Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ja samo res. to je komaj filing pa adrenalin ko ti na knap gre in ko neveš ali boš padel ali neboš. :worship:

To je res full fino, k neveš a boš pristov u grapi al ne :headbang: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo res. to je komaj filing pa adrenalin ko ti na knap gre in ko neveš ali boš padel ali neboš. :worship:

za razliko od tebe imam jas več adrenalina ker imam "super gume".kdo kupi na 50 % znucano prednjo gumo 100/80-17 nikoli mi ni zdsnila,weeruber :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tvoje žarnice so svetile pol manj kot na 666-ovi tzr. pa kolko si se ti tudi po temi vozil... glede svetilnost: jas sem na moji fino poštelal višino dolgih luči (sem mel vsak dan zjutraj priložnost preverit) pa s tvojo rs-ko sem se tudi ponoči vozil pa vem kak sveti tak da glede svetlobe je res na tvoji bol kot podnevi videt osvetlen del zaradi h8 žarnic kako daleč pa se vidi pa narazen je pa druga stvar. se s tzr da tudi ponoči fajn pelat glede luči več ne bom rekel. :worship:

saj pa nisem bumbar da se bom ob polnoči spomnil da se grem vozit :headbang: :headbang: ......vsak se gre raje pelat po svetlem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa bi to bila skrivnost. saj pa vsi vejo kolko pride če z trgovine vzameš. dal sem preveč :BUA: 2950. a si ti dobil kaj ceneje?? če ni skrivnost

jest sm kupu tazadno v slo novo seveda za 2750eur ( ni skrivnost ) sam tko sm uprasu k enim je to skrivnost a ves

Tist k prodaja leovince v6 kok je okvirna cena prblizn povej :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, zanima me če bo kej sprememb poleg barvnih kombinacij.. :D

vse drugo bo isto kot je že dolgo cajta. to je pri tzr že tradicija B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za razliko od tebe imam jas več adrenalina ker imam "super gume".kdo kupi na 50 % znucano prednjo gumo 100/80-17 nikoli mi ni zdsnila,weeruber :worship: :worship: :worship:

ta guma je res enkratna. bi jo kupil če bi bila moja že zlizana :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za razliko od tebe imam jas več adrenalina ker imam "super gume".kdo kupi na 50 % znucano prednjo gumo 100/80-17 nikoli mi ni zdsnila,weeruber :worship: :worship: :worship:

lep profil ma :worship: nimam kej rečt čez njo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep profil ma :worship: nimam kej rečt čez njo :trance_33_sleep:

kaj pa na tzr, a je guma za kej.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa na tzr, a je guma za kej.. ?

je je. verjemi, ko boš našel lepo podlago pa ko bo asfalt ogret se ta guma lepi, razen v dežju ni glih nevem kaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa na tzr, a je guma za kej.. ?

s temi gumami sem bil zelo zadovolen(prednjo še mam), z njimi sem vozil do roba ozir. stopalke, v glavnem malo se segreje pol pa drži kot je treba. :worship: pa tudi obraba ni glih pretirana, no zadnja se rada malo hitreje obrabi. moje izkušnje seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s temi gumami sem bil zelo zadovolen(prednjo še mam), z njimi sem vozil do roba ozir. stopalke, v glavnem malo se segreje pol pa drži kot je treba. :worship: pa tudi obraba ni glih pretirana, no zadnja se rada malo hitreje obrabi. moje izkušnje seveda

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

meni se je zgodilo nwm 3 krat pa še to da me je blo kar strah, ti pa po asfaltiranem igrišču kar tako :whistle: v vsakem nagibu so iskre letele :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Pol pravta da se da z njimi lepo pelat :D :worship:

itak :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je zgodilo nwm 3 krat pa še to da me je blo kar strah, ti pa po asfaltiranem igrišču kar tako :whistle: v vsakem nagibu so iskre letele :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

to bi jas rad videl da bi se eden vozil tako po igrišču s fustrahtaron po tleh ali pa po koleni :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino, a pol pravš da ga založiš do tačke ? Dei nared kšn video :D

ja to pa še nebo tak hitro boš moral še malo počakati na toplejše dni. pa to se s fustrahtaron po tleh vlečti ni samo tak kak si eni mislijo da se samo nagneš pa čakaš da se potegneš. to moraš po igrišču narediti krogov še pa še :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko gre mašinca kej čez ovinke ?? A se je težko nanjo navadt.. ? (do zdej sm vozu 4-ko :P )

ne ni nikšn problem malo jo najprej občuduješ doma se malo pelaš, pol začneš tunat pa že gre več, te pa še samo probavleš kolko zmore in greš v take bedarije :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni nikšn problem malo jo najprej občuduješ doma se malo pelaš, pol začneš tunat pa že gre več, te pa še samo probavleš kolko zmore in greš v take bedarije :rolleyes:

Dvomim da jo bom predelu (saj najprej ne) ni dnara.. :cry: :P

@666: a si že dubu šport filtr ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa še nebo tak hitro boš moral še malo počakati na toplejše dni. pa to se s fustrahtaron po tleh vlečti ni samo tak kak si eni mislijo da se samo nagneš pa čakaš da se potegneš. to moraš po igrišču narediti krogov še pa še :whistle:

samo ko si pa v elementu, potem pa še hočeš samo več in več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko gre mašinca kej čez ovinke ?? A se je težko nanjo navadt.. ? (do zdej sm vozu 4-ko :P )

moraš se najprej navadit oz. dobit občutek za ovinke jas sem se tudi kar nekaj časa vozil po jajcah lahko vprašaš andrejaMHR kak sem se jas vozil na začetku po ovinkih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!