Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Sam a mislš da bo bl šlo k bo šp. filtr ??? pomojm bo sam glas drug pa več bo pil.. A se ti splača ? :D Nwm no..

bol nebo šlo, edino pospeški bodo malo boljši, pa malo bo močnejši na resonanci. glas pa bo veliko boljši. tudi poraba se bo malo povečala vendar ne občutno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol nebo šlo, edino pospeški bodo malo boljši, pa malo bo močnejši na resonanci. glas pa bo veliko boljši. tudi poraba se bo malo povečala vendar ne občutno :worship: :worship:

Boš povedu če se kej pozna, k boš dau gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mogoče bo tudi posnetek :whistle:

kaj mogoče. ziher bo :P pa tu na tem posnetku je blo -7 stopinj pa tako me je zeblo ka nisen mogel niti sklopke prav stiskavati ne da bi še se lepo peljal fajn pa vseeno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče. ziher bo :P pa tu na tem posnetku je blo -7 stopinj pa tako me je zeblo ka nisen mogel niti sklopke prav stiskavati ne da bi še se lepo peljal fajn pa vseeno :rolleyes:

:P ej andre kok se pozna na pospeških k si dau mhr-ja gor.. ? more se kr dost al se motm.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P ej andre kok se pozna na pospeških k si dau mhr-ja gor.. ? more se kr dost al se motm.. ?

ja zlo fajn potegne, sem ga mel tudi brez kita tak da prepoznam razliko. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zlo fajn potegne, sem ga mel tudi brez kita tak da prepoznam razliko. :rolleyes:

Aha, kok maš pa kej končno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče. ziher bo :P pa tu na tem posnetku je blo -7 stopinj pa tako me je zeblo ka nisen mogel niti sklopke prav stiskavati ne da bi še se lepo peljal fajn pa vseeno :rolleyes:

tepa bo ziher. pa upam da te nebo cesta tako sklizka kot je bila ko sma snemala, da bo šlo bolj skoz ovinke :worship: . ko jas dobim šp. filter upam da bom mel v soboto že gor pa ko ti dobiš gianelia te gremo takoj snemat :worship: :worship: . je že kdo naročeval šp. filter prek cilindra pa kak dolgo je čakal nanj. :whistle:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tepa bo ziher. pa upam da te nebo cesta tako sklizka kot je bila ko sma snemala, da bo šlo bolj skoz ovinke :worship: . ko jas dobim šp. filter upam da bom mel v soboto že gor pa ko ti dobiš gianelia te gremo takoj snemat :worship: :worship: . je že kdo naročeval šp. filter prek cilindra pa kak dolgo je čakal nanj. :whistle:

Nism še naročvou tko da nemorm pomagat :whistle:

Ei drgač mi pa powei kko motrček kej vžiga še posebi dele k je mrz :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism še naročvou tko da nemorm pomagat :whistle:

Ei drgač mi pa powei kko motrček kej vžiga še posebi dele k je mrz :?

jas res nimam pripomb na vžig. ko je mrzlo pač čok daš pa vžge. meni skoraj vedno ko je mrzel vžge v prvo, ko pa se segrene pa tak še lepše vžge :worship: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas res nimam pripomb na vžig. ko je mrzlo pač čok daš pa vžge. meni skoraj vedno ko je mrzel vžge v prvo, ko pa se segrene pa tak še lepše vžge :worship: :worship: .

Lpo, a se ti je že kdaj zgodil da bi se pregreu al pa kei podobnga?? Glede nato da ma vodno hlajenje nej nebi smel bit težav.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lpo, a se ti je že kdaj zgodil da bi se pregreu al pa kei podobnga?? Glede nato da ma vodno hlajenje nej nebi smel bit težav.. :krneki:

eh. prej kak se ti pregreje se pa res moraš dolgo vozit, s tem ni problemov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh. prej kak se ti pregreje se pa res moraš dolgo vozit, s tem ni problemov :worship:

:D. A nardiš "wheelia" :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D . A nardiš "wheelia" :?

s trenutnimi predelavami težko :BUA: . razen če si majster za to

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, nima dost moči ?

premalo moči ma. ali pa se jas neznem po zadnjem vozit. sen našel na youtubu ko se eden pelje po zadnjem z istimi predelavami kot jas. po zadnjem se pelje celo 1. brzino, ko šalta pa pade dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premalo moči ma. ali pa se jas neznem po zadnjem vozit. sen našel na youtubu ko se eden pelje po zadnjem z istimi predelavami kot jas. po zadnjem se pelje celo 1. brzino, ko šalta pa pade dol :worship:

aja, daš link ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A "hamilton" še ni zataval v to temo?

Prej me je čist prestrašu v 125 temi :headbang:

Konkurenca ni dobra :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@666: glede filmčka...

Zkaj nisi rajš motor mal od udspredi posnel ko si snemal? Al je tako zaradi večjega vloumna glasa mašine ko jo vrtiš?

Ali si zadaj stal v pričakovanju, da boš ogn posnel?!

Ko sem ATXa žgal 80+Km/h mi je "bruhal" ogenj ven (povedal brat ki se je peljal za menoj) :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@666: glede filmčka...

Zkaj nisi rajš motor mal od udspredi posnel ko si snemal? Al je tako zaradi večjega vloumna glasa mašine ko jo vrtiš?

Ali si zadaj stal v pričakovanju, da boš ogn posnel?!

Ko sem ATXa žgal 80+Km/h mi je "bruhal" ogenj ven (povedal brat ki se je peljal za menoj) :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

pa ta posnetek je bol tak. za hec. to je zaradi večjega volumna. nisem pa pričakoval da bo bruhal ogenj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!