mel 11 org.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem z vogričevec :worship: :worship: :worship: okolica ljutomera. pripelej se malo okrok da gremo na kakšo turo :yea1: :OK:

ejde jas gren takoj zraven :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ce mas kit gor se tut hitrej kvar

jest bi rt da bi mo ornga sla samda bi tut zdrzala

ni mus. meni je pri prejšnji tzr ko sem mel 5000 zaribala ( bat je preluknjalo :closedeyes: ). vem da gre andrejuMHR ta tzr-ka brez problema pa ma tudi kit gor pa še leti fajn, pa glas je tudi vredu :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei 666, kašne pa ma z v6 pa brez blokad pospeške.. ? Recmo do 40 pa 60 pa 80 :D :P

mam 2 posnetka ko se peljem samo da kaže samo obratomer, da boš pol lahko videl na kerih obratih vleče v6 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!